(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser45667

Bo$$...am castigat tot ce se putea"castiga"in acest joc..atat cu tribul cat si individual...In final nimeni nu castiga nimic..decat 200 pp pe care le fac intr-o ora pe lume noua...Ceea ce am castigat noi este mai presus de joc..dar pokemonii nu inteleg asta...Am castigat prieteni noi, am ramas o familie si ne-am distrat pe seama prostiilor si naivitatii pokemonilor...:)

Si noi pe baza prostiilor si naivitatii voastre si tot asa.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
:))))))))))

Oricum, la fel vor ramane si dupa inchiderea lumii.

Acum, in prag de inchidere a lumii , trebuie sa ii multumesc in mod special lui maram, pentru ca m-a facut subiect de discutie , intre "prieteni".

Ma bucur ca ti-am ramas intiparit in memorie, diferit de multi altii, pe care ii tii la block, chiar daca nu mai stii cu ce "ti-au gresit". apreciez!

Felicitari, tuturor, din tribul green, pentru timpul irosit pe lumea 53, pentru a demonstra cat sunt de jalnici, cand vor!

O sa inchei cu o cugetare a unui mare "jucator" si conducator, cu numele Enyx88 : "Asa e ca e greu sa te uiti in sus, la un trib mare?"
 

Centorag

member
Scor reacție
0
:))))))))))

Oricum, la fel vor ramane si dupa inchiderea lumii.

Acum, in prag de inchidere a lumii , trebuie sa ii multumesc in mod special lui maram, pentru ca m-a facut subiect de discutie , intre "prieteni".

Ma bucur ca ti-am ramas intiparit in memorie, diferit de multi altii, pe care ii tii la block, chiar daca nu mai stii cu ce "ti-au gresit". apreciez!

Felicitari, tuturor, din tribul green, pentru timpul irosit pe lumea 53, pentru a demonstra cat sunt de jalnici, cand vor!

O sa inchei cu o cugetare a unui mare "jucator" si conducator, cu numele Enyx88 : "Asa e ca e greu sa te uiti in sus, la un trib mare?"

Iar comenteaza inactivul :D Unnamed, cum naiba il suportati frate?
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Dragul de tine ...
Te astept si pe 60, ca tot va aliati pe acolo cu toata harta.
Incercati si la Leul Albastru. , Poate se aliaza si el cu voi, ca sa ne scoateti :)))

P.S. : Am imunitate, ca parlamentarii, daca tot va framanta grija asta. Am auzit ca e mai ok un inactiv ca mine, decat o echipa de activi, cum sunteti voi :eek:
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Dragul de tine ...
Te astept si pe 60, ca tot va aliati pe acolo cu toata harta.
Incercati si la Leul Albastru. , Poate se aliaza si el cu voi, ca sa ne scoateti :)))

P.S. : Am imunitate, ca parlamentarii, daca tot va framanta grija asta. Am auzit ca e mai ok un inactiv ca mine, decat o echipa de activi, cum sunteti voi :eek:

Ma tu te-auzi? :D:D:D
Pe bune ca esti ca parlamentarii, nu faci nimic, dar te crezi cel mai smecher.

Devil as tace in locul tau

Vezi ca pana si colegii tai iti spui sa taci, iti sugerez sa le asculti sfatul.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Daca a trecut legea amnistiei si gratierii si pe un joc , e clar ca romanica nu mai are viitor...

Iar sunt de acord cu tine :)

@Centorag , sunt pe harta, fara sa fac nimic. Tu esti pe nicaieri, dupa ce ai facut ceva. Sper ca n-ai uitat sa tragi apa! :confused: Ia o bucata din hartia pentru autografele colegilor verzi. Le poti cere sa o si semneze, inainte.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Iar sunt de acord cu tine :)

@Centorag , sunt pe harta, fara sa fac nimic. Tu esti pe nicaieri, dupa ce ai facut ceva. Sper ca n-ai uitat sa tragi apa! :confused: Ia o bucata din hartia pentru autografele colegilor verzi. Le poti cere sa o si semneze, inainte.

Faptul ca existi pe harta fara sa faci nimic nu ma afecteaza in niciun fel. Nu pot spune acelasi lucru despre cei datorita carora esti tu pe harta. Pacat ca nu ai un minim respect fata de colegii tai cand iti "falfai" in fata green-ului marea realizare de a termina lumea pe meritul lor :)

Acum incep sa-l inteleg pe Unnamed. cand voia sa termina lumea in 20. Voia sa scape de lipitori ca tine.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
@Centorag slava domnului ca a scapat de alea... ca voi.

Cata minte sa ai, sa mai dai cu parerea , intr-un razboi in care.. esti inexistent, oricum?

Eu, poate am fost inactiv .. sau poate nu ;) Aia e treaba conducerii Gentle, nu a oricarui noob inexistent pe harta.

Mai stai putin , pana se deschide lumea 60 si te iei acolo, de mana cu alti frustrati (poate va adunati si la o bere)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
@Centorag slava domnului ca a scapat de alea... ca voi.

Cata minte sa ai, sa mai dai cu parerea , intr-un razboi in care.. esti inexistent, oricum?

Eu, poate am fost inactiv .. sau poate nu ;) Aia e treaba conducerii Gentle, nu a oricarui noob inexistent pe harta.

Mai stai putin , pana se deschide lumea 60 si te iei acolo, de mana cu alti frustrati (poate va adunati si la o bere)
Am atins un nerv sa inteleg? De inactiv ai fost inactiv, singur te-ai laudat cu asta :D Dar am auzit ca se termina barbarele de la noi pe harta, deci ai grija sa nu scapi sapunul prin comentariile astea destepte pe extern.
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Din pacate, nu ai reusit. De ce ? Asa ti s-a parut ?

Am fost si eu ca tine, suport, pe lumea asta. Acopera inactivitatea?

Oricum, un suport util.. nu ca altii. Acum te-ai mai linistit?

Ia cu apa.. dar, nu de acolo. Vezi ca este pahar in bucatarie. ;)
 

DeletedUser48234

Mai taci ma devil ca n-ai jucat nimic pe 53,vorbeste unde joci si unde faci ceva mai mult ai ajutato pe ana sa faca inamici decat ti-ai ajutat tribul cand era nevoie
 

DeletedUser48234

Mariusica, pe tine te rog .. sa nu te mai bagi in seama..

Stii tu .. te rog frumos, da ? :)) :rolleyes:

Daca te-as baga in seama ti-as da valoare:))) dar nu-ti dau,doar spun ca nu e frumos sa vorbesti despre o lume in care ai fost 0...eu am vorbit si aiurea dar macar am jucat! Tu doar ai fost dresat pe 53 nu ai participat la castigarea lumii
 
Sus