(Pokemonii) Gentle vs Green

DeletedUser29124

Daca te-as baga in seama ti-as da valoare:))) dar nu-ti dau,doar spun ca nu e frumos sa vorbesti despre o lume in care ai fost 0...eu am vorbit si aiurea dar macar am jucat! Tu doar ai fost dresat pe 53 nu ai participat la castigarea lumii

Nu ma pot abtine sa nu-ti dau un like pt postul asta...chiar daca pe joc ne-am "dusmanit' :)
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Daca te-as baga in seama ti-as da valoare:))) dar nu-ti dau,doar spun ca nu e frumos sa vorbesti despre o lume in care ai fost 0...eu am vorbit si aiurea dar macar am jucat! Tu doar ai fost dresat pe 53 nu ai participat la castigarea lumii


Te-am rugat frumos, cum spuneai ... pasul urmator, il stii... ;)

Deja mi-am pierdut timpul, inutil, cu unul ca tine. Trebuia sa te las sa stergi contul, cand plangeai, ca ti-au luat 40 de sate si nu mai are rost sa joci pe lumea asta. Poate nu ma mai pupai ... acum, in vazul lumii.

Te rog frumos (vezi ca iar te-am rugat frumos), sa iti muti valoarea ... la locul ei.

wc.jpg
 

DeletedUser43947

#fortzagentle
#coalițiapentrufamilie
#devilbatetot
#ostatuiepentrudevilvărog
E pe val, face show, păcat că e tare-n gură doar la final de lume după ce i-au jucat alții lumea.

1wfdod.jpg
 

DeletedUser48234

Esti 0 mai devil :))) nu suport oamenii care vorbesc mai mult decat fac iar de gura nimeni nu te-a intrecut si pe forum si pe chatul tribului si pe joc nu te-am gasit :)))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Ei, dragi mosului...sa va ma invatam ceva despre acest joc.

Steagurile nu se sterg cand se inchide lumea, nici macar cele de populatie. Nu conteaza daca scrieti cu bold, rosu sau nuante de bej.

:eek::eek::eek: Inchizatori de lume :eek::eek::eek:
Voi sunteti precum copiii aia care isi pun capa si zic ca sunt superman:oops:
 

DeletedUser45667

Bai...dar nu va doare , bai?
Si te mai miri ca astia ca ei conduc Romanica?

Iar te'ai trezit sa iti versi frustrarile din viata reala aici pe joc? Ciudat cum esti singurul de la voi care o face. Cauta bloguri cu tema politica si mai invata ceva. Nu iti e plina sacosa cu ulei de la psd? Au sa fie alegeri, poti iesi iar la strans.

Felicitari colegilor din Gentle pentru castigarea lumii. Felicitari si celor din green ca au facut jocul mai frumos. Multumesc lui Zeus, Tache si Vimana, care in ciuda faptului ca am fost inamici pe harta, au stiut sa poarte un dialog mai mult decat civilizat si respectuos. Va doresc tuturor sa aveti parte de tot ce e mai bun in lumea asta. Mult succes in tot ceea ce faceti si multa sanatate!
 

DeletedUser29124

Iar te'ai trezit sa iti versi frustrarile din viata reala aici pe joc? Ciudat cum esti singurul de la voi care o face. Cauta bloguri cu tema politica si mai invata ceva. Nu iti e plina sacosa cu ulei de la psd? Au sa fie alegeri, poti iesi iar la strans.

Felicitari colegilor din Gentle pentru castigarea lumii. Felicitari si celor din green ca au facut jocul mai frumos. Multumesc lui Zeus, Tache si Vimana, care in ciuda faptului ca am fost inamici pe harta, au stiut sa poarte un dialog mai mult decat civilizat si respectuos. Va doresc tuturor sa aveti parte de tot ce e mai bun in lumea asta. Mult succes in tot ceea ce faceti si multa sanatate!

M-am resemnat de multa vreme si am fugit de Psd,Bo$$. Din pacate unii psd-ei s-au mutat pe joc...si sunt la fel ca in real life...Incompetenti, lasi, tradatori...
Ati ramas jenibili pana la inchiderea lumii...iar acum semnalizati si pe forumul extern...
Sunteti singurul trib de backstaberi NOOBI care a reusit in sfarsit sa inchida o lume...chiar o sa ramaneti in istoria triburilor.-rusiniiica...:)
Mult succesc la laudat intre voi...sau de pe conturile suport, likerilor!
 
Sus