Politica si propaganda SP11 !

DeletedUser45492

Cu asta mi-am luat portia de ras din dimineata asta :):):)


hrk2er.png
 

DeletedUser41586

Tiganus fugi la speed tati sau iesi la interval sa-ti dau cu harta-n cap
 

DeletedUser45492

Ti-am mai spus , ai vorbe prea mari in tine pentru cat de mic esti.
 

DeletedUser45492

:))))) Ma amuzi. Esti la fel de cand te stiu , tare in gura , slab la joc.

Iar la 1-1 , ce sa fac din tine ? Ca dupa nici 10 minute vs mine sa realizezi ca nici nu mai are rost sa joci ? Cu texte de astea sa vii la copii aia de 14-15ani cu care joci tu si pe care crezi ca ii poti intimida , spor la joc tuturor pe speciala asta.
 

DeletedUser41586

:))))) Ma amuzi. Esti la fel de cand te stiu , tare in gura , slab la joc.

Iar la 1-1 , ce sa fac din tine ? Ca dupa nici 10 minute vs mine sa realizezi ca nici nu mai are rost sa joci ? Cu texte de astea sa vii la copii aia de 14-15ani cu care joci tu si pe care crezi ca ii poti intimida , spor la joc tuturor pe speciala asta.

Nici sange sa recunosti nu ai ca te-am si innobilat cand jucai pe neymar, dar asa esti tu ... Pana si Go ti-a rupt fasul la 1-1 pe masters, deci ce mai cauti ma aici? Ti-au plecat pana si oamenii din trib la NEXT hahaha
Hai ca faci umbra degeaba
 

DeletedUser45492

Un 1-1 pe masters ar spune tot , te rog tine tema pentru speciala , nu pentru prostii tale.
Sunt multi jucatori mult mai buni ca tine , iar tu ar trebui sa-ti mai scazi din aere pentru ca nu esti la fel de bun pe cat te crezi.
Tu in nici un caz nu trebuia sa fi in topul prietenului tau Ralf :p
Asta e mesajul ce vreau sa ti-l transmit.
 

DeletedUser

Haideti sa pastram discutiile astea pt rubrica de speed... Aici e speciala si i-mi place cum merg lucrurile ....avem war vs 3 triburi de top din ce se vede .... Bafta inamicilor si cei mai buni sa castige...
 

DeletedUser29124

Un 1-1 pe masters ar spune tot , te rog tine tema pentru speciala , nu pentru prostii tale.
Sunt multi jucatori mult mai buni ca tine , iar tu ar trebui sa-ti mai scazi din aere pentru ca nu esti la fel de bun pe cat te crezi.
Tu in nici un caz nu trebuia sa fi in topul prietenului tau Ralf :p
Asta e mesajul ce vreau sa ti-l transmit.

Unde mai vreti sa-i duceti mai pe astia din D.T ...aici vad ca nu au mai "fugit". Stati si luptati daca sunteti barbate!
 

DeletedUser41586

Emil... El nici macar nu joaca pe speciala a venit doar sa-si ia "portia de ras" si cate-un sut in popo de la fiecare jucator care chiar joaca, sa fie gonit asa cum ii place lui.
Copilul alungat !
 

DeletedUser47559

Unde mai vreti sa-i duceti mai pe astia din D.T ...aici vad ca nu au mai "fugit". Stati si luptati daca sunteti barbate!

eee nu au fugit,nu inteleg ce sunt cu ghilimelele alea dar in fine
iti zic eu unde au fugit,au fugit repede la chinezu sa le activeze scriptul de farm,reperoire ala oare de ce nu mai creste?:))
 

DeletedUser33394

Ok, daca asteptati asta o sa facem noi primul pas si cand spunem noi ma refer la tribul "Lemne". Stiu destul de bine ca sunteti o echipa buna insa noi vrem sa ne luptam cu voi, nu ne e frica, ba mai mult vrem sa si castigam! Ne-am ciondanit si speciala trecuta, din motive personale m-am retras acolo si da, recunosc ca am pierdut insa ne-am intors, destul de motivati sa aratam ca putem!
Va doresc tuturor mult succes!

ahahahahhahaha, mai mult nu e de spus la aceasta provocare :D
 

DeletedUser48165

Cand aduci acuzatii macar spune si la ce te referi. Vorbe in vant arunca multi.


tu ai tupeu sa vorbesti ma??? in loc sa multumesti joci ca o fetita sa nu spun altceva..... invata sa joci pe p... ta nu sa joci ca o fetita ieftina ce esti!
 
Sus