Politica si propaganda SP11 !

DeletedUser47202

ce linişte e pe forumuri, vă pregătiţi de o lumea nouă (specială) sau doar sunteţi la momentul de reculegere? :))))
 

DeletedUser12196

Ceea ce prevedeam acum o luna se intampla si nu-mi place dar, cum nu are legatura directa cu mine, ma multumesc doar sa privesc oribilul spectacol uman pe acest joc.:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12196

am dat-o-n bara in noaptea asta
am mai pierdut o lupta,
continui sa esuez dar o voi lua de la capat.
inca ma prabusesc,
continui sa cad la pamant,
dar mereu ma ridic asteptand ce urmeaza.
pasarile, nu doar zboara,
uneori se prabusesc dar se ridica,
nimeni nu invata fara sa mai si gresasca.
nu voi renunta,nu, nu ma dau batut
pana ce voi ajunge la final
si apoi o iau de la inceput.
nu, nu voi ceda,
vreau sa incerc tot ce se poate,
vreau sa incerc chiar daca voi esua.
nu voi renunta, nu, nu ma dau batut
pana ce voi ajunge la final
si apoi o iau de la inceput.
nu, nu voi ceda,
vreau sa incerc tot ce se poate,
vreau sa incerc chiar daca voi esua.
incerc totul.
incerc totul.
priveste cat de departe ai ajuns,
ti-ai umplut inima cu iubire.
ai facut destul, acum respira adanc,
nu te invinge singur.
nu trebuie sa alergi atat de repede.
uneori ajungem ultimii dar am facut tot ce tinea de noi.
voi continua sa fac alte noi greseli.
voi continua sa le fac in fiecare zi.
alte noi greseli...

va dedic aceasta melodie voua, tuturor jucatorilor acestei lumi ramasi sau "cazuti la datorie"...si bineinteles, mie.jocurile sunt facute. felicitari castigatorilor.
 

DeletedUser47202

l11 specială, lumea în catre puf a destrămat Lemn! :))))))))))))))

ţineţi minte de nu eram eu, lemn câştiga la loz în plic experienţă :))))
 

DeletedUser47202

hai zi zău cu limba scoasă

aştept vedeta din tine, să mă "dovedească" pe beta :)))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41586

hai zi zău cu limba scoasă

aştept vedeta din tine, să mă "dovedească" pe beta :)))))))))

Sper ca ai observat ca nu am crescut satul ci doar am intrat sa vad ce e..

In prima zi ai facut 600 puncte, daca si pe viteza 3 sau 4 cat e acolo rupi pp-urile:)))))))))))))))))))))
 

DeletedUser47202

În prima zi am făcut 527 de pcte.
Dacă şi pe viteză 2, ai scuze din ălea penibile marca sickoss, e clar

doamne, a intrat vedeta, lasă că mai vorbim peste o lună când mai intru pe .ro
servus, să-ţi crească minte!
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
În prima zi am făcut 527 de pcte.
Dacă şi pe viteză 2, ai scuze din ălea penibile marca sickoss, e clar

doamne, a intrat vedeta, lasă că mai vorbim peste o lună când mai intru pe .ro
servus, să-ţi crească minte!
Nu o sa vezi nimic mai :)) Sickoss a zis ca daca pierde se lasa de joc...si ghici ce a facut:D :D:D
 

DeletedUser41586

În prima zi am făcut 527 de pcte.
Dacă şi pe viteză 2, ai scuze din ălea penibile marca sickoss, e clar

doamne, a intrat vedeta, lasă că mai vorbim peste o lună când mai intru pe .ro
servus, să-ţi crească minte!

Erati doar 3-4-5 care aveati 500+ puncte, restul jucatorilor de la 6 pana la 100...nici macar grajdurile nu le aveau facute, pe cine crezi ca pacalesti tu aici ?
In fine, nu ma agit pentru o lume banala, server de teste, macar acolo sa faci si tu performanta, dar vezi ca acolo nu iti permit strainii aia bazaconiile, strainii aia au o alta mentalitate,...


Nu o sa vezi nimic mai :)) Sickoss a zis ca daca pierde se lasa de joc...si ghici ce a facut:D :D:D

Da ma...Ma las de joc, m-ati facut voi ma? Uite una ca pufita m-a facut, prin alte metode nu prin joc, certuri create, sa-ti zica cat am incercat sa tin tribul in picioare, ajunsesem sa ma rog de ea ca sa isi revina si sa termine..vroiam sa-i dau si intemeietor, toate ca sa inceteze si sa nu se rupa tribul (avand cativa mielusei) care pana la urma si aia i-au dat in cap.

Nu am noroc si eu de o echipa, nu am noroc de niste oameni calculati. Cat despre voi, spioni si magariile voastre, lasa-ma...:))

Pacat de problemele noastre interne ca lumea asta dura mult si bine.



@Pufita nu esti in stare sa te bati cu mine. Daca vrei, anunta-ma daca intri pe speciala urmatoare, intru si eu, sat langa sat si vedem care pe care scoate, pana una alta castiga lumea aia de teste :)))
 

DeletedUser47202

Uite una ca pufita m-a facut, prin alte metode nu prin joc, certuri create, sa-ti zica cat am incercat sa tin tribul in picioare, ajunsesem sa ma rog de ea ca sa isi revina si sa termine..vroiam sa-i dau si intemeietor, toate ca sa inceteze si sa nu se rupa tribul (avand cativa mielusei) care pana la urma si aia i-au dat in cap.
Nu am noroc si eu de o echipa, nu am noroc de niste oameni calculati. Cat despre voi, spioni si magariile voastre, lasa-ma...:))
Pacat de problemele noastre interne ca lumea asta dura mult si bine.



Doamne, tu când îţi citeşti aberaţiile, lumea te şi crede.
Motivele pentru care tu spui că eu am creat ceartă în Lemn, în fapt tot de tine au fost făcute, pentru că na, egoismul şi prostia sunt la putere în societatea românească, respectiv pe un joc.
Dacă pentru tine o acţiune la nivel de trib, a constat în "eu înnobilez ambele sate", tu ştii cel mai bine.
Cum ţi-am zis şi pe skype, noi nu suntem bătaia de joc a nimănui (eu şi cei care am intrat din wolves), eu am vorbit, eu am auzit,; ştiu că în fapt te-ai dus cu papagalul, că eu am fost piatra de moară în trib, hai să fim serioşi, răbdarea nu se cumpără la kilogram cu caracterul (atunci când mă spurcai pe skype, etc)
Valoarea ta, în fapt s-a văzut în momentul în care ai fost banat şi te-ai "lăsat de joc", că "te-au furat adminii în prelungiri" când de fapt sau în fapt era numai şi numai vina ta - pentru că tu fiind "un jucător atât de sofisticcat cum te dai pe extern, nu te împiedica o banare, din propria culpă şi începi din nou să joci" - scuze patetice de jucător de pro ca tine
Nu este vina mea că, acei meilusei pe care îi numeşti cu că au plecat cu mine, nu au stat să îţi înghită toate mizeriile şi "combinaţiile".

Referitor la:

@Pufita nu esti in stare sa te bati cu mine. Daca vrei, anunta-ma daca intri pe speciala urmatoare, intru si eu, sat langa sat si vedem care pe care scoate, pana una alta castiga lumea aia de teste :)))

o lume specială câştigată de tine, corect şi fără combinaţii - aştept
sau poate doar de lumi speciale ai auzit tu până acum, mă rog, tu ştii cel mai bine.

Şi ultima chestie:

In fine, nu ma agit pentru o lume banala, server de teste, macar acolo sa faci si tu performanta, dar vezi ca acolo nu iti permit strainii aia bazaconiile, strainii aia au o alta mentalitate,...

Aici ai vorbit ca să nu taci, să îţi fluturi puţin neuronii - cum este şi aici:

care pana la urma si aia i-au dat in cap

Pe mine pe .ro, niciodată nimeni nu m-a trădat sau făcut pe la spate..data viitoare, când acuzăm venim şi cu probele necesare.

Baftă la speciale!
 
Sus