Politica si propaganda. Turma.

  • Autor subiect DeletedUser38023
  • Data de început

DeletedUser

Moaaaaaica ce am ratat...ce suturi la turloaie si pumni la operatie..aquilla...paseaza popcornu' ala si scoate si whisky de la rece..
ON Topic: sa cad jos de pe scaun cand am vazut ca "amicul" blackmamba13 s-a dus..si Iulynho (sau ceva de genu)..ce spionaje in miez de noapte..heheee, ce vremuri..duse pe apa sambetei...am o singura satisfactie in ceea ce ii priveste:

madfalcon81 în data de 20.12. la ora 23:09
Inca un curajos ? :)

IuLyNhO în data de 20.12. la ora 23:11
?

madfalcon81 în data de 20.12. la ora 23:12
esti curios sa vezi ce am in sat...asta i-a cam costat pe cam toti, indiferent pe lumea pe care am jucat.. poate tu esti mai breaz ;)

IuLyNhO în data de 20.12. la ora 23:13
ai satul atat de prost dezvoltat inca nici macar ferma nu meriti sa fii..

madfalcon81 în data de 20.12. la ora 23:14
buna observatie.. incearca sa o mentii asa

IuLyNhO în data de 20.12. la ora 23:15
pai da, nu merita sa te fac ferma, tu fa puncte in continuare, ca tot pe la mine va ajunge satul tau, iti voi transmite si multumiri dupa :D

madfalcon81 în data de 20.12. la ora 23:16
daca imi innobilezi satul, ai fi primul care face asta, de cand joc eu triburile.. iti dai seama ca te voi felicita sincer...

IuLyNhO în data de 20.12. la ora 23:17
inseamna ca e prima ta lume sau ai fost inconjurat de noobs.. pacat :(

madfalcon81 în data de 20.12. la ora 23:18
nici - nici

madfalcon81 astăzi la ora 00:33
ti-am zis..:p.. nimeni pana acum...tu si mamba erati ultimii care m-au atacat...se pare ca oricum v-am intrecut ca durata de "viata" pe lumea asta ;)

IuLyNhO astăzi la ora 07:58
normal, tu n-ai avut parte de tradatori :) si te rog nu te mai da mesaje, stiu ca suferi de bagare in seama, dar eu unul nu mai am chef, sunt prea multi retardati pe lumea asta... si mi-a pierit tot chefu datorita lor...

IuLyNhO astăzi la ora 19:15
editat si sters :p

madfalcon81 astăzi la ora 19:47
nu raman pe lumea asta ;)


Etete cine vorbea ca am fost inconjurat de noobi..ete ca tu nu ai fost inconjurat de noobi, te simti mai bine ?? mai curat ? mai uscat ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4166

Hai nu zau?

"Editat si sters?" Sa nu vada forumul ca vortexbrain n-are pic de aparare? 5 sate si un sfert de sat de atac. asta da jucator.

si in plus, care-i treaba ta in acest joc? ai contribuit cu ceva la ce s-a intamplat pe lumea asta si nu stiu eu? numai gura e de tine..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 2012 200.974 298.114 78 3.822 97 3.073
2 -SR- 182.280 294.622 90 3.274 107 2.753
3 CIRCUS 161.184 275.203 94 2.928 109 2.525
4 Persia 159.959 226.256 81 2.793 92 2.459
5 GATA! 153.578 222.429 80 2.780 85 2.617
6 CMR 149.895 266.193 100 2.662 105 2.535
7 Turma 149.216 205.356 82 2.504 88 2.334
8 =R= 145.788 148.020 42 3.524 48 3.084
9 TOM 143.506 226.430 90 2.516 97 2.334
10 URSS 134.283 245.987 98 2.510 106 2.321
NU VA SUPARATI? STITI CUMVA DE CE ARATA CLASAMENTUL ASA? CE SA INTAMPLAT? DE CAND A FOST LANSAT ACEST FILM SE SCHIMBA CLASAMENTUL DIN JUMA IN JUMA DE ORA .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aquilla se pare ca nu mai avem nevoie de floricele si beutura:D

sa terminat circul pentru o perioada:D

Dai ceva de baut totusi?
 

DeletedUser

bula te credeam cu capul pe umeri...pe cine crezi ca intereseaza clasamentul acum?:))
 

DeletedUser

Machiavelli a zis scopul scuza mijloacele, arta razboiului e scrisa de Sun Tzu si e o adevarata capodopera.

La fel este si "Principele"(opera din care este extras citatul), e o capodopera, si da clasa la multe fituici de leadership ce imi mai cad sub ochi pe netul asta mare.
 

DeletedUser

Hai nu zau?

"Editat si sters?" Sa nu vada forumul ca vortexbrain n-are pic de aparare? 5 sate si un sfert de sat de atac. asta da jucator.

si in plus, care-i treaba ta in acest joc? ai contribuit cu ceva la ce s-a intamplat pe lumea asta si nu stiu eu? numai gura e de tine..

dar, din curiozitate, cum a fost cand ti-a innobilat vortexbrain satul?
 

DeletedUser

Cand nu mai e Turma pe primul loc, nu mai e interesant, nu? :)

m-ai vazut pe mine laudand clasamente? era vorba ca se discutau alte lucruri in aceasta tema+ca multi nu cred ca mai joaca...pana mea le-ati tras-o...eu oricum jucam la vrajeala,ma antrenam pt. 24 dar la cata ranchiuna vad pe jocul asta cred ca voi mai juca la p.vara...pentru un joc ajungi la injuraturi/jigniri,da-o in masa de treaba...
 

DeletedUser

nu. nu sunt genul care striga ca strugurii sunt acri doar pentru ca nu poate ajunge la ei.

sau e un raspuns prea subtil pentru tine?
 

DeletedUser

@cucumucu daca nu ma insel si Machiavelli are o "arta razboiului"
@aquilla: nu am preferinte, orice ca oricum il indoi cu cola
@ yul.....(ceva cu nume imposibil de retinut)...prietene nu te cunosc nu ma cunosti, deci nu stii cum joc.. singurul meu regret in actiunea celor cativa e ca nu am apucat sa iti matur eu trupele .....

LE: sigur are Nicollo Machiavelli o "Arta razboiului". Pe coperta scrie asa:
"un stat nu isi poate intemeia securitatea decat pe armele proprii"; "constrangerile nu au generat niciodata soldati buni"; "celui care castiga o batalie i se iarta toate greselile". Pret: 67.000 lei (vechi :p)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu. nu sunt genul care striga ca strugurii sunt acri doar pentru ca nu poate ajunge la ei.

sau e un raspuns prea subtil pentru tine?

pe mine ma intrebi?

daca te referi la mine...daca vroiam sa ajung la struguri nu puteam intra de la inceputul lumii? si daca e asa cum zice th9one in legatura cu innobilatul...stii foarte bine ca asa cum tie nu-ti plac lumile lente nici mie nu-mi plac...
 

DeletedUser3192

Nota 10 pentru actiune si cum a decurs ea dar sterg cu tine pe jos(nici de carpa nu esti bun dar asta e) pentru treaba cu prietenia

Razboiul se castiga nu cu toporul ci prin cu totul si cu totul alte tactici....dar la ce ai facut tu..imi provoaca o greata imensa!

Am fost cu ei pe L14 si pe L17 si ce am vazut in trib la ei nu am vazut nicaieri!

Distractie si tot ce iti doresti! tribul perfect dupa parerea mea!

Imi pare rau acum ca am refuzat invitatia lui raluca de a veni in Turma

Si daca tu crezi ca pe ei ii intereseaza satele alea care le`ati luat va inselati!
Ii doare cand vad cum niste asa zisi prieteni ii f.. pe la spate!

Sincer nici nu imi gasesc cuvintele dupa ce am citit aici!

Vrei sa demonstrezi defapt ca esti o javra care isi poate trada prietenii una doua!
Alta explicatie nu gasesc in ceea ce vad ca postezi

De ce ai zis despre radu nu comentez decat atat: NICIODATA Radu nu cred ca a considerat pe mine sau pe cineva din turma (in afara de cei care au fost in actiune alaturi de el) prieteni...mai multe nu pot spune deoarece sunt subiectiv in aceasta privinta pentru ca ma consider a fi prieten cu radu!
Cat despre distractia din TURMA? :eek::eek::eek: nu stiam ca e distractiv sa fi intr-un trib al carui intemeietor incurajeaza public trisatul si incalcarea regulilor si chiar da sfaturi cum sa eviti sa fi prins!
Cand e vorba de criticat adminii ca nu isi fac datoria se pare ca aproape toti jucatorii sunt uniti: cand e vorba de un jucator care triseaza si incurajeaza trisatul din postura de conducator al unui trib care se vrea a fi de top...vad ca se schimba regulile!
Pacat: adminii pot foarte putin sa schimbe situatia serverelor de care va plangeti atata ca sunt pline de multiconturi: cel mai mult puteti voi jucatorii sa schimbati aceasta situatie .... doar trebuie sa refuzati sa jucati alaturi de jucatori care triseaza...sau macar sa incercati asta!
Metode de evitare sa fie prins sunt destule si se cunosc...dar colegii de trib stiu foarte bine cine triseaza si cine nu si asta se numeste complicitate ...doar ca nu e pedepsita de regulament(nici nu cred ca ar avea cum sa fie)
 

DeletedUser

nu, taisha. raspunsul era pentru iul (cu nume imposibil de scris :)) ).

poate trebuia sa-l citez ca sa fie totul mai clar.
 
Sus