Politik de tzepes

DeletedUser523

Cica a inceput lumea treizecisisapte
Care este agenda politica a triburilor participante?
 

DeletedUser44200

Tribul de Cocalari isi propune raspandirea manelelor si eradicarea completa a cratimelor! Si intre timp, dominatie totala. :))
 

DeletedUser523

Interesanta politica
Sunt curios ce au de spus triburile vecine si roakerii si baietii de cartier care o ard pe dupa blocuri pe ritmuri de rap
 

DeletedUser44200

:) Nu conteaza ca la dam cu Salam peste bot...

Cu tribul tau AtotT(z)apuitor cum merge? :D
 

DeletedUser523

:) Nu conteaza ca la dam cu Salam peste bot...

Cu tribul tau AtotT(z)apuitor cum merge? :D

Tribul meu isi face treaba...
Eu nu inteleg de ce, la o lume asa de extrem de innebunitor de lenta pe harta, nu exista aproape deloc, activitate publica pe forum ?
Adica, vreau sa zic si ma intreb, ce face toata lumea ?!
Unde sunt?
 

DeletedUser523

pai si eu faramez insa pana la cel mai apropiat barbar fac peste o ora cu Spadele si 49 min cu Paladinul :eek: asa ca, intre timp ce e de facut ?
cand nu avem nimic de facut ar trebui sa ne ocupam cu politica si fotbalul, ca in viata reala ;)
 

DeletedUser44200

Nu stiu de altii dar noi suntem mai mult pe 36... tre' sa fii nebun sa te bagi pe o lume cu viteza 1 iarna... e ca si aia din Empire Earth: "Every moment i live is agony"
 

DeletedUser523

il avem pe acesta de politica deschis
sa ne mai cultivam un pic
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Nubu' nu e greseala tehnica.Numai ca nu era dat drumu' la lume si d-aia era inchis threadu' ala ;)
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
O fi destept !?O avea stofa de politician !? Nimeni nu stie...se stie doar un singur lucru despre el;el este bad si se pregateste sa dea bacu' . =) :D
 
Sus