Poll - 24 ore

Ce fotografie apreciati mai mult ?


  • Total votanți
    108
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Se pare ca sunt femeia de servici pe aici ... sterg mereu ...

Si eu care credeam ca in scurt timp ne automoderam pe Off ... adica suntem maturi, nu raspundem la flame-uri, le raportam, revenim singuri la subiect, izolam pe cei care calca pe alaturi, ignoram pe cei care vor sa vorbeasca singuri ...

La scoala eram pus la colt pentru ca raspundeam unuia care ma deranja in timpul orelor si ii spuneam sa ma lase ... mi s-a parut tare aiurea atunci, nedrept, apoi am inteles ca inseamna maturitate si inteligenta ... Ma deranjeaza, il ignor. Il ignor, pleaca, ma lasa ... Daca ii raspund sunt la fel de vinovat.

Si totul de la doua fotografii :)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
mass pe mess -> http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=16528 - Voteaza,te rog,poza B!

Nici nu e nevoie de clone se pare :rolleyes:

Macar trebuie sa recunosti ca are gusturi =))

Felicitari Adi, fotografia ta a fost apreciata, pe drept cuvant.

Concursul de poze este in desfasurare, acest poll nu va afecta rezultatul acelui concurs.

Te astept cu propunerea de dublu sau nimic ;)

Eu zic ca se poate inchide, orice comentariu este de prisos. Poate doar un cuvant din partea castigatorului.
 
Ultima editare:

DeletedUser

Când vroiam să-mi dau şi eu cu părerea, dar dacă e de prisos, mă abţin :D
 

DeletedUser

ma bucur sa vad ca apreciati peisajele si momentele de pe aceste meleaguri...singurul aport facut de mine a fost acela de a imortaliza momentul si nimic mai mult...natura a facut mare parte ca voi sa va bucurati de ea. ca si in cazul tau alex, cred ca noi am fost doar niste spectatori de o clipa (am primit aceasta onoare) la un moment inedit. sper sa aveti parte de cat mai multe momente care sa va faca sa "zburati" deasupra crestelor (eu unul asa am facut)...

PS: da adex...dublu sau nimic.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus