Poll : Ce opinie aveti despre Lumea 6 ?

Cum vi se pare Lumea 6 ?


  • Total votanți
    47
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pentru Mathewnr1
prietene arunca-ti privirea la profilul tau si ai sa vezi ca in ultimele luni 80% din satele pe care le-ai cucerit sunt preluari (inobilari interne) si cuceriri sate de barbari.
Asa ca ........!!!!
 

DeletedUser

normal...incercam si inca incerc sa ajung spre front...si la margine cu cine sa ma lupt/:)
dar nu inteleg o chestie...m-am laudat eu ca as fi zeul jocului si m-ai luat la purecat:>
 

DeletedUser

Nu iau pe nimeni la purecat doar am vrut sa-mi argumentez punctul de vedere , ma deranjat faptul ca te-ai trezit chiar tu sa spui ca tribul meu traieste doar din inobilari interne.
 

DeletedUser

/:)chiar eu...dar tu ai zis ca pe l6 sunt doar innobilari interne si fuziuni ceea ce e total gresit!si inainte sa arunci cu piatra uita-te si la tine;)
 

DeletedUser4833

ce sa zic
am votat: E lumea mea de suflet
e singura pe care mai joc,nu m-as mai baga pe o alta in veci......am renuntat la speed in mare parte din cauza ei.....
daca ma voi lasa vreodata si sper sa nu ...pana la the end////ma voi lasa cu siguranta si de triburi.

plictisitoare eu cred ca ar trebui scos din discutie....sunt multe razboaie active..
 

DeletedUser

este o lume cu viteza minima,ceea ce este ideal pentru cineva cu putin timp.insa ca si la maraton,care se deosebeste ca si competitie de sprintul de 100 metri,la final vor ramane numai cativa,probabil peste cativa ani.personal,joc pentru veterani,si contra unor inamici pe care i-am avut de la inceput,inca de cand cel mai mare pe aceasta lumea vea doar 2000 puncte.pana la urma cineva va renunta,si atunci voi reveni doar in speed,ca sa ne "revansam":)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus