Poll : Ce opinie aveti despre Lumea 6 ?

Cum vi se pare Lumea 6 ?


  • Total votanți
    47
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii: Ce parere aveti despre Lumea 6?
 

DeletedUser28895

Cred ca fiecare joaca pentru prietenii lui mai mult decat el, daca nu ar fii prietenii, atunci ar juca de unul singur ca nebunul? :D
 

DeletedUser

pt prieteni .. cei care nu mai jaoca inseamna ca au ramas fara prieteni :D
 

DeletedUser

in momentul de fata una dintre cele mai slabe lumi, au disparut majoritatea jucatorilor valorosi, au ramas doar mediocritati cu gura mare carora le-au disparut laudatorii
 

DeletedUser13059

gen puya .... multa vorba si cam atat . interne la greu ... **** ce dusmani o atacat el plus ca mai nou face fuziuni dupa fuziuni ...


prima varianta am votat ...
 

DeletedUser15142

Am renunttat din cauza lui Arm , cand face cinva pe forum k 85 un topic dureaza cam 2 saptmanai pentru post nou.
 

DeletedUser

...

mda,daca nu ar fi prietenii,nu am avea pt ce sa jucam,nu jucam pt locul 1,jucam pt noi,

si cam atata
 

DeletedUser

pentru amici. in plus.. e pacat sa renunti asa usor la munca depusa.
 

DeletedUser

renuntat demult alaturi de alti prieteni MnK.s


@ salut fostu' vecin saajuk
 

DeletedUser

prea multe fuziuni, prea multe jocuri de culise, prea multe orgolii. a juca nu inseamna neaparat a face totul cu putinta sa castigi, sa ajungi pe locul 1, sa fii mai bun decat vecinul, sa ai cele mai multe sate. infrangerea face parte din joc, iar mizeriile astea nu fac decat sa urateasca jocul, sa ne determine sa dam stergere de cont si implicit sa consideram l6 cea mai plictisitoare.

salut. imi faceai viatza frumoasa. acum m-ai lasat cu ochii in soare.
 

DeletedUser16039

mda...am renuntat demult la ea ... toti prietenii au apucat sa dea stergere cont inaintea mea :D
 

DeletedUser

subscriu la cele scrise mai sus,prea multa mitocanie,prea multe jocuri de culise si prea multi ochi inchisi de catre admini la magariile care se fac,este o lume corupta,personal mai joc doar pentru prieteni si pentru un scop precis,in rest abia astept sa-mi recapat libertatea pierduta din momentul in care am intrat in acest joc
 

DeletedUser1924

Eu sunt curios cum i se pare lui rakanishu ca admin, lumea 6 :))


PS : Eu joc doar pentru dark hunter :D
 

DeletedUser

il citez pe namco la prerea mea despre acest joc, pacat a fost interesant o perioada acum nu mai exista decat fuziuni si inobilari interne
 

DeletedUser

eu mai joc pentru b3st si pentru fan-clubul lui infiintat de Mary Lou :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus