Poll - Cel mai antipatic moderator!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Moderatorul antipatic este....


  • Total votanți
    193
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Iubi no.2 ,tu o sa ramai vesnic acolo unde te-am inchis: IN COLTUL TRIST AL SUFLETULUI MEU.



Si tu vrei sa o vezi castigatoare? Si eu .

aici o votat cativa la misto,in orice caz maruska pe unde o fost a facut "treaba buna"

deci votatio ca e gratis:D
 

DeletedUser

Acum pe bune, voi ati sesizat ca membrii TiTi sunt mai cumsecade ? In ultima vreme par mai sociabili,mai deschisi, nu mai trag cu vacante pe noi asa moca ca au ei bilete ieftine. Ori au scumpit biletele de vacanta , ori LAMINE ia bagat in sedinta pt toti si le-a explicat teoria chibritului mai pe intelesul lor , cu explicatii si desene . Voi ati vazut ca in ultima vreme TiTi par mai deschisi si mai vorbareti? Inainte rar dadeai de ei pe forum si te chinuiai cu patentu sa le scoti cate-un cuvant din gura . Stateau in umbra si iti baga biletul de vacanta in buzunar , acum ma uitam pe o lume si in 2 pagini de spam erau aproape toti moderatorii . E clar ,vine sfarsitul lumii mai repede .
 

DeletedUser26720

sunt genul asta de moderatori acum sincer sa fiu nu ma deranjat niciunul deci nu cred ca are rost sa votez mai trebuia adaugat la vot niciunul ce sa vitez daca nu am avut probleme pana acum cu nimeni din aceasta echipa de moderatori?
 

DeletedUser

Eu acum vad ca adex nu mai e membru al echipei. Chiar insistati sa ne faceti fericiti de paste? I-auzi negrule, adex nu mai e moderator . a spart strachini azi noapte ca ieri era :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19202

probabil nu a raspuns la butoane :)))

eu v-am zis ca lord adex e integru da nu m-ati crezut;)
 

DeletedUser33089

cuclici
Mi-a dat warn fara sa merit!

Poate-o mai votati careva pe Alizeea! :mad:

la tine nu se da fara merit poate meritai un ban :D

dincolo am votat-o pe ramo dar aici nu stiu pe cine sa votez..
incerc sa ma abtin :) daca l-ati fi pus pe profu l-as fii votat pe el=))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
la tine nu se da fara merit poate meritai un ban :D

dincolo am votat-o pe ramo dar aici nu stiu pe cine sa votez..
incerc sa ma abtin :) daca l-ati fi pus pe profu l-as fii votat pe el=))

pe profu la ce sa il pui? la cel mai prost din curtea scolii? :rolleyes:
 

DeletedUser

la tine nu se da fara merit poate meritai un ban :D
Ai dreptate! Noroc pe mine ca stiu admini si moderatori sus-pusi, ca altfel, as fi tot timpul "In vacanta"!
Totusi, era pe vremea cand tu invatai triburi si cereai un nobil sprijin ca sa poti sa ataci cu el! :rolleyes:


Off-topic, stiu, scuzati!
 

DeletedUser33089

pe profu la ce sa il pui? la cel mai prost din curtea scolii? :rolleyes:

ee gaby acuma ceri si tu prea multe detalii =))

carrier prichindelule eu joc acest joc de cativa ani si eu am primit numai warn-uri pe externsi dupa parerea mea am avut un vocabular destul de adecvat sa nu fiu banat :D tu pe de alta parte ai cam jignit si cam meritai sa fii banat :D

cat am jucat jocul asta niciodata nu am cerut un nobil sprijin =)) dar ma rog asta este imaginatia ta care zboara hai hui :p

am votat si aici pe cineva sper sa nu se afle despre cine e vorba =))
si vad ca multi dintre voi ati votat-o pe ingerasa sa fie prima ce va facut ea atat de mult ca sa o votati atat :)
are o poza faina la profil :D
 

DeletedUser

ee gaby acuma ceri si tu prea multe detalii =))

am votat si aici pe cineva sper sa nu se afle despre cine e vorba =))
si vad ca multi dintre voi ati votat-o pe ingerasa sa fie prima ce va facut ea atat de mult ca sa o votati atat :)
are o poza faina la profil :D

Dar astia nu o voteaza pe iubi no4 din cauza pozei ci din cauza ca este chiar IUBITA NUMARUL 4 A SULTANULUI . Supusi mei fac totul pt sultan . Tu cum ai votat?
 

DeletedUser

aici conduce detasat ingerita :D mai astept putin , si dau si eu votul decisiv :D ingerito , ma mai iubesti ? :D
 

DeletedUser

daca nici eu nu ma suport, ar trebui sa va dea de gandit :p

Darling,TOCMAI MI-AI DAT DE GANDIT: Sa fi cea care il urmeaza pe adex :D
Ce mi se pare mie cel mai amuzant este faptul ca dupa incidentele de acum cateva zile nu prea se mai risca nimeni din team sa-ti raspunda la mesaje :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce mesaje? :-?

draga domn Bula eu cand vorbesc cu cineva cu acel cineva ramane conversatia mea si nu trece mai departe...nu fac referire la nimic aici, vorbesc la modul cel mai general
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus