Poll - Cel mai antipatic moderator!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Moderatorul antipatic este....


  • Total votanți
    193
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5809

Ma mai bag si eu in seama, trebue sa imi fac simtita un pic prezenta pe forum, uita lumea ca sunt mod.:D
 

DeletedUser39777

Locul 1-Ingerasa (72)
Locul 2-cuclici (27)
Locul 3-marusk89 (19)?!:eek::eek::eek::eek:

Ce aveti ma cu oltenii?:(:D
 

DeletedUser

ups!am vrut si io sa votez si surpriza......a disparurut sir adex! a trecut la solitair?
 

DeletedUser

Nu se mai inchide tema asta ? Macar lasati liber spamul daca tot o amagiti cu CEL MAI IUBIT sau CEL MAI ANTIPATIC. De curiozitate intreb: PT CE MOTIV SUNT DESCHISE TEME DE GENUL ASTA? De iubit va iubeste mama,tata,bunicii si etc dar nu NOI. As putea sa cred foarte usor ca temele astea 2 sunt deschise pt urmatoarele motive:
CEL MAI IUBIT-forma clara de pupincurism
CEL MAI ANTIPATIC- pe cine mai banez si eu!!
 

DeletedUser

Nu se mai inchide tema asta ? Macar lasati liber spamul daca tot o amagiti cu CEL MAI IUBIT sau CEL MAI ANTIPATIC. De curiozitate intreb: PT CE MOTIV SUNT DESCHISE TEME DE GENUL ASTA? De iubit va iubeste mama,tata,bunicii si etc dar nu NOI. As putea sa cred foarte usor ca temele astea 2 sunt deschise pt urmatoarele motive:
CEL MAI IUBIT-forma clara de pupincurism
CEL MAI ANTIPATIC- pe cine mai banez si eu!!

si reclama negativa e buna, face rating
 

DeletedUser

Normal ca-i vizibil,altfel am deveni PARLAMENT.
aldana
.andreea., aldana, BoharuOctavian, Capric0rn, Cassiodorus, DikutzZ, EnKi, grabber, N.Paul, rhadookoo.tz, Sneezyy, Tullio25, vanatorulucigas, vis3z, VonAuff 15 8,02%
cuclici
123stop, adenauer, Bai Raducule, Carrier, cheles, clepo, congres, cresto, cuclici, dark syryus, darklight97, Hai bătrâne, Immortal R, Itic Romantismalu, kidlukas, Kimosabe, MakeYourMidas, marioleu, MorgulRat, mrmayster, nemessys, nervosu., pauleta, Portile iadului, rakanishu, simonica, StarcraftBroodwar, SUPERPANDEV 28 14,97%
Ingerasa
aleGzandra, andreiuntaru, Angel Dust, anomaly23, aquilla, axevo, baghera2005, bismbe, borzesti, breaz, c0nnect, charlieb, Chevyx, Falcon Lady, G3cKO, GabbY-Ghost, gabytza17, i0gina, ingerasa, IngerasulScit, irbaboon, iri.s, iurka, jartea, katus, Kittypuss, Leif cel Fericit, leustika, lord catau, lordM, luli-boy, Mancky, mariusa34, mergi?, michelle2007, mihaelap, mihai18severinu, mihaitza29, mikni, mineka, model2, n00bSt3R, Nisgigi, ovello, pacientul nevrotic, petrisorrr, phoenix bird, pirates406, plaxex-, Puyut, rEnZ0r, robert f, Sai., sanyi x, scitSH, sebi77, simplon, sirrzv, SMoke.fuMO?, sp1suletz, spam?, speed-master, st3l1s7ul, summer105, te iubesc..., The Bone Crasher, the flinstones, Tryszpe, uzzy1919, VrMx, wallkye, woolfman, YoZeFiNy 73 39,04%
Jackass20
ascanyo, azahtoth, danimaxxx, dfa1, FreeSoul, Jackass20, kennyanu, legendofhector, livian52, magic.fan, primuSjm3u, ssilviu19 12 6,42%
Lethal Touch
*Contesa C*, Alinutzu13, dmn3, Godvengeance, herculev3, inccubus, Lethal Touch, poda, R@nd@r, raul82io, Takeshi Tikano, th9one 12 6,42%
marusk89
--emy--, blonda dulce, Burt Simpson, chiario, d3d331, dominick94, Domnu Bula, F1nU.Ro, Gandriel, HYWYK, Iuly123, marusk89, Mathewnr1, petuca, pittyc, sined10, sircristy, snoops, TylerDurden 19 10,16%
motisor
206cc, 2711, Alex Kenji, alin09, berechetciprian, demogorgon, Dr. Kucho, Fan-Athik, florin salam pă sistem, GromKa jr., Legend means, nostradamos, piciri, PUSKI-ILIE, raduturcu2410, Scarface165, Zgubea 17 9,09%
Ramoluad
bitinero, BladeKing, Borcea., clarisima, deenise20, golum I, mniezo, nusi, Ramoluad, vl 50 mad, zekmes

Un singur lucru nu inteleg eu din toata chestia asta: DE CE VA VOTATI BRE SINGURI?
 

DeletedUser


Auleo mama,mama!!!! Curiozitatea mereu a ucis pe cineva dar niciodata nu a facut victime . E nasol rau de tot cand te sinucizi singur. Eh!! Lasa,acum a aflat cum se VEDE . Oare se vede bine de sus!!!!? Dar mai persista o umbra de indoiala:
Nici ceilalti n-au stiut?!!!

cuclici
123stop, adenauer, Bai Raducule, Carrier, cheles, clepo, congres, cresto, cuclici, dark syryus, darklight97, Hai bătrâne, Immortal R, Itic Romantismalu, kidlukas, Kimosabe, MakeYourMidas, marioleu, MorgulRat, mrmayster, nemessys, nervosu., pauleta, Portile iadului, rakanishu, simonica, StarcraftBroodwar, SUPERPANDEV 28 14,97%

Daca nici SAFU nu te suporta ,este extrem de gravitisim.
 

DeletedUser9828

sau cuclici ii clona lui rakanishu si s-a votat de pe amandoua :)
 

DeletedUser

Eu m-am votat pe mine ca sa am multe voturi si sa justific biciul din avatar. :p Plus ca, la fel ca orice moderator, (fost sau prezent) am avut si eu greselile mele de moderat, pe care astfel le-am recunoscut. :(
 

DeletedUser

Eu m-am votat pe mine ca sa am multe voturi si sa justific biciul din avatar. :p Plus ca, la fel ca orice moderator, (fost sau prezent) am avut si eu greselile mele de moderat, pe care astfel le-am recunoscut. :(

Asa zic toti? Ca sa aibe mai multe voturi? Voi va dangralizati singuri, bag de seama !!! Eu nu pricep filozofia voastra,asta cu HAI SA MA VOTEZ LA NESUPORTATI. Ce am sesizat eu de ceva vreme si este foarte curios:
Mai toti cei care va pierdeti drepturile sau iesiti din trupa lu rahan,cand sunteti simpli muritori incepeti sa va recunoasteti greselile. Pana acum nu am auzit pe nimeni sa iasa in fata si sa ridice 2 maini in sus ca la tabla, sa spuna ca a comis-o!! As vrea sa mai aud si alte pareri de la ceilalti care s-au votat singuri. DE CE V-ATI DAT VOTUL VOUA SI NU L-ATI DAT ALTUIA ?!!Sau macar nu votati.
 

DeletedUser

bre, ia mai taci si nu mai zgaria rahatul, ia mai bine treci la spamm pe speed si ofera-ne o cana de ceai! :D
 

DeletedUser

bre, ia mai taci si nu mai zgaria rahatul, ia mai bine treci la spamm pe speed si ofera-ne o cana de ceai! :D

Da, dar recunoaste macar ca in aer persista un miros de parfum frantuzesc cand zgandaresc eu rahatu cu batu. Cred ca am un al6lea simt . Vad dincolo de linia orizontului vostru. Si tot al6lea simt imi spune ca prevad o vacanta interculturala de meditatie. Dar cum altfel mi-as dovedi SPIRITUALITATEA DE NEGRU? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus