Poll - Cel mai antipatic moderator!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Moderatorul antipatic este....


  • Total votanți
    193
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bre, pana la zei te mananca sfintii... sau ingerasii in cazul nostru :p
on: am votat ingerasa, stiu ca ma iubeste si ma iarta pt vot si stie ca o consider naspa in domeniu... plus ca am vazut ca e in top si, prieteneste, am zis sa o sustin sa ia locu' 1 :p

aldana 8 4,73%
cuclici 19 11,24%
gabi23 8 4,73%
Ingerasa 49 28,99%
Jackass20 9 5,33%
Lethal Touch 9 5,33%
Lord Adex 32 18,93%
marusk89 14 8,28%
motisor 9 5,33%
plesuv28 5 2,96%
Ramoluad 7 4,14%
Votanţi: 169.

Vezi? Lu adex sigur ii este ciuda pt ca nu o mai poate ajunge pe ingerasa . Stii cum ii sticlesc ochii dupa primul loc? Sa te uiti la noapte in ochii motanului si -ai sa vezi privirea din ochii lu adex.
 

DeletedUser

marusk89 pentru ca neavand nici un moderator antipatic, am ales la intamplare pe cineva din acelasi oras cu mine :D
 

DeletedUser33563

Pacat ca nu poate fi votat decat unul...Asa cum bine a subliniat si colegu' Stranutelu maxim 2 nu ar fi avut votul meu la sectiunea asta
 

DeletedUser32912

cuclici
Carrier, cheles, clepo, congres, cresto, cuclici, dark syryus, Immortal R, Itic Romantismalu, MakeYourMidas, MorgulRat, mrmayster, nemessys, nervosu., pauleta, Portile iadului, rakanishu, StarcraftBroodwar, SUPERPANDEV

opaaaa...nasol momentu :eek:
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nu este o surpriza, daca asasinezi limba romana clar nu esti printre simpatiile lui Rakanishu :D
 

DeletedUser

Nu-mi este niciunul antipatic, oricum e pusa gresit intrebarea. Trebuia sa fim intrebati astfel: cine considerati ca ar fi cel mai slab moderator?
Asa mai mergea, votez plesuv28!

PS. Au mai fost niste mesaje prin zona dar au disparut, insa autorii lor au ajuns in vacanta. E vreo gaura neagra si nu stim? :) Ori au deranjat pe cineva?
Romania eterna!
 

DeletedUser

moderatorul meu cel mai antipatic nu mai e, io' acuma ii iubesc pe toti din listuta aia de mai sus.. :D
Naspa, e criza de moderatori antipatici.. si Kimosabe a observat asta..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

imi pare rau ca am votat pe marusk89, cu trecerea timpului am ajuns sa o iubesc
mi se poate sterge votul? :eek:
 

DeletedUser

Lasa-l la mariuta. Orice palma data nu inseamna ca se poate aplica DIN URA. Se poate aplica si DIN DRAGOSTE.
 

DeletedUser5809

Sunt sigur ca dupa un timp se va reface poll-ul si o sa puteti vota din nou:D
 

DeletedUser

Hi hi, si tu daca-mi mai critici semnaturicile ca-s neregulamentare, o sa ai votul meu! :D
Glumesc.. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus