Poll - cel mai antipatic moderator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

acum acei cu multiaccount intra si voteaza :D

Adica "prietenii mei" ...sa vezi ce cresc in top :D Cred ca trebuie sa mai dau niste warn-uri rapid, cu tot cu link-ul asta, sa ma voteze :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

BlooM ce faci???? cum de nu esti in top... La munca cu tine, da warnuri si redobandeste ce iti apartine de drept, acest titlu a fost creat pentru tine, trebuie sa fie al tau:p
 

DeletedUser

BlooM ce faci???? cum de nu esti in top... La munca cu tine, da warnuri si redobandeste ce iti apartine de drept, acest titlu a fost creat pentru tine, trebuie sa fie al tau:p

Multumesc pentru suport moral...dar vezi tu, obosesti sa te certi cu toti...cateodata trebuie o mica pauza..
Ii las pe altii mai tineri ;) Desi, recunosc, ma asteptam sa conduc detasat :(
 

DeletedUser5168

eu am avut un warn de la Rumi, deci va dati seama ce vot am avut :p....
 

DeletedUser

Multumesc pentru suport moral...dar vezi tu, obosesti sa te certi cu toti...cateodata trebuie o mica pauza..
Ii las pe altii mai tineri ;) Desi, recunosc, ma asteptam sa conduc detasat :(

BlooM, ma duc la magazin si iti cumpar duracell, imi sacrific banii de tigari si bere ptr tine numai sa fii tu acolo unde meriti, ma cuprinde o stare de tristete cand vad ca valorile forumului nu sunt apreciate la adevarata valoare... Lasa-i pe aia mici, mai tineri au timp sa creasca si ei...Desi in umbra ta e cam greu...:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mda...m-am dezamagit singur. Deci, va trebui sa inchid iar topicuri, sa dau warn-uri...same old story...(aceeasi poveste veche)

Mai incalcati si voi regulamentul, ca nu va pot da degeaba . Sau ba da..cred ca e cel mai potrivit mod :D Va dau degeaba warn, asa ma veti uri si ma veti vota aici :p
 

DeletedUser

E remarcabil ca eu conduc clasamentul si sunt cel mai nou mod

Uneori soarta e dreapta. Adevaratele valori ale societatii isi primesc recompensa din timpul vietii... Ardoare lor de a-asi face meseria, gratia lor impresioneaza pe toata lumea...:rolleyes:
 

DeletedUser

aici nu spun pe ccine am votat ca sar putea sa am probleme dar oricum mater desi ii prima mea zi ca si membru si miai si facut obsevatii deja nu team votat;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus