Poll - cel mai antipatic moderator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

anomaly23

member
Scor reacție
0
Pai nu isi are rostul acest sondaj parerea mea.
Argumente ar fi pro si contra sunt sigur.
Mie sincer imi placea cum modera BlooM ...nu exista atat spam la topicurile importante cum gasesti in momentul de fata pe 19 sau 20 de exemplu.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Hades, nu se ajunge la warn. Tema s-a facut cu rol de feed-back, de sesizare a unor aspecte precum (ne)popularitatea unora, un indicator important pentru fiecare zic eu. Dar fara argumente nu are efect un vot, doar pentru ca X m-a banat sau Y m-a iertat nu este suficient.
 

DeletedUser

Hades, nu se ajunge la warn. Tema s-a facut cu rol de feed-back, de sesizare a unor aspecte precum (ne)popularitatea unora, un indicator important pentru fiecare zic eu. Dar fara argumente nu are efect un vot, doar pentru ca X m-a banat sau Y m-a iertat nu este suficient.

adex,crede-ma,am mai vazut jucatori provocati de moderatori(sau de un anumit admin) care si-au luat ban
:)
nu postez de azi de ieri pe forumul asta
 

DeletedUser

xblaandy bine spus la fel face si maru din pacate:|

cu numele Hades123 esti de o luna deacord?
 

DeletedUser

Hades, nu se ajunge la warn. Tema s-a facut cu rol de feed-back, de sesizare a unor aspecte precum (ne)popularitatea unora, un indicator important pentru fiecare zic eu. Dar fara argumente nu are efect un vot, doar pentru ca X m-a banat sau Y m-a iertat nu este suficient.

Nu-l poti lua ca indicator, si-ti explic de ce. Unii dintre mozi sunt "sublimi, dar lipsesc cu desavarsire". Automat nu vor fi votati. Dar asta nu inseamna ca sunt buni sau nu, ci doar ca nu exista. Cei cat de cat activi vor fi votati, dar crede-ma ca nu vei avea un feed-back obiectiv. Toti care vor vota sunt subiectivi intr-un fel sau altul.

Pai nu isi are rostul acest sondaj parerea mea.
Argumente ar fi pro si contra sunt sigur.
Mie sincer imi placea cum modera BlooM ...nu exista atat spam la topicurile importante cum gasesti in momentul de fata pe 19 sau 20 de exemplu.

Chestia care tie iti place acum, multora le-a "stat in gat" pe atunci :) Desi nu pot spune ca regret vreo decizie luata, indifferent care a fost cazul/persoana. Intotdeauna am avut in vedere regulamentul cand moderam.
 
Ultima editare de un moderator:

anomaly23

member
Scor reacție
0
Ai dreptate aici...dar moderatorii de acum parca nu vor sa aplice regulamentul,e de ajuns sa posteze odata regulamentul iar daca nimic nu se schimba sa apara si sanctiunile.Poate cred ca daca nu aplica regulamentul nu devin antipatici si sunt mai ok in fata utilizatorilor.
Oricum pe zi ce trece forumul devine din ce in ce mai plictisitor din cauza spamului excesiv si a unor utilizatori fara bun simt.
 

DeletedUser

Propun sa o votati pe JustMe88 la acest poll. Este rea, emo si trisoare.

Un vot pentru Adinuta, un vot just.

votejustme88.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Degeaba insisti nu imi pot schimba opinia.
Motivele pentru care raman consecvent si il prefer pe Lord Adex la aceasta categorie nu am voie sa le spun ca iar imi iau ban zice ca il critic. :D
 

DeletedUser

da unde scrie ca trebuie argumente?..
mie cel mai antipatic mi se pare lamine
:D

si nu consider ca trebuie sa dau detalii,intrucat:

ANTIPÁTIC, -Ă, antipatici, -ce, adj. Care inspiră antipatie; respingător, nesuferit. – Din fr. antipathique.

Sursa: DEX '98 | Adăugată de ana_zecheru | Greșeală de tipar | Permalink


bafta!
 

DeletedUser23101

da unde scrie ca trebuie argumente?..
mie cel mai antipatic mi se pare lamine
:D

si nu consider ca trebuie sa dau detalii,intrucat:

ANTIPÁTIC, -Ă, antipatici, -ce, adj. Care inspiră antipatie; respingător, nesuferit. – Din fr. antipathique.

Sursa: DEX '98 | Adăugată de ana_zecheru | Greșeală de tipar | Permalink


bafta!

tu eu si inca 49 de oameni suntem de acord cu randu 2
 

DeletedUser

Acum Adex imi e antipatic. Sorry, dar nu imi place verdele ala deloc, cand treci la rosu poate te plac din nou, pana atunci nici o sansa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

cel mai antipatic mi puskie-ilie..nu stie modera,nu stie triburi...si aici imi iau avertisment din pacate..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus