Poll - cel mai antipatic moderator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hmm...exista un lucru gabi pe care tu inca nu l-ai descoperit: se cheama prietenia.
Tie iti lipseste cu desavarsire acest lucru. (una e sa ma ataci pe mine ca iti sunt "draga de mori" si alta e sa ataci o persoana care se presupunea ca iti e prietena)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13799

Si daca ar fi asa te-ar deranja cu ceva???
Fiecare face ce il taie capul numai ac pe tine n-ar trebui sa te intereseze ce fac eu in primul rand, nu simt nevoia sa imi tina cineva contul....iti pot dedica semnatura mea ca sa intelegi ceva:)
 

DeletedUser

hmm...exista un lucru gabi pe care tu inca nu l-ai descoperit: se cheama prietenia.

Loooooooooooooool! Vai tu! Ti'ai ratat cariera de pisiholoaga!

Daca retin eu minte bine si matale erai moderator, dar pentru putin timp, cred. Vrei sa afli cum sa ajungi si tu admin, daca-i porti de grija lui JustMe88?

Intrebarea lui a fost cat se poate pertinenta. Gabi stie ce spune.

Lamine's angels...se muta la un alt nivel.

@gabi23

Stiu ca'ti poti purta si singurel de grija. Doar ca imi e draga de mor.
 

DeletedUser

Breee, pe voi cine va avertizeaza/trimite in vacanta pt off topicareli si spalat lenjeria in public?
on topic: Lord Adex, nu stiu de ce, dar nu e funny. si daca nu e funny nu imi plce :( eu vreau doar funny :D

P.S.: sa nu spargeti ceva pe-aici fara sa imi spuneti sa nu intru desculta. doar capete daca vreti, ca-s moi.
 

DeletedUser

hmm...exista un lucru gabi pe care tu inca nu l-ai descoperit: se cheama prietenia.

Tu stii mai bine ca mine ce inseamna asta altfel nu ajungeai moderator sau mai mult, admin :)(desi nu e chiar prietenie, ci alte interese mai ... cum as putea sa le zic mai bine? personale?).

(una e sa ma ataci pe mine ca iti sunt "draga de mori" si alta e sa ataci o persoana care se presupunea ca iti e prietena)

Asa credeam si eu, dar exista prieteni si prieteni.

Si daca ar fi asa te-ar deranja cu ceva???
Fiecare face ce il taie capul numai ac pe tine n-ar trebui sa te intereseze ce fac eu in primul rand, nu simt nevoia sa imi tina cineva contul....iti pot dedica semnatura mea ca sa intelegi ceva:)

Imi place sa enervez. De cele mai multe ori imi iese.
Te-as ruga sa nu ma jignesti ca intram in altele si chiar aveam o parere ceva mai buna despre tine.

Daca retin eu minte bine si matale erai moderator, dar pentru putin timp, cred. Vrei sa afli cum sa ajungi si tu admin, daca-i porti de grija lui JustMe88?

Am fost, cateva luni, o mare parte din "vina" fiind a Adinei. Dar am ales sa plec din echipa.
Nu prea inteleg de ce te bagi tu in seama, dar tinand cont ca e iubita ta, reactia e oarecum de inteles(ce nu face un baiat pentru ceva cald :-j).

@gabi23

Stiu ca'ti poti purta si singurel de grija. Doar ca imi e draga de mor.

Nu e problema, ori de cate ori iti face placere :D.
 

DeletedUser

ce ti-a facut?

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 7 seconds.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Va rog sa reveniti la subiect : Cel mai antipatic moderator.

Pentru cei avertizati si nu numai : o fi tema la off-topic, dar va rog sa respectati sondajul si intrebarea sa, comentariile avand legatura cu ea. Restul, nu aici.
 

DeletedUser13799

iti dai seama ce tragedie =)) F1nU.Ro nu va mai vota
vai vai vai :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus