Poll - cel mai antipatic moderator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35333

ok ..., poate nu conteaza asa mult in momentul de fata ...dar ..
Lord Adex are votul meu ...
Motiv: prea rece ...
 

DeletedUser6843

Eu nu am votat pe nimeni , inca.

Eu nu cred ca a trimis "lamine" in vacanta pe cineva .
Poate cu "master ban" :)) si atunci nu poti sa mai dai reply.


Cine a facut pool-ul?:eek::p
 

DeletedUser

Dacă aş cunoaşte personalitatea, caracterul şi comportarea fiecăruia, sau modul de acţiune ... aş fi putut vota pe cel mai ...
Până acum cei cu care am interacţionat până acum, moderatori, mi s-au părut oameni buni, restul nu-i cunosc de niciun fel.
 

DeletedUser

Faaaraaa nicio indoiaaalaa.. de depaarte cel mai moderator dintre toti moderatorii, "za best-ul" tuturor moderatorilor de pe toate forumurile, mariaa saa PUSKIiiiii!!!
Deci.. de cand am vazut acest topic, fatza mi-a fost luminata de un ranjet cu gura pana la urechi, exprimandu-mi toata frustrarea adunata in luni de zile de agonie in care n-aveam voie sa pun pe forumul moderat de catre domnia sa decat statistici si cuvinte atent alese pentru a nu deranja bunul mers al lucrurilor, si pacea si armonia care trebuie sa domneasca in acest joc minunat.. :D

Ma simt in sfarsit razbunat pentru atata amar de cuvinte nerostite si simt cum creste sufletelu-n mine numai la ideea ca am votat cu PUSKI in acest clasament :D
Zmeurica de aur.. i se cuvine, indiscutabil!! :D

Lamine este corect - foarte autoritar, ce-i drept - dar nu merita locul acordat aici.
Jackass20 - ar trebui sa ia premiu pentru cel mai util moderator datorita colectiei de scripturi de care are grija..
Iar Alizeea - in niciun caz n-are ce cauta aici in top. E cu adevarat o doamna, si are tot respectul meu pentru activitatea sa.

insa PUSKI... haaa ha haaa... super tare topicul! :D felicitari pentru ideee!! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser31742

Puski va castiga!!! :)

toate banurile pe care le am...numai de la el le am..:))...acum "ma razbun"...

joke. :p
 

DeletedUser6558

Cei care in mod special sunt antipatici sunt Ingerasa, Jackass si Puski-Ilie. Greu de spus. Cam toti se comporta ca niste admini, cunoasteti cuvintul, opaci la orice idee straina, detinatorii adevarului absolut . Ingerasa in mod special are un mod de a amesteca ideile, sincer nu inteleg mai nimic din ce zice. Mi se pare o varianta de cocalar electronic. Dintre toti mi se pare cea mai saraca in idei, si incearca sa suplineasca asta cu o ironie nu foarte senzationala. Lord Adex incearca sa para cultivat si impaciuitor, dar nici el nu e cu mult mai grozav. Jackass nu stie limba romana, iar Lamine se comporta ca un fel de octavian augustus, dar in afara de asta nu denota alte calitati. Mindria ca forma unica de exprimare pare sa fie la moda. Iar carmi, zeita suprema a triburilor... mi se pare ca am observat ceva scapari de ortografie, probabil ca nu scrie ea toate anunturile, dar orisicit... Oricum, au fost si moderatori mai prosti ca aia de azi, dar si mai buni. Mult mai buni. Apropo, pentru aceste remarci o sa iau de alea, ignore? Ca daca iau, atunci imi permit sa observ o anume inconsistenta a temei.

L-am votat pe Puski-Ilie, intimplator il stiu de pe joc.
 

DeletedUser

Bine spus Carrhae. Poate un pic cam dur. Si eu tot din categoria Ingerasa, Jackass si Puski-Ilie am votat.
Dar ziceai ceva de moderatori mai prosti ca acum si moderatori mult mai buni. Eu sunt de putin timp pe forum, dar l-am mai vizitat acum vreo un an-doi, si parca erau in plus Bloom, Mater Dolores, dar Lamine si carmi tot erau...In fine, dar moderatorii aia mult mai buni cum se numeau(sau nu vrei sa dai nume)?
Si mie mi se par moderatorii inconjurati de un aer de superioritate, cum zici si tu "detinatorii adevarului absolut", dar situatia nu e chiar atat de urata cum o prezinti tu.
Bine punctat la ingerasa, daca esti moderator ar trebui sa vii si tu cu o idee noua, ceva inovativ, daca le ceri jucatorilor sa propuna ceva vor spune 1000 de propuneri proaste si una bunicica. Iar Jackass am ras, pentru ca si eu am remarcat asta. Ma rog, si tie iti mai scapa din cand in cand o greseala, dar dupa parerea mea, justificabila...
Acum intrebarea e cine iti va sterge/modifica postul sau da ban. :D
 

DeletedUser6558

Oricine... eu cred ca Lord Adex. Dar poate fi oricine.

Cine a fost mai bun? Mater Dolores, gabi23 si John Milton au fost cei mai buni. Din citi stiu eu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din experienta,dupa mine,toti moderatorii si adminii sunt antipaticii

daca moderatorilor li se pare o jignire,sa ma scuze
 

DeletedUser5970

blonda de Ramoluad, nu o suport, sa ma scape cineva de ea, va rog eu muuuult :D:D
 

DeletedUser

am votat alizeea din simplu motiv ca Mater Dolores nu mai e mod :))...personal n-am nimic cu ea, nu mi-a dat warn niciodata etc.

cel mai bun si mai lingusitor moderator...e setzel :))
 

DeletedUser

corect, MD a fost super. si cred ca daca s-ar reface votul (ca si asa e de multicel), setzu ar castiga detasat ca cel mai bun moderator.
la antipatici... probabil alex si-a luat pe drept voturile, stie el pe cine a suparat... pacat ca am votat inainte sa il vad si pe el prin lista, ca i-as fi dat si eu un vot (ies mai ieftin decat cu un vin)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus