Poll - Moderatorul preferat!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Moderatorul preferat este...


  • Total votanți
    324
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ma bag si eu :D

on topic:

am votat ramoluad desi sincer rolul moderatorilor si adminilor din punctul meu de vedere este sa treaca neobservati si sa nu creeze discutii in acelasi timp asigurand respectarea regulilor forumului si respectiv jocului
si e destul de greu sa il gasesti pe ala care face asta :(

si inca ceva din punctul meu de vedere cel mai bun moderator a fost puski ilie (el mai era inainte de asta si un jucator foarte bun si vechi) care a fost printre putinii extrem de corect si la obiect si care nu putea fi influentat sa zicem din alte parti ..
din pacate nemaifiind in team nu am cum sa il votez:(

Ca de obicei, te contrazic.. puski a fost de departe cel mai slab moderator si nu numai de pe forumul asta, ci de pe toate forumurile posibile. A fost atat de slab incat in micimea lui a considerat ca se cuvine sa faca abuz la maxim de drepturile pe care le avea.
Eu personal mi-am luat ban pentru spam la forumul de "mesaje amuzante" (probabil ca n-am umor, nu stiu ce sa zic). Evident, am facut contestatie, si un admin cu experienta mi-a dat dreptate si a revocat pedeapsa.
Totusi - a fost capabil sa imi aplice 5 penalizari intr-o luna, in conditiile in care in atatia ani de zile, alte penalizari n-am avut, ceea ce poate spune ceva despre comportamentul meu pe acest forum. Ambitie, abuz de drepturi sub dictonul "am un forum de moderat".
Puski poate nu mai e moderator, sincer nu-mi pasa de el, dar faptele lui cantaresc greu, mie mi-au ramas in memorie nu faptele bune pe care probabil le-a facut, ci abuzurile grave si comportamentul de "zeu" la care sincer eu am refuzat sa ma inchin.
Aici fiecare isi exercita votul in functie de simpatii, prietenii.. interese..


Aici in topic l-am votat pe Adex. Mi-e martor ca nu il cunosc, n-am jucat niciodata impreuna cu el, n-am schimbat decat vreo 2 replici de-a lungul timpului, chiar n-am avut vreodata vreo tangenta cu el - dar mi-au placut seriozitatea lui si modul temperat in care isi exercita drepturile.

cu motisor n-am votat pentru ca am avut colaborari dese in lumea a 13-a, si am simtit eu ca n-as fi impartial. Letal la fel - pe lumea 21

jackass - e singurul care se ocupa de sectiunea de scripturi. E foarte util si discret in acelasi timp in exercitarea drepturilor.

Ramoulad - se straduie din rasputeri sa anime forumul lumii 13 - care e o lume aproape inchisa.

iar alizeea e adminul meu preferat, dar ea e mai mult admin decat moderator.. cand facem topic de admini preferati, o voi vota pe ea.

Insa puski ilie? niciodata..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vad ca mi-ati scos-o pe Alizeea! in acest caz este musai sa-l votez pe Jackass20!
Multumim de scripturi, Jackass20!
 

DeletedUser

Unde e secsi sadicaaaa? Chit ca nu mai e in team,a fost,este si va fi moderatorul preferat :(
 

DeletedUser8343

Hey, ideea sondajelor este sa vedem situatia actuala nu fostii moderatori :)
 

DeletedUser19202

alta mica precizare din moderatorii actuali foarte buni ar mai fi si lord adex si gabi23 insa am preferat sa dau votul meu cuiva care modereaza pe o lume unde joc eu(DAR asta nu inseamna ca nu sunt atent la tot ce misca si cunosc ca ei isi fac foarte bine treaba insa nu am jucat pe o lume moderata de ei)

ps cavaleras...aia e o parere personala si tu in mod cert nu stii cate stiu eu;)

de altfel pana ieri si singurele mele banuri erau tot de la puski:))
 

DeletedUser

Jackass20 e de departe cel mai tare :D , pentru Sectiunea uneltelor independente si nu numai.
fara scripturile puse si actualizate constant de el , multi s-ar fi lasat demult de joc ;)
 

DeletedUser14558

febletea mea ... ingerasa :) ! ai primit votul meu :) merem la o cafa ? :))))))))))
 

DeletedUser8140

am votat cu aldana, pacat ca nu se pot vota mai multi, sau se fi luat permutari///
 

DeletedUser13059

de ati sters postul meu ? :))))

sau chiar lethal :)) iti este ciuda ca te faci de ras ? :D ai 2 voturi acu esti tare ... nu zic cum

6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge mesajele si/sau inchide topicuri.
Daca mesajul dumneavoastra a fost sters sau editat atunci inseamna ca stergerea/editarea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam respectati instructiunile lor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

un moderator bun,e ce care iti explica te asculta si te ajuta,nu iti da direct ban cum fac altii.....deci am votat ingerasa:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus