Poll - Moderatorul preferat!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Moderatorul preferat este...


  • Total votanți
    324
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25287

Lord Adex mi s-a parut cel mai implicat si totodata impartial moderator, votul meu merge la el.
 

DeletedUser

Lord Adex este moderatorul meu preferat.Toate rubricile deschise de el le consider interesante si de bun simt.L-am cunoscut ca jucator si pot afirma ca este un excelent cunoscator al jocului,folosind toti factorii de la cel propagandistic,psihologic,pana la stiinta exacta a instrumentelor necesare pentru a fi un jucator de top.Dupa parerea mea un bun moderator trebuie sa fie neaparat un excelent player.Un salut si lui pusky,chiar daca m-a tot "pedepsit",ca mai spamam si eu pe ici pe colo,:p!
 

DeletedUser

Alizeea- fi-ti-ar adminatul, si retragerea, ca acum na, nu pot sa te votez :)
Intr-un fel poate ca e mai bine ca dupa aia imi era greu de ales intre doi oameni pe care-i stimez, asa ca mi-ai usurat votul, mai Geo. :)
-Gabi23- ca intotdeauna, jos palaria. :)
 

DeletedUser

Ma uitam mai sus la postarile in care LORDUL este omagiat si chiar nu pricep de ce trebuia sa iasa pe usa din dos a olimpului ?! EU CRED CA LORDUL A FLUIERAT IN TEMPLU SI DE-ASTA L-AU EXPULZAT DIN OLIMP. Mah nu il mai votati pe adex ca nu mai .
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ma uitam mai sus la postarile in care LORDUL este omagiat si chiar nu pricep de ce trebuia sa iasa pe usa din dos a olimpului ?! EU CRED CA LORDUL A FLUIERAT IN TEMPLU SI DE-ASTA L-AU EXPULZAT DIN OLIMP. Mah nu il mai votati pe adex ca nu mai .

Lasa-i bre ca o sa le para rau dupa el... :)) stii tu :p
 

DeletedUser

in bora-bora, la adunat cojile de ousoare :p
bre, lasati spamu, voi cu cine ati votat?
 

DeletedUser

in bora-bora, la adunat cojile de ousoare :p
bre, lasati spamu, voi cu cine ati votat?

In bora bora noi mergem sa ne bronzam stegozaurii , tu ce iti bronzezi? Fluturasul? Eu am si uitat cu cine am votat .Trebuie sa consult lista ca sa-mi dau seama pe cine am votat.
 

DeletedUser

pai eu imi bronzez fluturasu si tu ai votat ingerasu... motive? de ce? cum? in ce fel?
gabyyyyy, nu ne lasa sa spamam singuri, ca ne-o furam pt discutii in 2 :p
acum pe bune, de ce ati votat asa cum ati facut-o?
 

DeletedUser

pai eu imi bronzez fluturasu si tu ai votat ingerasu... motive? de ce? cum? in ce fel?
gabyyyyy, nu ne lasa sa spamam singuri, ca ne-o furam pt discutii in 2 :p
acum pe bune, de ce ati votat asa cum ati facut-o?

Eu pe adex l-am votat , de mila. Stiam ca va fi aruncat din olimp cum am aruncat eu acum cativa ani ,mamaliga pe geam de la etajul 7 ca sa aibe cu ce se ospata cainii din spatele blocului . Si am mai votat-o pe ingerasa pt ca e iubi no.4 .

aldana 7 2,55%
cuclici 4 1,46%
gabi23 16 5,84%
Ingerasa 64 23,36%
Jackass20 28 10,22%
Lethal Touch 3 1,09%
Lord Adex 27 9,85%
marusk89 15 5,47%
motisor 71 25,91%
plesuv28 8 2,92%
Ramoluad 31 11,31%

Clasamentu asta este mai strans.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce stie el stiu si eu? :cool:
on: votu meu merge spre gabi23... nu-l cunosc, da-mi place. am inteles ca e si tinerel, daca e si singurel, imi mai fac 70 de conturi ca sa iasa no. 1 :p

Indeplinesc conditiile, deci imi astept voturile :)) .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am votat Lord Adex care avea asa de multe calitati incat nu se prea potrivea in peisaj :) sau in orice caz provoca un contrast prea puternic
 

DeletedUser

Am votat Ramoluad. Cu multe clase peste majoritatea moderatorilor.
Unii "pici" poate vor invata si ei regulamentul si cum se aplica (printre altii, ma refer si la plesuv28).
Sondajul e bun, se va vedea cat de apreciati sunt unii "zmei".

Pusky-Ilie nu mai este moderator, probabil se clasa pe ultimul loc. Oricum, a plasat stafeta lui Plesuv28. Sunt aproape. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu am votat-o pe Ingerasa deoarece o cunosc de ceva vreme de pe joc,am si apelat la serviciile ei si a fost foarte prompta si corecta din acest motiv mi se pare extrem de OK ...insa daca a fi putut da un al 2 lea vot l-ar primi aldana,deoarece este noua moderatoare de pe L1 si ar merita un motiv bun de incurajare :D
toate cele bune!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus