Poll - Moderatorul preferat!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Moderatorul preferat este...


  • Total votanți
    324
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

imi place sa citesc scripturi din cand in cand :p
... nu ma intalnesc cu moderatori pentru ca sunt cuminte si cu bun simt
 

DeletedUser5809

De curiozitate, de ce scrie ca esti nascuta in 1997 si ai 42 de ani?:p
 

DeletedUser5809

Poate forumul a simtit ca esti mult mai inteleapta decat varsta care o ai:p
 

DeletedUser

Da, pai de fapt ea e moderatoarea mea preferata, nu ma scapa din ochi nici cand vreau si eu sa schimb doua-trei cuvinte cu moderatorul meu preferat pe care l-am si votat - Jackass20 (ingerasa din cate stiu e moderatoare, nu e moderator, de aia n-am votat-o aici ;) )..
Si in plus de asta, ea e iubi no 4 a lu' Bula, daca se supara ala pe mine, zice ca ma dau la haremu' lui propriu si personal..?


Partea naspa e ca toti aia pe care-i votez dispar rapid din Team :(
Jack, te rog io, tine cu dintii de functia aia, daca tu dispari io declansez apocalipsa. La propriu! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu, unde te crezi aici?
Suntem la off-topic, n-avem voie sa facem spam! :D
 

DeletedUser431

Puteţi să spuneţi ce-o-ţi spune, un moderator ca BlooM nu o să mai apară prea curând. Trio-ul BlooM, Mater Dolores şi lamine făceau legea pe acest forum. Şi era linişte şi pace, cântau îngeraşi la harpă şi se auzea doar susurul izvoarelor.
 

DeletedUser

Fuse si se duse :)).
Liniste nu a fost niciodata. Dar atunci cei care comentau erau banati repede si nu erau asa multi ca acum.
In prezent din putinii utilizatori care mai sunt, 80% au o problema sau chiar mai multe.
 

DeletedUser39150

Puteţi să spuneţi ce-o-ţi spune, un moderator ca BlooM nu o să mai apară prea curând. Trio-ul BlooM, Mater Dolores şi lamine făceau legea pe acest forum. Şi era linişte şi pace, cântau îngeraşi la harpă şi se auzea doar susurul izvoarelor.

Iti comentez putin postarea, nu ca sa te contrazic si ca sa imi spun punctul de vedere vizavi de ce ai zis tu ..
Daca vorbim de trecut, un moderator mai bun decat Bloom, a fost Lord Adex sau Alizeea.
Pe langa lucrurile bune pe care le-a facut Bloom, eu nu pot sa uit nici cearta lui cu Aquilla pentru o poza in care aparea tricolorul..

Iar trio-ul Bloom , Mater Dolores si Lamine, ar fi lasat mult mai multe amintiri frumoase in urma daca se simplifica la "duo", fara Lamine .. Cu Lamine in ecuatie se cenzura in exces, se sanctiona prea mult, se ingradea dreptul la p&p si antipropaganda pe forum .. Lamine avea un aer de superioritate nejustificat, aer pe care incepusera si ceilalti mozi sa il respire ..

Vremurile trecute , defapt, nu erau vremurile bune pentru mine, ci vremurile in care eram invidios pe ce vedeam pe .net sau alte forumuri..
 

DeletedUser17308

votul meu se duce la lethal touch...dar mai intru cu o clona sa o votez si pe ingerasa:))))
 

DeletedUser431

Iti comentez putin postarea, nu ca sa te contrazic si ca sa imi spun punctul de vedere vizavi de ce ai zis tu ..
Daca vorbim de trecut, un moderator mai bun decat Bloom, a fost Lord Adex sau Alizeea.
Pe langa lucrurile bune pe care le-a facut Bloom, eu nu pot sa uit nici cearta lui cu Aquilla pentru o poza in care aparea tricolorul..

Iar trio-ul Bloom , Mater Dolores si Lamine, ar fi lasat mult mai multe amintiri frumoase in urma daca se simplifica la "duo", fara Lamine .. Cu Lamine in ecuatie se cenzura in exces, se sanctiona prea mult, se ingradea dreptul la p&p si antipropaganda pe forum .. Lamine avea un aer de superioritate nejustificat, aer pe care incepusera si ceilalti mozi sa il respire ..

Vremurile trecute , defapt, nu erau vremurile bune pentru mine, ci vremurile in care eram invidios pe ce vedeam pe .net sau alte forumuri..

O ceartă absurdă alimentată de orgoliul lui Aquilla. La drept vorbind, acea poză nu avea nici un drept să apară pe forum însoţită de un mesaj separatist. Regulamentul forumului specifică clar acest lucru.
lamine a cenzurat politica şi propaganda numai pe forumurile principale (unde nu avea ce căuta, dat fiind faptul că există forumurile lumilor), iar eu nu am întâlnit acel aer de superioritate la el, şi nici la restul moderatorilor (dintre care unii încă activează şi nu-i simt superiori).

Dar, după cum scrie şi în semnătura mea: aceştia sunt doar cei 2 bănuţi ai mei...
 

DeletedUser

O ceartă absurdă alimentată de orgoliul lui Aquilla. La drept vorbind, acea poză nu avea nici un drept să apară pe forum însoţită de un mesaj separatist. Regulamentul forumului specifică clar acest lucru.
lamine a cenzurat politica şi propaganda numai pe forumurile principale (unde nu avea ce căuta, dat fiind faptul că există forumurile lumilor), iar eu nu am întâlnit acel aer de superioritate la el, şi nici la restul moderatorilor (dintre care unii încă activează şi nu-i simt superiori).

Dar, după cum scrie şi în semnătura mea: aceştia sunt doar cei 2 bănuţi ai mei...

Nu am zis ca Lamine cenzura politica si propaganda .. Am zis ca ala cenzura tot!

Nu imi spune tu mie ca nu cenzura politica si propaganda!

De cand joc triburile, nu stiu daca am deschis mai mult de 5 teme de p&p ..
Ultima pe care am deschis-o, am deschis-o pe lumea 23 .. A supravietuit vreo 10 ore daca nu ma insel.. Niciodata nu m-au interesat vizualizarile unei teme sau numarul de postari, dar acolo chiar era vorba de un record .. Daca imi aduc bine aminte erau peste 500 de postari ( e posibil sa ma insel) ..
Intradevar, era flame! Dar moderatorii faceau fata si restartau tema la discutii on-topic..


Si vine Lamineee ..

Se uita: cine a deschis tema? Ah, Rhadookoo, ala care isi batea joc de mine si ma facea sa plang pe forum.. Ia sa ii dau eu ban pentru incalcari ale regulamentului deosebit de grave(ca s-o fi gandit el ca in 500 de postari are cu ce sa fie acoperit) si sa ii sterg tema cu totul ..
Imi aduc aminte de reactia forumistilor care isi batusera capul sa isi sustina punctul de vedere acolo prin n postari kilometrice .. S-au mirat cum de un topic atat de vizitat sa fie sters cu atata seninatate de catre cineva atat de absent si pe dinafara..
Dupa ce te chinui o zi intreaga sa sustii ce ai de zis si scrii de iti tocesti unghiile, sa vina unul din asta care nici macar nu stie despre ce e vorba si sterge tot cu atata dezinvoltura, l-ai numi oricum, numai moderator nu ..
Am intrebat 4 moderatori ce masura ar fi luat, cea mai drastica mentionata fiind stergerea anumitor postari..

Lamine a fost cel mai slab moderator pe care l-a vazut forumul asta vreodata! Asta zic eu, ca a fost un user care a primit mult mult mai mult decat a putut duce ..

De-asta nici nu mai apare pe aici, pentru ca ii e rusine si lui cu cate magarii a putut sa faca ..
Moderatori exceptionali au fost, in schimb, Alizeea si Lord Adex .. Ei de ce inca mai apar pe forum si nu le e rusine cu ei insisi?

iar eu nu am întâlnit acel aer de superioritate la el,
Pai sigur ca nu .. ;) Avea si el acolitii lui ..
 

DeletedUser

Partea naspa e ca toti aia pe care-i votez dispar rapid din Team :(
Jack, te rog io, tine cu dintii de functia aia, daca tu dispari io declansez apocalipsa. La propriu! :D
si ai mei :( uite ca Jackass a disparut fizic :eek:

m-ai prins cu Scripturile, la alea ma refeream si eu, dar dupa Adex l-am votat pe Jackass tocmai pentru pasiunea constanta pentru ceea ce face acolo, ca moderator mi se pare cam impulsiv si superficial, dar nu am avut de a face cu lumile unde modereaza, asa ca s-ar putea sa gresesc putin :) si eu sper sa nu dispara... Apocalipsa dupa Ioan e ultima carte citita, sper sa nu vina in timpul vietii noastre :D
 

DeletedUser

idem . bateti-l pe jack in cuie , daca-l trimiteti si pe el in malibu ... va dam foc la arhiva ;)
ps : sa mor daca mai stiu pe cine am votat :):)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus