Poll - Moderatorul preferat!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început

Moderatorul preferat este...


  • Total votanți
    324
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Puteţi să spuneţi ce-o-ţi spune, un moderator ca BlooM nu o să mai apară prea curând. Trio-ul BlooM, Mater Dolores şi lamine făceau legea pe acest forum. Şi era linişte şi pace, cântau îngeraşi la harpă şi se auzea doar susurul izvoarelor.

Zici tu? Inseamna ca eu am pierdut partea cu ingerasii si susurul izvoarelor...:eek: Cat despre optinia ta rhadookoo; da-mi voie sa te contrazic. Lamine nu a fost deloc cel mai slab moderator. Si iti pot da o gramada de exemple... Cat despre cenzura, nu ma pot exprima pt ce a fost dupa ce am plecat, dar in timpul perioadei petrecute aici pot sa zic ca mai mult am inchis/banat/cenzurat eu decat lamine...
Si oricat as fi de blamat pt cearta cu aquilla; si acum as face la fel. In fond, toate deciziile mele ca moderator/admin s-au bazat exclusiv pe regulament.

P.S. Nu ca ar conta, dar votul meu se duce la aldana.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6558

jackass nu stie romana suficient ca sa modereze ceva, ...si au fost moderatori mult mai dezastruosi decit dinsul la capitolul ortografie. ingerasa are o logica foarte bizara, si cam atit. pe altii nu ii cunosc. adex m-a enervat cel mai mult dintre toti cu tonul lui fad si superior, dar in fond sunt toti moderatori. singurii care mi-au placut au fost gabi32 si nihilius, parca.
 

DeletedUser

Fascinant a spus:
Lamine nu a fost deloc cel mai slab moderator.

Oricine are dreptul la o opinie gresita .. ;)

jackass nu stie romana suficient ca sa modereze ceva, ...si au fost moderatori mult mai dezastruosi decit dinsul la capitolul ortografie. ingerasa are o logica foarte bizara, si cam atit. pe altii nu ii cunosc. adex m-a enervat cel mai mult dintre toti cu tonul lui fad si superior, dar in fond sunt toti moderatori. singurii care mi-au placut au fost gabi32 si nihilius, parca.

Lui Jackass i se pot ierta multe, pentru ca face treaba buna la scripturi ..
 

DeletedUser5809

Eu nu stie sa scrie romaneste?
Vai, mersi ca mi-ai atras atentia:)))
 

DeletedUser

Am votat-o pe Motisor, a cersit votul pe skype, acum imi pare rau, fara sa ma gandesc i -am acordat votul meu.:(

Nu mai faceti aceeasi greseala ca mine din cate stiu nu sunt singurul care a votat - o asa, sunt cativa care au votat-o fiindca le-a cerut pe conferinta skype,doar sa -i bage la ea in trib pe lumea 24, acestia inainte fiind atacati de tribul in care ea este intemeietor. Acum toti sunt membrii ai tribului. E naspa sa te faci placut ca moderator in acest fel.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:rolleyes:
Asta e marea problema cu,care ne confruntam si in viatza de zi cu zi:"NEPOTISMUL"...bineanteles sub diferitele lui aspecte.
Daca a cere viitoriilor colegi de trib un vot de adeziune,si acei"viitori colegi" devin parte din tribul tau,si vi se pare ok ,atunci totul e OK!
Daca asa am invatzat din frageda pruncie sa ne folosim de tot felul ,de tertipuri...atunci asta ne caracterizeaza pe orice plan.
Nu e nimik de mirare :D,astia sunt oamenii si...cu astia "DEFILAM"
O zi buna tuturor,bafta si mult noroc in viatza de zi cu zi!
images
 

DeletedUser

Interesant poll, interesant clasament :D

aldana 16 4,88% - out
cuclici 7 2,13% - out
Ingerasa 93 28,35%
Jackass20 45 13,72%
Lethal Touch 11 3,35%
marusk89 22 6,71%
motisor 91 27,74% -out ???
Ramoluad 43 13,11%
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus