Poll Sp4

Ce varianta preferati ?


  • Total votanți
    276
  • Sondaj închis .

DeletedUser38023

Prin "moral activ" nu credeti ca sunt defavorizati jucatorii activi si sunt favorizati lenesii si inactivii?
Daca tot este o lume speciala , parerea mea e ca toti jucatorii trebuie tratati la fel, nu discriminati cei activi.
Pentru cei ce vor sa invete acum triburile exista lumile normale sau casual.

Multumesc Mr.B!

bai te rog sa-mi cresti satu .

ai inteles?


Iara vrei sa ne certam pe rezervari? Nu te mai satura Dumnezeu! Am zis: 15 lumi de-acum inainte Illusi0n imi creste satul mie, dupa aia sa faci ce vrei tu, ca nu ma intereseaza, dar 15 lumi imi apartine!


care faceti bre trib bun?:)

Imi fac io o porcarie de trib..
 

DeletedUser38023

Da, din porcaria de trib o sa fac o agentie de pariuri.. :cool: Astept acolo toti copiii care termina orele, toti virginii de 50 de ani, toti aurolacii care detin macar 1 leu si pe toata lumea care are pensie de handicapat ..
 

DeletedUser34078

Da, din porcaria de trib o sa fac o agentie de pariuri.. :cool: Astept acolo toti copiii care termina orele, toti virginii de 50 de ani, toti aurolacii care detin macar 1 leu si pe toata lumea care are pensie de handicapat ..

vezi ca e limita de membrii, cred ca tre' sa faci casting :D:p
 

DeletedUser20103

Iara vrei sa ne certam pe rezervari? Nu te mai satura Dumnezeu! Am zis: 15 lumi de-acum inainte Illusi0n imi creste satul mie, dupa aia sa faci ce vrei tu, ca nu ma intereseaza, dar 15 lumi imi apartine!

doar nu crezi ca eu am scris mesajul ala?:D n-aveam cum sa uit promisiunea pe care ti-am facut-o:D oricum..daca ma simteam cumva obligat sa raspund nevertebratelor, asa cum tu m-ai banuit, iti dai seama ca o faceam pe intelesul lor..iar tu nu mai apucai sa-mi citesti postul daca intrai pe forum la 1ora distanta de postarea mea:(
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Momentan sunt 2 utilizatori care navighează în acest subiect. (2 membri şi 0 vizitatori)
Gabyy89*,
Illidan Stormrage

o sa va contrazica i3 :))
 

DeletedUser38023

doar nu crezi ca eu am scris mesajul ala?:D n-aveam cum sa uit promisiunea pe care ti-am facut-o:D oricum..daca ma simteam cumva obligat sa raspund nevertebratelor, asa cum tu m-ai banuit, iti dai seama ca o faceam pe intelesul lor..iar tu nu mai apucai sa-mi citesti postul daca intrai pe forum la 1ora distanta de postarea mea:(

Mi-e dor de un raspuns pe intelesul lor.. hahaha!


Iar am uitat teorema cu i.. :(
 
Sus