Poll Sp4

Ce varianta preferati ?


  • Total votanți
    276
  • Sondaj închis .

DeletedUser

Setarile la premium sunt aceleasi de cand exista speciala, ar fi fost mai interesant fara moral. Dar asta e! :)
 

DeletedUser523

E bine asa cu moral. Sa aibe si cei mici o sansa impotriva celor mari, sa nu fie chiar asa de usor ;)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
In primele 30 de zile nu se poate sa :

- Dizolvi tribul
- Concediezi membri
- Parasesti tribul
- Trimiti suport in afara tribului
 

DeletedUser

Poate speciala 5 va fi fara bonus de noapte, sa fie mai interesant :D .
 

DeletedUser29124

Buna ziua! Nu am gasit o tema speciala pentru asa ceva asa ca anunt aici dusmanii ca am revenit pe baricade iar tribul pe care o sa-l formez o sa intre in N-V.:)
 

DeletedUser36141

Poate speciala 5 va fi fara bonus de noapte, sa fie mai interesant :D .


Nu a fost nici o speciala fara bonus de noapte , zici ca alea 6 ore ofera vreun avantaj jucatorilor ... la viteza 4 trebuie sa stai pana la 5-6 dimineata sa dai atacuri in apropiere , ca sa iesi din bonus.. de parca jucatorii activi au nevoie de pauza noaptea .. dar na , mai trebuie avantajati elevi,pensionari,salariati ca astia sunt ”spuma” triburilor daca ne referim la ferme..!!!


Cand sa ma astept la o speciala fara bonus de noapte,ia lumineaza-ma si pe mine mai raka???


@succes cu tribul evo!
 

DeletedUser

Hmm, sa anuntam si noi atunci. Tribul Grupul de Rezistenţă isi va face prezenta in S-V. Succes tuturor triburilor!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu a fost nici o speciala fara bonus de noapte , zici ca alea 6 ore ofera vreun avantaj jucatorilor ... la viteza 4 trebuie sa stai pana la 5-6 dimineata sa dai atacuri in apropiere , ca sa iesi din bonus.. de parca jucatorii activi au nevoie de pauza noaptea .. dar na , mai trebuie avantajati elevi,pensionari,salariati ca astia sunt ”spuma” triburilor daca ne referim la ferme..!!!


Cand sa ma astept la o speciala fara bonus de noapte,ia lumineaza-ma si pe mine mai raka???


@succes cu tribul evo!

"mai" jucatorule...pentru tine in mod special o sa incercam sa o facem peste 1 an, sau poate chiar urmatoarea. Luminat suficient ? :D
 

DeletedUser36141

"mai" jucatorule...pentru tine in mod special o sa incercam sa o facem peste 1 an, sau poate chiar urmatoarea. Luminat suficient ? :D

Cu cata ironie mi-ai raspuns la o simpla intrebare :))) .. dar iti multumesc oricum ! si nu cred ca sunt singurul care isi doreste lucrul asta, asa ca nu am nevoie de tratament special :)


@Jaxule ,tu vrei sa ai doar barbari in zona? :D , or sa fuga toti acum ,daca tot ai anuntat :(
 

DeletedUser29124

Prin "moral activ" nu credeti ca sunt defavorizati jucatorii activi si sunt favorizati lenesii si inactivii?
Daca tot este o lume speciala , parerea mea e ca toti jucatorii trebuie tratati la fel, nu discriminati cei activi.
Pentru cei ce vor sa invete acum triburile exista lumile normale sau casual.

Multumesc Mr.B!
 

DeletedUser

Bre Bogdanele, de unde atata bucurie sa ai doar barbare ? Am anuntat sa ma gaseasca Kenji mai usor pe harta, sa nu se mai forteze.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
eu zic ca speciala asta o sa fie speciala intr-un fel.
as vrea sa intru si eu, dar vreau sa imi pice satul fix in centrul hartii, chiar acolo unde se intersecteaza primele 4 k uri. sa fiu si eu miezul de pe lumea asta daca e posibil.
 
Sus