Popularitate L14

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

eu vreau o consultatie :) ... am probleme la inima si daca doresti sa ma repari sa bata iar ca la inceput :D.. iti dau dublu in pct premium
 

DeletedUser13059

inima mea bate doar pentru guatemaleza .. ii mai complicat acuma nu pot sa iti explic aici
 

DeletedUser

Bai pe oriunde ma duc numai spam vad, spam, spam, spam. Pai sa ne ia dreacu' daca nu spamez si eu chiar ne ia, in special va ia. :))

Mircea cumva e acea atractie catre guatemala care cred eu ca este !? Daca nu te rog lasa mana jos. :D
 

DeletedUser

guatemalezo asta viseaza la tine :))

(macar stai si tu pe extern daca pe joc ai dat stergere)
 

DeletedUser13059

imi citeste in stele acuma ... si pregateste pansamentu pentru inima mea franta..
 

DeletedUser

inima mea bate doar pentru guatemaleza .. ii mai complicat acuma nu pot sa iti explic aici

Prea tarziu...Daca ai stii cat am asteptat sa imi arati sentimentele nobile ce le ai pentru mine :(.Cat am asteptat,of ,of.Se zice ca iubirea inobileaza pe om dar tu nu m-ai inobilat cand trebuia sa imi arati iubirea,acum e prea tarziu.Am ales sa imi iau la revedere de la L14 ca prea mult sufeream ca nu imi era impartasita iubirea...Da lume,guatemaleza a dat stergere ca avea inima franta din cauza unei iubiri fara finalizare :D

raul82io a spus:
imi citeste in stele acuma ... si pregateste pansamentu pentru inima mea franta..

ia-ti pansamentul si lasa-ma in suferinta mea :D

http://www.youtube.com/watch?v=8ultAzHRErE-sper sa iti treaca durerea
 

DeletedUser13059

Prea tarziu...Daca ai stii cat am asteptat sa imi arati sentimentele nobile ce le ai pentru mine :(.Cat am asteptat,of ,of.Se zice ca iubirea inobileaza pe om dar tu nu m-ai inobilat cand trebuia sa imi arati iubirea,acum e prea tarziu.Am ales sa imi iau la revedere de la L14 ca prea mult sufeream ca nu imi era impartasita iubirea...Da lume,guatemaleza a dat stergere ca avea inima franta din cauza unei iubiri fara finalizare :D



ia-ti pansamentul si lasa-ma in suferinta mea :D

http://www.youtube.com/watch?v=8ultAzHRErE-sper sa iti treaca durerea

las ca poate ne vedem pe L23 .. ;)
 

DeletedUser

O sa intru de curiozitate sa vad cum arata versiunea 7.0,cred ca acolo o sa o bage astia
 

DeletedUser

Cele mai bune triburi
1-SH
2-TSF
3-CIRC

Cele mai dezamăgitoare triburi
1-KNIGHT
2-Legion
3-GoD

Cei mai buni jucători
1-mazare
2-sarafan warrior
3-urssmircea

Cei mai dezamăgitori jucători
1-brago
2-
3-

Cei mai buni lideri
1-mazare
2-connect
3-

Cei mai dezamăgitori lideri
1-brago
2-
3-

Cel mai popular trib
1-TSF


Cele mai sugestive embleme
1-
2-
3-

Cea mai distractivă emblemă de trib
1-


Cel mai bun avatar/semnătură
1-
2-
3-
 

DeletedUser37000

daca se baga guatemaleza si urss pe lumea 23 atunci ma bag si eu.iaurtzel si masterd1 intra sigur.sa vezi ce trib facem noi
 

DeletedUser13059

pai mai o sa vina si altii din partea mea ... :) daca ii sa facem mai veniti si voi mai gasim si facem un trib sexos , Trib de V.I.P
 

DeletedUser11365

spor cu tribu..o sa urmaresc sa vad daca vreunu din voi prinde top 20 inainte sa inceapa internele
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus