Popularitate L21

DeletedUser30628

ma gicule :)) cu mine in coasta lor nu au avut sanse :))))))) asa ca relax :p....da au avut jucatori foarte buni,dar pacat ca nu au avut chef de joaca.....era frumos razbelu cu ei....dar ata ete :)
 

DeletedUser37622

pitere? asculta tu la nentu gicu ca stie ce spune? stii cum sunt fuziunile astea? nu este deontologic domne:D fuziunile sunt ca si cum barbatii romani s-au culcat cu femeile dace. asta este fuziunea. tu nu ai facut armata, asa ca n-ai de unde sa stii . in momentul in care pierzi drapelu de lupta este o rusine si o dezonoare . asa si cu corciturile de triburi . s-au pierdut in neant :))
 

DeletedUser523

Am vazut acest topic făcut pe alte lumi, si destul de interesant pentru a`l vedea completat. Nu este ideea mea , completeaza lista si semneaza in sange hahahaha

Cele mai bune triburi
1-
2-
3-

Cele mai dezamăgitoare triburi
1-
2-
3-

Cei mai buni jucători
1-
2-
3-

Cei mai dezamăgitori jucători
1-
2-
3-

Cei mai buni lideri
1-
2-
3-

Cei mai dezamăgitori lideri
1-
2-
3-

Cel mai popular trib
1-


Cele mai sugestive embleme
1-
2-
3-

Cea mai distractivă emblemă de trib
1-


Cel mai bun avatar/semnătură
1-
2-
3-


C-I-R rules

mama mia cat ar fi de scris daca ar fi sa fim ontopic!:eek:nu-i de mirare ca nu mai posteaza nimeni p'acilea;) oricum cand voi avea timp si dupa ce voi cunoaste mai bine situatia din lume voi incerca si eu o parere...:)
 

DeletedUser38518

ma gandeam si eu,ca prea ai aparut brusc...nu credeam ca ai luat-o de la 0 :)
 

DeletedUser523

sunt chiar la marginea lumii:cool:oricum ma mir ca nu credeai ca am preluat un cont din 88:p
 

DeletedUser523

no scuze si tu acum dar eu sunt nou nascut si inca nu stiu cine ce si cum si unde si cu cine si de ce:cool::D
 
Sus