Porecle

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In trimp ce fumam o tigare acum inainte de a pleca la facultate si in timp ce imi asteptam colegu cu masina in care are 500w in porbagaj ... m-am gandit sa aducem un plus pe forumului extern al lumi 5 deoarece si forumul extern te tine in joc ... :D

deci sa incep eu :D

Porecla lu
rainn :D mai nou este "Hitler Fara mustata"
Kingflex . "furnizoru de citate"

veniti cu ideei mai bune sper sa nu se supere sadik ca spamam dar il pun aici ca sa postam numai noi cei din l5 :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aikon-omul cu spamul
-scuipa'n vant sau in....
-linge blide
-bagator de seama
-neizbita cu oglinda
la 90% din posturile tale pun =una din poreclele tale
mai abtinete ca ai devenit exagerat de plictisitor
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 

DeletedUser

oky. haideti sa ne intelegem: una este sa i se spuna, de exemplu, lui Kingflex ,"furnizoru de citate" si alta e sa va jigniti colegii.(sau dusmanii)
tema va mai ramane deschisa ceva vreme. sper ca nu voi fi nevoita sa o inchid.
 

DeletedUser

aikon - connecting people (nokia) :D
ALIAT - "secretosul" :eek:

e amuzant,dupa parerea mea..asta daca nu se baga unii "smei" in seama aiurea(aici fac referire la ctc.)
 

DeletedUser

ok,
aikon -zmeuletul cu fundita loz
ca tot se baga in seama mereu pe oriunde
poreclele roz sant de fapt alinturi
sexi-sadik=ceva loz ,"perechea" loz a armasarului
ok,furnizorul de citate pt ca omul o fi cu citatele
secretosul pt ca o fi secretos
LOZ ,CALUTI sti tu,
 

DeletedUser20840

ctc. = mircea badea + gutza necenzurati :))


sexy sadika : cea care da ban pe timp de criza ( >:D< )
 

DeletedUser

initialele numelui,lasa asta zi niste porecle ,nu roz sau care sa se termine cu diminutive sau articulate
 

DeletedUser13065

sp1suletz = sp1ta lipsa de la roata bicicletei =))) sau sp1suletz = porcusorul cel slabut :D


ra1n = soarece de calculator ... asta i se potriveste de minune =)))
 

DeletedUser

Sydonay, totul a inceput in cazul meu din joaca, avand in vedere ca-mi place ocultismul, am citit zeci de carti care abordau sau interferau cu acest subiect incat in momentul in care am inceput sa am acces constant la Internet aproape ca nu mai aveam ce noutati sa aflu... spre deosebire de tinerii din ziua de azi care afla doar de acolo tot ce stiu... asa ca mi-am creeat un cont pe un site cultural pe care l-am ticsit cu proza, poezii si referate, multe dintre ele scoase cate una pe zi, mai ceva ca in triburile, folosind numele sydonay, ulterior am mai creeat un profil pe alt site de arta cu acelasi pseudonim si treptat l-am transformat intr-un brand asa ca bineinteles, atunci cand mi-am facut contul de pe triburile am recurs la acest nume
Chiar si pe zapak, un sistem de comunicare indian, e-mail, chat, jocuri, am folosit un sinonim regional al numelui sydonay, persanul aeshma
Deci Sydonay este ingerul decazut- fallen angel- al maniei, despre care se spune ca ar avea mai multe legiuni decat insusi Lucifer si care este probabil un serafim si un arhidiavol, adica un diavol batran, cel care i-a bantuit mintea pictorului acela din cel mai celebru caz de posedare demonica al medievalitatii, acum pot sa ma mandresc ca mai toate ocurentele cat de cat respectabile ale acestui nume imi apartin
 

DeletedUser

mie mi se pare unul dintre cei mai interesanti oameni care din pacate posteaza prea rar pe acest forum extern.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus