Postare/Subiect nou

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Propun ca sa putem edita postarea , stiu ca exista acel buton , dar e pentru o scurta durata de timp , sa fie permanent , sau macar pentru o luna de zile , tot asa propun sa il si stergem , poate ca vedem ca am postat unde nu trebuie , si vrem sa il stergem ....

Mai propun sa putem deschide un subiect fara sa fie nevoie sa fie moderat de admini ...(asta e doar la off-topic din cate stiu)
 

DeletedUser39591

pai de exemplu ti s-a stricat ceva la comp , si ai nevoie de ajutor , nu gasesti pe net si cauti aici , trebuie sa astepti pana cand intra un admin sa o accepte...

Comp...hmhmhm...zi-mi din ce tara esti si-ti voi zice cine esti

La ce te referi ca adminul sa accepte ?
Adica ca sa fac o tema(subiect) trebuie s-o accepte adminul sau cum ? :)
Iar tu propui ceva de care n-am auzit (nu stiu daca exista) sa nu fie interzis?
La prima pro...
 

DeletedUser

contra:
1. nu am inteles exact ce vrei - si acum se poate edita postarea sau sterge
2. ar fi o debandada totala pe forum, care mai de care cu diverse teme multe dintre ele aberante. Plus ca acest lucru ar duce la foarte multe discutii in contradictoriu ( pentru ca asa este firea romanului) si de aici se va ajunge la jigniri, avertismente, banari de catre admini care dupa ce ca au destule pe cap ar mai sta sa urmaresca si "n" teme deschise de cum i se scoala fiecaruia.
 

DeletedUser

Comp...hmhmhm...zi-mi din ce tara esti si-ti voi zice cine esti

La ce te referi ca adminul sa accepte ?
Adica ca sa fac o tema(subiect) trebuie s-o accepte adminul sau cum ? :)
Iar tu propui ceva de care n-am auzit (nu stiu daca exista) sa nu fie interzis?
La prima pro...

comp ... computer ma rog , exista , pe forumul the-west se poate , deschizi un topic si nu e nevoie de moderare , dar acolo e lumea mai activa , aici pe langa ca nu prea e lume pe forum ....

contra:
1. nu am inteles exact ce vrei - si acum se poate edita postarea sau sterge
2. ar fi o debandada totala pe forum, care mai de care cu diverse teme multe dintre ele aberante. Plus ca acest lucru ar duce la foarte multe discutii in contradictoriu ( pentru ca asa este firea romanului) si de aici se va ajunge la jigniri, avertismente, banari de catre admini care dupa ce ca au destule pe cap ar mai sta sa urmaresca si "n" teme deschise de cum i se scoala fiecaruia.

sa zicem ca eu vreau sa sterg postu asta , cum fac? ca pe the-west stiam , aici nu vad , si e acelasi tip de forum , vBulletin .
 

DeletedUser

tu vrei sa stergi posturile tale sau ale altora?

al tau este simplu - unde scrie editeaza dai clic si apoi a treia casuta de joc unde scrie "sterge" si gata.

nu mi se pare normal sa avem optiunea de a sterge postarile altora deoarece asta ar duce la un abuz din partea forumistilor.
 

DeletedUser35377

tu vrei sa stergi posturile tale sau ale altora?

al tau este simplu - unde scrie editeaza dai clic si apoi a treia casuta de joc unde scrie "sterge" si gata.

nu mi se pare normal sa avem optiunea de a sterge postarile altora deoarece asta ar duce la un abuz din partea forumistilor.

el vrea sa isi poata sterge posturile proprii chiar si dupa o luna.
 

DeletedUser

tu vrei sa stergi posturile tale sau ale altora?

al tau este simplu - unde scrie editeaza dai clic si apoi a treia casuta de joc unde scrie "sterge" si gata.

nu mi se pare normal sa avem optiunea de a sterge postarile altora deoarece asta ar duce la un abuz din partea forumistilor.

aha , nu am stiut ca pe triburile e optiunea de stergere .. my wrong , ramane doar aia cu topicul .
Si nu , doar pe ale mele . Fiecare personal.
macar trebuia sa scrie editeaza/sterge , ca daca lumea vede ca scrie editeaza nu mai sta sa citeasca , ce scrie daca duce mouseu
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
1. Exista posibilitate de stergere/editare a posturilor proprii in limita a 24 de ore de la crearea lui.
2. Threadurile noi pot fi deschise oriunde ( respectand regulile forumului si pe cele specifice ale sectiunii ), cu exceptia sectiunii off-topic unde trebuie moderate( aprobate ) de catre unul dintre moderatori.
 

DeletedUser39591

Ghost...
Mai bine sa ne multumim cu ce avem:)
Ca daca cerem mai mult...sunt sanse sa nu mai avem ceea ce avem :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus