postul zilei

DeletedUser17342

si mie imi plac posturile lui Sydonay. daca ai chef sa citesti ceva interesant, te pui si citesti ce posteaza el:D m-a surprins si la off-topic cu niste posturi super.

de aceea votez pt el
 

DeletedUser15358

VINERI 29.05.2009

Propunerea mea - fetele tribale, pur şi simplu le ador !!! Rămân la părerea că sunt cei mai buni conducători de triburi (fetele).

ai dat cu mucii in fasole la postul asta.Zalast flori este cel mai slab(e un cuvant frumos spus asta) lider care am putut sa il intalnesc vreodata.Eu vorbesc din postura de fost coleg de trib si in conducere cu ea.TU din ce postura vorbesti ?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Stai puţin, nu facem propagandă sau polemică aici. Mă refeream pur şi simplu la dedicarea ei, abnegaţia şi implicarea cu care conduce un trib, nu neapărat mesajul pe care îl practică. Dacă te îndoieşti de cunoştinţele mele în L7 - zona Die/Deth/Burn/Fr/Tdl, îţi pot spune pe privat ce cunosc, totul se rezumă la a ne respecta doar.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Propunerea mea pentru post(ups, am mâncat o literă)ul zilei de 03.06.2009.

@miss, te inteleg, dar nu ai ce face
@albertus dixit. "avem forumul pe care îl merităm"
Punct.
 

DeletedUser

Buna ziua as dori sa ma ajute cineva la facerea unui joc ca acesta .Va rog sa ma ajutati.Ma gasiti la ID:roi_marius


va multumesc
Va rog ajutatima
 

DeletedUser

shark303 a spus:
Stii care e problema, din cand in cand se intampla ca adminii sa greseasca iar unii sa fie nedreptatiti, acei oameni merita sprijinul intregii comunitati pentru a putea rezolva situatia si pentru a face lucrurile sa mearga mai bine...

...dar tu, nu te obosesti sa citesti regulamentul si tipi nedreptate, oamenii ca tine sunt motivul pentru care in general plangerile nu sunt luate in seama

................
 

DeletedUser2821

Normal , doar e aztecul !
Votat , votat , votat !
Se aproba ca fiind postul saptamani !
 
Sus