postul zilei

DeletedUser38023

http://forum.triburile.ro/showthread.php?44314-Clasamentul!&p=1084380&viewfull=1#post1084380

Ia ziceti bre, nu facem si noi un " Tribul lunii" -?- Sau macar un "Tribul Saptamanii" acolo, sa ne mai umflam fiecare muschii putin :D

Pe vremuri fiecare se intrecea sa isi prezinte si sa isi laude reusitele tribului, acuma dau toti intr-un bun simt exagerat, peste tot vezi numai oameni care joaca "sa-si faca prieteni", zici ca suntem la parada gay, asa de 'prietenosi' sunt astia mai nou. Nici certurile nu mai sunt ce erau, dupa 2 vorbe mai aprinse se gasesc 3-4 ghandi si un nelson mandela( R.I.P. ) sa ne strice distractia. Propun sa dam un nou avant forumului si sa incepem din nou "razboiele dp extern"!!! N-am mai primit demult o banare, care vrea sa imi fie dusman sa il injur?

PS: Pentru aia care "joaca sa isi faca prieteni", va propun sa stingeti calculatorul si sa iesiti afara. Pentru toti ceilalti restu care joaca sa isi distruga adversarul si sa fie in top, va zic doar atat: Come on b!tch4s!!! haha
 

DeletedUser44200

Mailul zilei, direct de la tata INNO

Profită de un bonus fantastic și dă-i înainte cu puteri noi


Salutare, Eugen de Savoia!

E clar că absența ta nu a trecut neobservată. Lucrătorii agricoli și forestieri stau și freacă menta cât e ziua de lungă, iar singurul care mai muncește e berarul. După cum se vede, satul tău se duce de râpă și vremurile de glorie au apus de mult.




Se vede că vorbim de serverul românesc... http://adevarul.ro/locale/botosani/satul-puturosilor-localitatea-botosani-oamenii-prefera-moara-foame-decat-munceasca-1_54846c48448e03c0fd8b4eb8/index.html
 

DeletedUser3192

Descoperire senzationala: Singurele vietati nemuritoare

Oamenii de stiinta au descoperit fiinte vii de pe planeta care nu mor niciodata.

Este vorba despre meduza turritopsis nutricula si master106w6,7,8,9- vietuitoare care au capacitatea de a reveni in stadiul de tinerete, conform unui studiu publicat in revista "Nature and Science", citat de Huffington Post.

Meduza nemuritoare si master106w6,7,8,9 reiau ciclic stadiile vietii, astfel ca atunci cand ajung la maturitate se imperecheaza, dupa care involueaza la stadiul initial de viata, cand procesul de maturizare debuteaza din nou.

:eek::eek::eek:

Deci.... fara cuvinte :p
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Asta e de pe forumu' intern al tribului, da' nu m-am putut abtine, Gicu de data asta s-a autointrecut.. :D
Rog sa fiti receptivi la forma prezentarii, si mozii sa nu imi dea mai mult de 5 puncte la faza asta.. :D
De fapt n-am de ce sa imi iau puncte, ca nu e atac la TT e mai mult epistola catre negri.. :)
Sa-mi bag p.... !!! Asta am scris-o eu !!!
 
Sus