Potop/ul a trecut...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Chiar va place asa sa va spalati rufele in public?

Imi displace.
Nu retin sa imi fi spalat in alta ocazia rufele pe forum.
Cred ca exista relativ multi utilizatori jenati ori dezgustati de acest topic.
Am trimis mesaj pentru pastrarea deschisa a topicului, cu doua variante, in functie de posibile postari ale detractorilor mei.
 

DeletedUser

Dati-mi un singur motiv bun pentru a nu inchide acest thread !

Iti dau eu un motiv destul de bun : LASA-I SA SE CERTE CA MIE IMI PLACE ...hahaha
Am mai rugat 1 data moderatorul sa inchida topicul.[/B]
Stii ce n-am inteles eu din faza asta? De ce dreacu ai mai deschis topicul asta daca ceri inchiderea lui tot tu?!!! Normal ar fi fost sa ceara inchiderea lui cineva care este afectat in mod tragic.Banuiesc ca ANAListul ala ar fi cel in masura sa ceara inchiderea nu tu care l-ai deschis. Asa imi pare cel mai normal . Pt ce ai deschis topicul asta ?!!! Intreb si eu ,asa ca nestiutorul?!!! Si tot ca nestiutorul intreb : DE CE SOLICITI INCHIDEREA UNUI TOPIC INCHIS DE TINE?
 

DeletedUser29146

Totusi este un joc ,au fost si alte triburi care s-au dus pe apa sambetei si nu s-a facut atata tam tam. Plus ca vad ca au sarit in capul lui analist toti , nu cred ca i-a obligat el sa faca anumite lucruri, nu-ti convine poti pleca si gata,lasati omu in pace oameni buni.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Avand in vedere ca nu exista nici un motiv "bun" pentru a mentine acest thread in viata, urmatoarea masura este inevitabila...

Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus