Poveştile lumii 5

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început

DeletedUser

nu nu , mie mai mult imi place cum se cearta Megara cu sexy-sadik :D
 

DeletedUser15982

H@k uk

Foarte furmosa povestea parca as fi eu . Numai eu si mai noob am fost :D :)
 

DeletedUser

incep sa povestesc si eu ceva de prin ce s-a intamplat prin sud :) si ceva de prin viata mea e triburile
 

DeletedUser

Ar fi foarte interesant acest topic daca fiecare intemeitor de trib din top 10 si-ar povesti "viata tribala" cum or ajuns ei sa intemeieze tribul cu ce probleme s-or confruntat pana acu, momentan nu prea mai imi vine nimic prin minte la ce-ar putea scrie intemeietorii dar gasesc ei ceva...:) (mai bine zis sa povesteasca cat de cat istoria tribului lor).
Si as mai vrea sa vad, pe toti din top 20 care sa ne zica momente importante in joc pentru ei.

Desi nu cred ca se va realiza asta...
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Intemeietorii si nu doar ei, şi perspectiva membrilor, cu funcţii sau nu, este interesantă.
Setzel, incearcă o poveste frumoasă aici, din estul sălbatic :)
Megara, ce trebuie să fac ca să ne spui 'istoria' ta pe 5 ? Sunt dispus la orice ;)) sau aproape orice.
Dandey, hai cu sudul :)
Ghost, tu ? :) aşa aşa ... cu detalii picante ... fuziuni, războaie şi altele ...

Mulţumim rko (poieniţa să trăiască), din câte înţeleg joci cam în nord-vest, interesantă experienţă.
 
Ultima editare:

DeletedUser18538

Ar fi foarte interesant acest topic daca fiecare intemeitor de trib din top 10 si-ar povesti "viata tribala" cum or ajuns ei sa intemeieze tribul cu ce probleme s-or confruntat pana acu, momentan nu prea mai imi vine nimic prin minte la ce-ar putea scrie intemeietorii dar gasesc ei ceva...:) (mai bine zis sa povesteasca cat de cat istoria tribului lor).
Si as mai vrea sa vad, pe toti din top 20 care sa ne zica momente importante in joc pentru ei.

Desi nu cred ca se va realiza asta...

Ar fi foarte frumos.Buna idee dar nu "barfele" care le scrie SS aici.
 

DeletedUser


Pe maine seara cred, o sa postez si eu mica mea istorie pe l5 totusi prima lume... in care am facut multe prostii si daca ma gandesc bine trebuia sa fiu demult la margine sau asa cred. Momentan numai zic nimic, pana pe maine seara asta daca voi avea timp

Ar fi fain dupa ce se vor strange mai multe povesti ale lumii 5 sa se faca un fel de catalog, unde sa fie trecute in ordine, adica lasam pe seama moderatorilor :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

navigam in ziua de 15 aprilie 2008 pe net...bla bla.. si am dat de triburile..mi-am facut cont pe l5 si am cazut pe k 73....la inceput am intrat in B.I.H.(trib de 3 vecini) si peste cateva zile primesc invitatie in tiest0(trib ce domina zona sudica si era in top 10 si avea ceva aliante cu ceilalti ce dominau zona..doar de C.G. imi mai aduc aminte). Intre timp cresc eu creste si tribul si vine data de 16 mai cand tiest0 si TROAN fuzioneaza la SWAT(trib care ajunge la vreo 500-600 membri si primul loc pe l5).In acel moment era un razboi mare SWAT vs GRL.Mai trece timpul si in jurul datei de 11 iunie sunt certuri mari in SWAT si fiecare pleca pe unde apuca,unii s-au dus in |US|,altii in KOMURA cativa au infiintat FFSPCT(care peste inca cateva zile a devenit UFO).Mai trece ceva timp UFO creste usor si frumos in rank,are razboaie in zona cu |US|,C.G.,DHBM,MoH..castigand razboaiele si recrutand vreo 15 playeri in total.Si am ajuns la situatia actuala dina ceste momente.
Nu mai tin minte multe ca va ziceam cu mai multe detalii da am uitat.
 

DeletedUser4920

Intemeietorii si nu doar ei, şi perspectiva membrilor, cu funcţii sau nu, este interesantă.
Setzel, incearcă o poveste frumoasă aici, din estul sălbatic :)
Megara, ce trebuie să fac ca să ne spui 'istoria' ta pe 5 ? Sunt dispus la orice ;)) sau aproape orice.
Dandey, hai cu sudul :)
Ghost, tu ? :) aşa aşa ... cu detalii picante ... fuziuni, războaie şi altele ...

Mulţumim rko (poieniţa să trăiască), din câte înţeleg joci cam în nord-vest, interesantă experienţă.



Eu am inceput in notepad la mine o sa fie mare rau....ca sunt prea multe amintiri...
 

DeletedUser

..... impreuna cu aikon am decis sa formam un nou trib..HOPE..frumoasa perioada si aceasta..eram intr`un timp pe 13..organizasem destul de bine..dar sub anumite conjuncturi sa zic nefavorabile , am fuzionat cu WANTED..
Aici a inceput , si continua accensiunea mea..
Am ajuns la aproape 4.000.000..
To be continued...


Da stiu, frumoasa perioada...a durat vreo 3 saptamani si ati ajuns pe 13 pentru ca v-ati format din fostii jucatori NOI cu punctaj mare innobiland pe cei mici.
Conjuctura aia de care vorbesti n-a existat! Ati intrat cu Hope in Wanted pentru ca asa era intelegerea lui aikon cu aliat, asta nu pricepi tu , a fost gandita de la inceput, inca de cand s-a format Hope, altfel cum iti explici ca aikon, v-a bagat in WANTED, v-a lasat acolo si el s-a intors in Waroom!?
Ma rog, sunt niste chestii de culise pe care voi nu le stiti si evident, nu le-am stiut nici eu din primul moment...altfel nu va dadeam circulara aia in care va indrumam spre HOPE inainte sa se desfiinteze NOI din zona aia. Nu v-am indrumat spre Waroom pt ca Waroom nu v-ar fi recrutat pe toti ...doar pe cei mari si activi...v-am indrumat spre Hope ca sa ramaneti impreuna si s-a intamplat fix pix, adica la fel...cu mica diferenta ca ati intrat cu totii exact in tribul inamic...din comoditate spun eu...Era mai usor sa le dati la cap la fremeni care erau depasiti numeric, decat sa le tineti piept la cei 4-5 jucatori de pe granita Wanted care jucau! Era mai usor sa luati sate de la cei care sa lasau si sa urmariti innobilarile mele ca sa ma luati la rost ca de ce nu va dau si voua sate de la x si y...decat sa atacati sau sa sprijiniti...
Oricum..e deja istorie. Sper ca ati invatat ceva din treaba asta, eu cu siguranta am invatat : mi-am pierdut cateva luni bune din viata (weekenduri, somn, etc), si am investit incredere si timp in niste oameni carora nu le-a pasat sub ce steag lupta...atat vreme cat satele lor raman intacte.
 

DeletedUser

eu am inteles ca HOPE au fost academia wanted:) acum depinde si daca e adevarat:confused:
 

DeletedUser

Da stiu, frumoasa perioada...a durat vreo 3 saptamani si ati ajuns pe 13 pentru ca v-ati format din fostii jucatori NOI cu punctaj mare innobiland pe cei mici.
Conjuctura aia de care vorbesti n-a existat! Ati intrat cu Hope in Wanted pentru ca asa era intelegerea lui aikon cu aliat, asta nu pricepi tu , a fost gandita de la inceput, inca de cand s-a format Hope, altfel cum iti explici ca aikon, v-a bagat in WANTED, v-a lasat acolo si el s-a intors in Waroom!?
Ma rog, sunt niste chestii de culise pe care voi nu le stiti si evident, nu le-am stiut nici eu din primul moment...altfel nu va dadeam circulara aia in care va indrumam spre HOPE inainte sa se desfiinteze NOI din zona aia. Nu v-am indrumat spre Waroom pt ca Waroom nu v-ar fi recrutat pe toti ...doar pe cei mari si activi...v-am indrumat spre Hope ca sa ramaneti impreuna si s-a intamplat fix pix, adica la fel...cu mica diferenta ca ati intrat cu totii exact in tribul inamic...din comoditate spun eu...Era mai usor sa le dati la cap la fremeni care erau depasiti numeric, decat sa le tineti piept la cei 4-5 jucatori de pe granita Wanted care jucau! Era mai usor sa luati sate de la cei care sa lasau si sa urmariti innobilarile mele ca sa ma luati la rost ca de ce nu va dau si voua sate de la x si y...decat sa atacati sau sa sprijiniti...
Oricum..e deja istorie. Sper ca ati invatat ceva din treaba asta, eu cu siguranta am invatat : mi-am pierdut cateva luni bune din viata (weekenduri, somn, etc), si am investit incredere si timp in niste oameni carora nu le-a pasat sub ce steag lupta...atat vreme cat satele lor raman intacte.




Atheon..in primul rand felicitari pentru ca te`ai lasat..m`as fi lasat si eu atunci..si poate ca era mai bine..aveam prima medie din clasa..nu ma mai certan cu prieteni..ma rog..
Prin posturile tale pe extern , se deduce ca tu ai fi fost un adevarat geniu..ca n`ai facut greseli..iar eu as fi un retard mintal..chiar crezi ca nu m`am prins de absortia HOPE de catre WANTED?Poate ca am ales sa intru in WANTED pentru a nu ramane eu singurul intemeietor..(in situatia in care aikon pleca) , si a nu imi distruge viata personala..a nu pierde luni din viata , exact cum spuneai tu in postul citat..
Ma rog..cert e faptul ca ALIAL pur si simplu a fost mult mai bun..a dominat NOI..din cam toate punctele de vedere(ma refer la NOI K24&com.)
Daca nu faceam HOPE , am fi fost spulberati de WANTED , cei care ramasesem din NOI..Daca tot critici varianta HOPE , spune`mi tu varianta mai buna pentru acele momente..
Te`am dezamagit?Da..si?Eu pe mine nu m`am dezamagit..mai am 2 lucuri de facut pe L5..odata ce reusesc asta..pot sa ma las de joc fara sa`mi calc pe inima..
Acest post este un reply la ce a zis Atheon..imediat completez part.1 din povestire , si poate reusesc sa scriu si part.2..
peseu(by Atheon)-Te respect , dar pur si simplu nu puteam sa nu iti raspund la anumite chestii..
@minora bruneta-Academie?OMG..atat de prost circula informatia?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

O sa-mi prezint mica mea istorie de cand am inceput sa joc triburile.
Sper ca nu va voi plictisi, desi recunosc ca va fi putin mai detaliata.

Eram la scoala, la ora de informatica asta a fost in 28 martie 2008, cand un coleg de
clasa imi povestea cate ceva despre joc si m-a rugat sa ma bag si eu ca-i destul de fain.
Tot in aceeasi zi, m-am bagat pe lumea 5 respectiv k33 in care juca si acel coleg de al meu .
Dupa 3 zile am acceptat o invitatie pentru a ma baga intr-un trib, acel trib era 3-a acu 3-sla
iar dupa un timp, colegul meu mi-a trimis o invitatie in tribul lui si eu am acceptat desi
continentul in care eram eu era dominat de 3-a, dar eram incepator de unde sa stiu . . .

Din pacate tribul in care eram s-a desfintat si atunci am intrat in dark trib care si acu mai exista
pe atunci intemeietorul era CRIOLI, am trait clipe frumoase in acel trib, pana cand eu cu inca cativa
colegi ne-am hotarat sa intram in ants asta deja era prin 30 mai 2008, iar dupa 7 zile am intrat in VU
(valahia unita) parca asa se numea tribul. Pana la urma am ajuns in empire care avea razboi greu cu
F~K dupa cate imi aduc eu aminte.... dar nici aici nu am stat prea mult, s-or facut nu stiu ce fuziuni.
Dar mie nu mi-o convenit si asa am ajuns in noi la cererea unui aliat din joc, acela era MODEL2.
Totusi nici in NOI nu am stat mult, dupa doua zile am iesit din trib si am intrat in HUNII care avea
alianta cu NOI si razboi greu cu wanted.
Dupa renuntarea la joc a intemeietorului din hunii am intrat in wanted, dar fuse-se sparta parola
unui conducator din wanted si mai multi am fost concediati si eu de ciuda nu am mai intrat in wanted
si am ales tribul NOI unde am avut cele mai frumoase momente din joc.
Si acu imi mai aduc aminte cand am scos GLORIA din k33 eu impreuna cu model2, giginhobecali, lauvi
petre75, ratatouille2008, mad-mad am facut o echipa incredibila de buna dar cu timpu s-or lasat aproape toti, momentan am mai ramas eu cu lauvi :((, pe vremea aceea cand am facut un atac organizat pe
aneb79 stiu ca iam luat in jur de 40 sate intr-o noapte care totusi atunci aveam si eu vreo 20-30 de sate
era ceva avand in Vedere ca acel jucator era cu mult peste media punctelor din zona

IMI CER SCUZE CA V-AM PLICTISIT DAR DE ABEA ACU INCEP ADEVARATELE MOMENTE DESTUL DE URATE :|


Cea mai mare greseala a mea din tot jocul e ca am iesit din NOI si am intrat in WANTED si acu regret
hotararea aceea desi am avut si momente faine in wanted. ACEA DATA ERA 14th October 2008 :(
Acu sa zic si motivul plecarii mele in WANTED: Noi erau neutrii cu wanted dar zona mea avea un PNA cu ei
dar dupa ceva timp se rupse-se acel pna si erau atacati colegii mei, eu avand multe sate in mijlocu celor
din wanted nu puteam trimite sprijin si atunci am luat hotararea cu model2 sa plec din trib si sa intru
in wanted ca sa le trimit lor sprijin, cu plecarea mea s-or produs niste lucruri ireparabile,
din acel moment s-a produs decaderea tribului NOI desi multi zic ca nu-i asa dar daca iei fiecare plecare din
tribul noi s-a facut dupa ce am plecat eu in wanted ( puteti zice voi ce vreti dar eu zic ca tot vina mea o fost, poate daca nu plecam eu din trib era alta situatia desi nu se va stii niciodata), totusi tin sa-mi cer scuze lui ATHEON
care nu a inteles de ce am plecat eu ca doar model2 stia motivul plecarii mele din noi

Un timp am reusit sa-i sprijin pe cei din NOI dar nu prea mai mergea mult, si atunci model2 a luat
o decizie foarte grea el impreuna cu colegii lui din k33, k23 sa intre in wanted.... m-am cam rugat atunci de el vreo 2 sapt :)
(acu sa nu ma trezesc inobilat ca mai demult am ajutat dusmanii tribului adica aliatii si colegii mei) :)) ce-o fost o fost :p


Acu sa ajung la prezent, Wanted o ajuns la un razboi cu COA
Si ALIAT a organizat un atac pe coa si atacul n-o mers cum trebuie si vina o picat pe mine si atunci i-am zis
ca plec din trib, asta era pe cand aveam cam 2 mil puncte si el mi-a zis ca daca plec pt asta
ma va inobila el impreuna cu wanted (crezand ca plec la dusmani) si i-am zis clar ca nu-s multi care ma vor ataca din wanted
totusi eu mi-am asigurat spatele la decizia aceea am vorbit cu vreo 30 de membrii care erau pe langa mine
ca in caz de ceva sa stiu pe cine ma bazez si surpriza toti ma ajutau daca era ceva :)
pana la urma am renuntat la ideea de a pleca din trib, si m-am obisnuit cu aliat care acu ma inteleg
chiar foarte bine cu el desi stiu ca nu are incredere mine dar ce-o fost o fost. Sper sa numai repet nici o
greseala din trecut.

Momentan am ajuns la 3 mil 500 mi puncte si is intins pe vreo 12 continente :)), dar nu prea mai joc de cam 2 luni. Va urez bafta la toti si sper ca nu
v-am plictisit.

am mai omis multe lucruri importante dar momentan nu am chef sa-mi explorez trecutul :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Povestea mea 2..
Tin sa precizez ca spun aceste mici povestioare stric din punctul meu de vedere!Poate ca situatia a fost sau este alta..pentru mine asta a fost si este!

Revin la poveste..revin la perioada NOI..
Eu eram mic..neinsemnat in perioada respectiva..cand am mai invatat si eu cate ceva , dupa ce luasem si eu vreo 2-3 sate de la jucatori..incepea razboiul NOI-T.T. un razboi greu , pentru ambele tabere..erau jucatori foarte buni pe ambele granite..a fost un timp un razboi destul de echilibrat..In granita NOI erau jucatori precum Atheon , all4u , cubaneza..neroseu?&altii..o echipa frumoasa , si destul de puternica..un razboi frumos..

A urmat o perioada care pentru mine a fost un fel de initiere in triburile..era perioada in care am fost atacat de MeTe , perioada in care am invatat cat de cat sa ma apar..eram un jucator defensiv..din 25 de sate nu aveam atac aproape deloc..au fost multi care m`au ajutat sa trec peste acele momente , anintesc aici in primul rand Atheon(sprijin mai mult moral si tactic..a insemnat insa enorm pentru mine) , marianopol , fanus7 , diaralex..
Apoi , nu stiu din ce motive am lipsit o periada , timp in care a stat un prieten bun pe cont..am fost socat la intoarcere..marianopol daduse stergere cont si out din NOI..fanus7 in MeTe(sau Gloria)..era perioada cand in zona K24 ajungea musHn1..jucator care a fost chiar si pe 2 pe L5..a facut praf zona de inactivi din K24...si`a construit o enclava destul de consistenta intre noi...era o amenintare permanenta..(tin sa precizez aici ca razboiul cu T.T. incetase)..
Crescusem si eu cat de cat..aveam in jur de 500.000...aici m`a ajutat enorm Atheon..mi`a dat destul de multe sate prin innobilari interne in K24..


Au urmat niste momente grele pentru NOI..aveam razboi doar cu WANTED..acest razboi prefer sa nu`l comentez..


In acele momente , eram un jucator destul
 

DeletedUser

Chiar interesant dar...am auzit povesti numai dintr-o singura zona(k23-24)...ceva ...k36,46,44...nimeni?:)
 

DeletedUser

sunt ocupati cu razboaiele restu...iar astia 2 RKO si Ghost Master sunt obisnuiti cu scrisul ...si mai ales cu off-topicul...ca mine :p
 

DeletedUser

sunt ocupati cu razboaiele restu...iar astia 2 RKO si Ghost Master sunt obisnuiti cu scrisul ...si mai ales cu off-topicul...ca mine :p

aici ai zis-o :)) si eu is curios sa vad marii lideri ce poveste ne baga :)) si restu din alte continente as fi si eu putin curios sa vad ce s-o mai intamplat si prin alta parte :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu sunt curios dupa cum am zis de povestea tribului NOI ...si a membriilor care au fost pe acolo...toti...chiar si tu ghost;)nu uit ca ma-i ajutat la greu;)
 

DeletedUser

eu sunt curios dupa cum am zis de povestea tribului NOI ...si a membriilor care au fost pe acolo...toti...chiar si tu ghost;)nu uit ca ma-i ajutat la greu;)

as putea da eu detaliata povestea tribului noi din k33, inca nu uit ca eu am fost de vina pentru decaderea tribului desi eu plecasem pentru o fapta nobila dar nu o iesit cum era planuit si acu is "fericit" in wanted :))

imi pare rau ca te-ai lasat de l5, multi s-or lasat am mai ramas eu cu lauvi din BRIGADA VECHE :(( fostii noi de pe k33... k23 care ne intelegeam si faceam totul organizat
 

DeletedUser

O sa-mi prezint mica mea istorie de cand am inceput sa joc triburile.
Sper ca nu va voi plictisi, desi recunosc ca va fi putin mai detaliata.

Eram la scoala, la ora de informatica asta a fost in 28 martie 2008, cand un coleg de
clasa imi povestea cate ceva despre joc si m-a rugat sa ma bag si eu ca-i destul de fain.
Tot in aceeasi zi, m-am bagat pe lumea 5 respectiv k33 in care juca si acel coleg de al meu .
Dupa 3 zile am acceptat o invitatie pentru a ma baga intr-un trib, acel trib era 3-a acu 3-sla
iar dupa un timp, colegul meu mi-a trimis o invitatie in tribul lui si eu am acceptat desi
continentul in care eram eu era dominat de 3-a, dar eram incepator de unde sa stiu . . .

Din pacate tribul in care eram s-a desfintat si atunci am intrat in dark trib care si acu mai exista
pe atunci intemeietorul era CRIOLI, am trait clipe frumoase in acel trib, pana cand eu cu inca cativa
colegi ne-am hotarat sa intram in ants asta deja era prin 30 mai 2008, iar dupa 7 zile am intrat in VU
(valahia unita) parca asa se numea tribul. Pana la urma am ajuns in empire care avea razboi greu cu
F~K dupa cate imi aduc eu aminte.... dar nici aici nu am stat prea mult, s-or facut nu stiu ce fuziuni.
Dar mie nu mi-o convenit si asa am ajuns in noi la cererea unui aliat din joc, acela era MODEL2.
Totusi nici in NOI nu am stat mult, dupa doua zile am iesit din trib si am intrat in HUNII care avea
alianta cu NOI si razboi greu cu wanted.
Dupa renuntarea la joc a intemeietorului din hunii am intrat in wanted, dar fuse-se sparta parola
unui conducator din wanted si mai multi am fost concediati si eu de ciuda nu am mai intrat in wanted
si am ales tribul NOI unde am avut cele mai frumoase momente din joc.
Si acu imi mai aduc aminte cand am scos GLORIA din k33 eu impreuna cu model2, giginhobecali, lauvi
petre75, ratatouille2008, mad-mad am facut o echipa incredibila de buna dar cu timpu s-or lasat aproape toti, momentan am mai ramas eu cu lauvi :((, pe vremea aceea cand am facut un atac organizat pe
aneb79 stiu ca iam luat in jur de 40 sate intr-o noapte care totusi atunci aveam si eu vreo 20-30 de sate
era ceva avand in Vedere ca acel jucator era cu mult peste media punctelor din zona

IMI CER SCUZE CA V-AM PLICTISIT DAR DE ABEA ACU INCEP ADEVARATELE MOMENTE DESTUL DE URATE :|


Cea mai mare greseala a mea din tot jocul e ca am iesit din NOI si am intrat in WANTED si acu regret
hotararea aceea desi am avut si momente faine in wanted. ACEA DATA ERA 14th October 2008 :(
Acu sa zic si motivul plecarii mele in WANTED: Noi erau neutrii cu wanted dar zona mea avea un PNA cu ei
dar dupa ceva timp se rupse-se acel pna si erau atacati colegii mei, eu avand multe sate in mijlocu celor
din wanted nu puteam trimite sprijin si atunci am luat hotararea cu model2 sa plec din trib si sa intru
in wanted ca sa le trimit lor sprijin, cu plecarea mea s-or produs niste lucruri ireparabile,
din acel moment s-a produs decaderea tribului NOI desi multi zic ca nu-i asa dar daca iei fiecare plecare din
tribul noi s-a facut dupa ce am plecat eu in wanted ( puteti zice voi ce vreti dar eu zic ca tot vina mea o fost, poate daca nu plecam eu din trib era alta situatia desi nu se va stii niciodata), totusi tin sa-mi cer scuze lui ATHEON
care nu a inteles de ce am plecat eu ca doar model2 stia motivul plecarii mele din noi

Un timp am reusit sa-i sprijin pe cei din NOI dar nu prea mai mergea mult, si atunci model2 a luat
o decizie foarte grea el impreuna cu colegii lui din k33, k23 sa intre in wanted.... m-am cam rugat atunci de el vreo 2 sapt :)
(acu sa nu ma trezesc inobilat ca mai demult am ajutat dusmanii tribului adica aliatii si colegii mei) :)) ce-o fost o fost :p


Acu sa ajung la prezent, Wanted o ajuns la un razboi cu COA
Si ALIAT a organizat un atac pe coa si atacul n-o mers cum trebuie si vina o picat pe mine si atunci i-am zis
ca plec din trib, asta era pe cand aveam cam 2 mil puncte si el mi-a zis ca daca plec pt asta
ma va inobila el impreuna cu wanted (crezand ca plec la dusmani) si i-am zis clar ca nu-s multi care ma vor ataca din wanted
totusi eu mi-am asigurat spatele la decizia aceea am vorbit cu vreo 30 de membrii care erau pe langa mine
ca in caz de ceva sa stiu pe cine ma bazez si surpriza toti ma ajutau daca era ceva :)
pana la urma am renuntat la ideea de a pleca din trib, si m-am obisnuit cu aliat care acu ma inteleg
chiar foarte bine cu el desi stiu ca nu are incredere mine dar ce-o fost o fost. Sper sa numai repet nici o
greseala din trecut.

Momentan am ajuns la 3 mil 500 mi puncte si is intins pe vreo 12 continente :)), dar nu prea mai joc de cam 2 luni. Va urez bafta la toti si sper ca nu
v-am plictisit.

am mai omis multe lucruri importante dar momentan nu am chef sa-mi explorez trecutul :))

superba povestea:Diar rko na fost nici o circulara:)
 
Sus