Povestea continua - Last

  • Autor subiect DeletedUser36524
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

=))) asa-i. in concediu te duci in fiecare an =)))
eu as propune sa te duci in concediu o data la 10 ani.. ca sa ii apreciezi adevarata valoare

daca o sa mearga tara noastra pe drumul pe care e, o sa fim bucurosi daca o sa avem concediu o data la 10 ani ;)
 

DeletedUser34566

ela1 a tinut cat a putut tribul in frau cand sa spart alianta cu ~SPQR~ multi jucatori foarte buni au fugit la ~SPQR~ si am ramas cativa in last si dupaia intr-o saptamana sa dus totul de rapa
eu am fost printre cei care au ramas si dupa o vreme am cedat satele unui fost coleg din last pentru ca nu mai avea nici un rost.

cand incepe L26???

Last si SPQR s-au inteles foarte bine!Nu are rost sa dezvolt dar numai cei care au ramas dupa fuziune stiu cel mai bine!:)
 

DeletedUser36524

Prieteni suntem goi, prost hraniti. Aceast joc ne datoreaza multe. Nu ne poate da nimic. Rabdarea noastra, curajul pe care l-am aratat printre aceste stanci sunt admirabile. Am castigat batalii fara tunuri, am trecut rauri fara poduri, marsuri fara incaltaminte. Soldati ai libertatii numai falangele dreptatii ar fi putut face asta. Dar astea nu aduc nici glorie si nici faima. Nu am facut nimic pe langa ceea ce ramane de facut. Doresc sa mergem printre cele mai fertile campuri ale pamantului. Provincii bogate, sate uriase, toate vor fi in putere noastra. Acolo vom gasi onoare, glorie si belsug.

SOLDATI, VA VOR LIPSI ACUM CURAJUL SI HOTARAREA?

Va astept pe toti in Last !! Nu uitat: Gloria este efemera insa obscuritatea este pentru totdeauna !!!

Ultima legiona, invicta !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus