Povestea Sefilor >:)

  • Autor subiect DeletedUser13259
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

poate ca nu joc cu numele asta dar fi sigur ca joc si pe lumea 7 sunt getjar in lumea 7 asa ca sst :p
 

DeletedUser

iar pe lumea 3 getjarul provoaca teama numai cand se uita lumea cine e adversarul...pacat ca are nick-uri diferite pe alte lumi
 

DeletedUser

Cred ca ar fi cazul sa va intoarceti la subiectul acestui topic(daca mai exista vreunul).In caz contrar ma voi vedea nevoit sa trec la acordarea de avertismente si la inchiderea topicului.
 

DeletedUser

bobby22771 si tu fiind cine ...vad ca vorbesti de persoane pe care nici macar nu le cunosti ...ti se pare ca tu esti vreo spaima a lumii 7 ? inainte de a comenta mi se pare normal sa te prezinti ...nu vi cu un nick care nici nu a existat pe lumea 7 si te umflii pe aici in pene ...in momentul de fata jucatori d astia anonimi ca noi tin tribul pe locul 1 :)
 

DeletedUser

Era Coco Badarica ... pe cand juca. Cand a vazut ca nu mai are nici trupe de atac, si aproape nici de def, s-a lasat de joc.:p
Un adevarat razboinic. :rolleyes::rolleyes:

@Moderatori ... topicul nu mai are niciun rost, la fel ca si tribul Sefii (atentie, nu ma refer la membrii tribului, ci la trib, ca "esenta")
 

DeletedUser13259

Era Coco Badarica ... pe cand juca. Cand a vazut ca nu mai are nici trupe de atac, si aproape nici de def, s-a lasat de joc.:p
Un adevarat razboinic. :rolleyes::rolleyes:

@Moderatori ... topicul nu mai are niciun rost, la fel ca si tribul Sefii (atentie, nu ma refer la membrii tribului, ci la trib, ca "esenta")
nici nu am atacat colegu....aveam fermele pline
intreaba posesorul de acuma inainte sa vorbesti
 

DeletedUser

Pai, ai atacat in ziua in care te-ai lasat. Cel caruia i-ai predat contul mi-a zis si ora la care l-a luat. Si aia a fost dupa ce am primit atacurile de la tine. Pentru ca am verificat loginurile la el.

Oricum acum e blocat, a facut el o prostie ceva :))
 

DeletedUser13259

:))... iti dai seama ca nu poti sa pui baza pe spusele lui
eu nu am atacat...atat iti zic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

inseamna ca ai lasat "robotul"... de bucatarie. :D
cineva atacase, si nu era acela care preluase contul, ca am fost sitter si dupa IP-uri, nu prea semanau.
 

DeletedUser13259

inseamna ca ai lasat "robotul"... de bucatarie. :D
cineva atacase, si nu era acela care preluase contul, ca am fost sitter si dupa IP-uri, nu prea semanau.
asta-i treaba...eu nu am atacat fosti colegi de trib dintre care am interactionat cu ei:p:p:p
spre deosebire de altii :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

..

si care e postura asta?...la picioarele sefilor :cool::cool::cool:

bai gica...chiar crezi ca ma intereseaza asa mult sa fiu shef de trib ca tine? tu dupa cum ** pe aici esti disperat...si nu nu sunt la picioarele sefilor pt ca imi sunt prietenii...nu joc ca tine individual si stai linistit ca daca apar ca junior member aici pe forum nu inseamana ca nu joc demult triburile...asa ca pastreazati cuvintele...
 

DeletedUser13259

in primul rand tu ar trebui sa nu te mai lauzi ca joci mult timp triburile (fiind pe o pozitie atat de buna pe lumea 3 si cu atat de multe sate stai foarte mult timp pe joc) si sa te apuci sa citesti o carte
in al doilea rand nu te mai agita pe aici ca faci spume degeaba
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu ma agit deloc...cel care se agita esti tu...si nu am zis ca joc mult timp pe triburile...mai bine citesti tu cartea aia ca vad ca nu ai citit bine...
 

DeletedUser13259

Nu ma agit deloc...cel care se agita esti tu...si nu am zis ca joc mult timp pe triburile...mai bine citesti tu cartea aia ca vad ca nu ai citit bine...

vrei sa spui ca avand 1200 de sate tu nu pierzi timp pe joc?:rolleyes::rolleyes:
tu asta sa i-o spui la un surd, tu fiind paralizat ;)
 

DeletedUser

toata lumea pierde timp pe triburi nu doar eu ...si fi sigur ca nu sunt toata ziua in fata pc-ului...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus