Povesti de razboi

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început

DeletedUser

Ma refer la marsaviile care se fac .... daca esti mincinos pe triburi esti si in realitate ... daca nu ai onoare , nici in realitate nu o ai ... demnitate , etc

PS:N'a fost cu niciun apropo


aici tocmai te-ai autocaracterizat :)))
 

DeletedUser16195

Stai tu linistit ca stiu ce e un scai

De ce ma intrebi ? Ai facut la scoala astazi despre scaieti ? :))
 

DeletedUser

Imi pare rau dar nu's eu acela .... iar de racit gura nu mi-o racesc (ai inteles u)

U esti genu de om care daca are un punct de vedere , fie el prost , nu si-l schimba in veci :)

Incearca sa raspunzi la intrebare ca nu facem caracterizari aici.. Cand afirmi ceva, demonstreaza sau explica pana la sfarsit !

Ce legatura are respectivul ca te-a mintit pe tine si tu ai pus botul.. si cu faptul ca " un mincinos pe triburile, e mincinos si in realitate " ?

Daca poti raspunde, bine, daca nu.. te las in legea ta .
 

DeletedUser16195

Eu odata o zic ... dar fie , fac o exceptie si o zic de doua ori :

de racit gura nu mi-o racesc [...]

Si tu poate cand o sa mai cresti o sa iti dai seama de ce am zis eu acolo
 

DeletedUser

Esti pe treaba ta ;)

Mai ai tu de mancat multa mamaliga ca sa ajungi la varsta mea ..

Nici tu nu stii ce e cu tine, asa ca stai in banca ta .
 

DeletedUser

Eu odata o zic ... dar fie , fac o exceptie si o zic de doua ori :

de racit gura nu mi-o racesc [...]

Si tu poate cand o sa mai cresti o sa iti dai seama de ce am zis eu acolo


Nu iti racesti gura?
Sau habar n-ai despre ce vbesti ?

:))
 

DeletedUser6065

eu stiu ca odata am sprijinit dusmanii cand colegii mei ii atacau si nu dadeam siter sa vada unde sunt trupele doar dupa ce erau la cazarma
ma i tarziu am vazut ca defapt satele au pret

si prietenia mai putin
acuma era aia ........este doar un joc pana la urma ,.....atunci era altceva:))
eu am o vorba pot sa castig sau pierde 1 sat sau 100 imortant era daca mai castigam un prieten
si vorba aia ......am avute si 100(chiar mai bine) de sate :)))
 

DeletedUser

Ca sa fiu pe discutie,
eu stiu ca tot ce faci, fiecare actiune a ta (ori intr-un joc, ori in realitate) te defineste si te prezinta ca om in fata celorlalti


eu stiu ca odata am sprijinit dusmanii cand colegii mei ii atacau si nu dadeam siter sa vada unde sunt trupele doar dupa ce erau la cazarma
ma i tarziu am vazut ca defapt satele au pret

acum stii si tu... cand joci intr-o echipa (cum e un trib) ar fi frumos sa-ti respectii colegii si sa ii ajuti dupa posibilitate, nu sa lupti impotriva lor
 

DeletedUser5596

Sa va mai zic o actiune nu legata in general de joc si legat de mentalitatea jucatorilor de pe .ro

Eu jucator care am dat inceput nou si am luato de la capat dupa o luna jumate de la deschiderea lumi,formez un trib bun pe k25 ajuns la un nivel destul de bun impreuna cu alti doi membri de valoare(nu dau numele sa nu se interpreteze)...la un moment dat incheiem o alianta cu un trib de top 10 la acel moment...dupa cateva saptamani...apare o problema cu o rezervare...cel cu paguba a venit la mine si mi-a cerut sa contactez conducerea aliatilor.Din acel moment a inceput nebunia...:eu ii prezint problema conducatorului(adevarat ca pe un ton mai aspru...dar fara sa il jignesc in vre-un fel) el se irita,ma face noob,ma ameninta ca va avea grija sa fiu concediat si rupe alianta...a doua zi incep atacurile intre triburi...criza nu a tinut decat o zi doua in care ei au pierdut cateva sate apoi...conducatorul lor imi trimite mesaj in joc:"Imi cer scuze tribului ..... pentru ce am facut,am gresit amandoi mai mult eu,si imi cer scuze in special tie,sper sa reluam alianta...cu respect ********"

Alianta nu am mai facut-o am incheiat doar un P.N.A...apoi la scurta vreme acel trib sa si destramat,jucatorul in cauza joaca si acum pe 17

Morala: daca aveti multe puncte nu faceti pe alti noobi daca au mai putine eu aveam vreo 30.000 la momentul ala mai ales daca nu il cunoasteti.


pentru cei care stiu povestea va rog nu dati nume
 

DeletedUser6065

__________________
Quote:
Text original Immunix Vezi discuţiile
am o veste proasta pentru tine ,jucatorii buni s-au lasat de mult ,aici au ramas doar obsedatii[/B]

este cel de pe lumea 3


acum stii si tu... cand joci intr-o echipa (cum e un trib) ar fi frumos sa-ti respectii colegii si sa ii ajuti dupa posibilitate, nu sa lupti impotriva lor ai mare drepatate
dar in primul rand trebui sa respecti jocul de triburile chiar daca iti este si coleg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu am patit-o urat de tot pe lumea 7...

Eram conducator in trib si ne dezvoltasem foarte frumos, ajunsesem la vreo 5 milioane de puncte si k24,k14 si k25 erau ale noastre(eram primii in clasament) si a aparut un trib mic VIKINGS pe k14. Intemeietorul a cerut PNA. Colegii de conducere nu au fost de acord, insa eu m-am rugat sa-l facem. Le dam PNA si dupa un timp ajungem sa avem razboi cu ei. Si-l pierdem...
A fost cel mai aiurea sentiment sa stiu ca din cauza mea jucatori au renuntat si un trib a disparut si de atunci nu am mai vrut functii...

Ce a fost de apreciat era tactica lor, intemeietorul ajunsese pe la 1 mil de pct. si avea toate satele de atac, dar erau sprijinite de membri, si inca mai lucreaza dupa modelul asta...
 

DeletedUser

aaa...da ma,de acolo te stiu :)
eu eram in viking :)

si vorbesti prostii...k24,14 si 25 nu erau ale voastre :)
 

DeletedUser

erati pe naiba :)) ...dovada este ca ati disparut foarte repede cum a inceput razboiu :)
 

DeletedUser

imi place ca te umfli in pene, nu va dadeam pna atunci, va mancati unghiile de la picioare noptile...
 
Sus