Povestile taramului l17 - Takeshi Tikano

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4610

Pe modelul Madalin si Scoala Noobilor, voi face aici o poveste despre jucatorii si triburile de pe lumea 17, cu toate lucrurile care se intampla luate intr-o maniera amuzanta :D
Va rog sa ma lasati pe mine sa postez cand am timp. Nu va bagati sa stricati firul epic :D

edit: Multumesc moderatorului care a sters posturile. Maine ne vedem cu primul capitol.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4610

Am un anunt de facut despre aceste povesti.
Dupa cum vedeti, am sters primul capitol, iar de acum, in loc sa imi pun imaginatia la treaba, aici se vor gasi cam toate evenimentele mai mult sau mai putin importante de pe l17.
Aici NU veti anunta aliante, familii, declaratii de razboi etc.
In continuare voi posta doar eu ( fac apel si la bunul vostru simt.. ) ceea ce cred ca e normal sa apara aici..comentariile le puteti avea in alta parte, cum ar fi la topicul de off-topic.
Incheiand, in primele zile nu vor aparea foarte multe, caci nici nu prea am ce scrie, dar pe parcurs o sa fie ( sper eu ) un topic pe care sa il vizitati zilnic.



Despre ce s-a intamplat pana acum, nu pot zice prea multe, dar ma voi lega putin de tribul de pe locul 1, respectiv T.H, care deja are familie si 4 academii. Bravo! Dar..mai faceti cateva, poate nu incap membri!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus