Poza

  • Autor subiect DeletedUser27416
  • Data de început

DeletedUser27416

cum pun poza p forumul tribului. trebuie sa am cont premium???
 

DeletedUser15142

Aldana, stiu ca e tarziu....dar nu este o scuza.

Nu nu trebuie sa ai cont premium.



gogusian a spus:
ghid detaliat..pt cine are nevoie !
Cum se pune o poza ? Simplu , intrati pe http://imageshack.us/ , aveti in dreapta sus butonul Sign up , apasati acolo si va faceti un cont. Dupa ce va-ti facut un cont incepeti sa va logati , iar dupa ce ati facut si acest pas
urmatati pasurile urmatoare :))
unlednsy.png

Apasati butonul Browse pentru a va selecta poza , iar de preferat la imagine ar fi sa lasati 640x480 pentu a incapea poza pe o pagina , nu sa dam intro parte si in alta sa vedem poza complet :). Apoi asteptati sa se incarce poza si o sa va dea o lista de link-uri , luati al 2-lea link (Direct Link) si veniti pe triburile , faceti un post nou in care o sa adaugati link-ul intre urmatoarele coduri

Link-ul Tau[/img*

[b]In loc de * adaugati ] !!![/b][/spoiler][/quote]
 

DeletedUser

mea culpa... am citit aiurea intrebarea, credeam ca se refera la profilul tribului!:( si ba da e o scuza ora tarzie, ca dau rateuri!
 

DeletedUser

Crearea unui cont este necesara pentru a putea lua linkul (direct link)! Daca nu esti logat, nu-l poti copia!
Nu este mare branza, contul il faci instantaneu!
Apoi linkul il pui cum a zis noob spart asa:

Cod:
[img]link[/img]
si iti apare poza!
 

DeletedUser26839

eu am reusit si fara sa-mi fac cont..or fi stiut ca-s admin aici? :D
 

DeletedUser15142

da, exact de aia, merge si fara, nici n-am citit ce am scris, dar e ok daca ai cont si il folosesti activ, poate gasesti poze de care ai avea nevoie pe viitor.
 
Sus