Poze cu jucatorii

DeletedUser

Pai deh...dacat-s barbat frumos...
24.gif
"ma iubeste femeile"
5.gif


Tigarile le aduc eu cand vin la tine :eek:

poi sa stii k dak e vb de tigari... poti sa treci si pe la mine:p
21.gif


le lasi si apoi le vizitezi pe fete :D:p
 

DeletedUser

imi cer milioane, miliarde, trilioane si bilioane de scuze. Astazi s-a facut lumina. M-a orbit pletosu ala cu biliardul lui...dar acum am scapat! Sunt libera din nou! Fara sot adulterin, fara relatia de consolare....BlooM, cand aduci martini-ul? sarbatorim libertatea din nou!
Iarta-ma dom' profesor...
5.gif
5.gif
5.gif
5.gif
 

DeletedUser

imi cer milioane, miliarde, trilioane si bilioane de scuze. Astazi s-a facut lumina. M-a orbit pletosu ala cu biliardul lui...dar acum am scapat! Sunt libera din nou! Fara sot adulterin, fara relatia de consolare....BlooM, cand aduci martini-ul? sarbatorim libertatea din nou!
Iarta-ma dom' profesor...
5.gif
5.gif
5.gif
5.gif

la donna e mobile :p
 

DeletedUser7072

mai, pe mama indureratilor o iau eu sub aripa mea protectoare. doar suntem din acelasi oras :p


mater dolores ce bei?
 

DeletedUser7072

"suntem constipati" :D eu ma holbez doar la pozele cu fete. am vazut cateva poze destul de interesante :rolleyes:
 

DeletedUser6841

unde bem? acu is intr-o pasa buna. am castigat la poker :D
daca ai cistigat destul si iti face placere ia-mi si mie o vodca cu bere

sarutmina mater, pot pune o poza de-acum 25 de ani? nu m-am scimbat aproape deloc si cred ca nici n-am 10 poze cu tot cu alea de clasa I/buletin/bac/armata....

nu m-a preocupat, dar decit sa fiiu nerespectuos, mai bine va alarmez simtul estetic, ca de privit am privit si eu... nu te supara - cind deschizi ochii?
si cu ce-ai in mina sper ca vindeci sau faci lucruri bune cel putin :) (seamana cu un toiag de archmage... :D) sarutmina!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus