Poze din viata noastra de zi cu zi

DeletedUser

Hai, ca tot avem un topic cu animalute, sa deschidem unul si cu poze din viata noastra de zi cu zi.
De exemplu: La scoala, la servici, pe drum, la bar, in excursie, de toate felurile:)
Fotografii-0009.jpg

My dirig:)) La Galati, la concurs:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai, ca tot avem un topic cu animalute, sa deschidem unul si cu poze din viata noastra de zi cu zi.
De exemplu: La scoala, la servici, pe drum, la bar, in excursie, de toate felurile:)
my.php
fotografii0009lo6.jpg

My dirig:)) La Galati, la concurs:p

nice .... ce concurs era?
PS: dirigu tau seamana cu un pescar... Nu stiu de ce am impresia asta :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

are si el momente:))
Cristian Calude era concursul, la liceul Vasile Alecsandri:)) am luat locul 1:p:p

Fotografii-0047.jpg


Ceva din metal, pe malul Dunarii:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aici eram prin timsoara alaturi de o parte din clasa mea si profesoara la targul fiermelor de exercitiu, daca ati mai auzit de el. :D iar in cealalta sunt intr-un moment de nebunie pura...urlam "lasati-ma sa intruuuuu" =)) in secunda urmatoare profa "ana taca-ti gura aia o data ca te trimit acasa!!!! " =)) dar a meritat =))
btw, in a 2-a poza sunt cea de jos-centru :D
 

DeletedUser

aici eram prin timsoara alaturi de o parte din clasa mea si profesoara la targul fiermelor de exercitiu, daca ati mai auzit de el. :D iar in cealalta sunt intr-un moment de nebunie pura...urlam "lasati-ma sa intruuuuu" =)) in secunda urmatoare profa "ana taca-ti gura aia o data ca te trimit acasa!!!! " =)) dar a meritat =))
btw, in a 2-a poza sunt cea de jos-centru :D

Targ-ul FEX TM, 2008 a fost?:|
 

DeletedUser

intr-o vreme parca in loc de sereno era un supermarket...sau ceva asemanator
 

DeletedUser

langa,in loc de pariuri a fost GHETU dar a pierdut totul la jocuri de noroc...:p

daca n-am mai stat p-acolo,numai is la curent cu barfele locale...

ciudat este ca acuma,desi m-am mutat de mult, parca tot acolo este acasa.de fiecare data cand trec pe strazile alea simt cum imi tresalta inima la amintirea celor petrecute acolo,prima prietenie legata ,prima bataie,primul sarut...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus