Previziuni L7

DeletedUser

eu la 420 pct am grajd si chiar la nivelul 3 si deocamdata 5 CU :)...deci nu e imposibil :)...depinde pe ce te axezi mai mult :p
 

DeletedUser

....

Jucător superfr
superfr
Puncte: 430
Rang: 157
Trib: MoD

La 430 nu cred ca ai nici grajd :D:rolleyes: ...de unde 40 de cavalerie usoara?:eek:
sunt convins ca ai glumit afirmind ca nu crezi ca am cav usoara.:D
nu toti care au puncte alearga dupa ele de nebuni.eu ma chinui sa imi fac trupele pe care le consider ca fiind cele mai imp si astfel vreau nu vreau cresc in puncte.eu as prefera sa nu cresc si astfel poate sa am moral mai bun.dar toti jucam dupa acelasi sistem si dupa aceleasi reguli.
 

DeletedUser7708

Am deja 100 cai. Pentru cei care joaca la puncte, o sa li se para imposibil. Respect pentru cine crede si pentru cine are :)
 

DeletedUser

Va cred, ce sa fac?!:p
Eu nu alerg dupa puncte, dar pe lumea asta am facut grajdul mai tarziu pentru ca nu prea aveam sate de bonus si de barbari in jur( de fapt sunt 2 si le ataca toti din toate partile), dar de maine incepe distractia :):D:D:D

Bafta la atacuri si farmare in adevaratul sens al cuvantului.:D:D:D
 

DeletedUser

intelegi si tu ce vrei...n-o sa ma straduiesc sa te fac sa intelegi ceva...uneori trebuie sa ma resemnez cu gandul ca "n-am cu cine" si sa las lucrurile asa cum sunt.
 

DeletedUser7708

intelegi si tu ce vrei...n-o sa ma straduiesc sa te fac sa intelegi ceva...uneori trebuie sa ma resemnez cu gandul ca "n-am cu cine" si sa las lucrurile asa cum sunt.

Daca ai fii coleg de trib cu mine si eu as spune la fel despre tine, n-ai cu cine.
 

DeletedUser

Mai,mai ce de discutii pe-aici....

Era mult mai bine daca dupa 3 luni jumate sau 4 luni se deschidea un topic in care se intreba:credeti ca asa va ramane clasamentul,cu triburile x,y,z in top 3?

Acum,e caca de maca....prostie cat cuprinde,dar face o buna activitate aici,pe forum:)
E adevarat ca au venit multi jucatori aici,pe L7 de pe celelalte lumi,dar totodata acum la inceput mai au cate un razboi pe cealalta lume ,iar asta inseamna ca vor pierde timp acolo.Si daca nu investeste aici e fix degeaba!

Oricum,sa apara nobilii si vom vedea un clasament suferind deoarece va suferii modificari....succes!
 

DeletedUser7708

Mai,mai ce de discutii pe-aici....

Era mult mai bine daca dupa 3 luni jumate sau 4 luni se deschidea un topic in care se intreba:credeti ca asa va ramane clasamentul,cu triburile x,y,z in top 3?

Acum,e caca de maca....prostie cat cuprinde,dar face o buna activitate aici,pe forum:)
E adevarat ca au venit multi jucatori aici,pe L7 de pe celelalte lumi,dar totodata acum la inceput mai au cate un razboi pe cealalta lume ,iar asta inseamna ca vor pierde timp acolo.Si daca nu investeste aici e fix degeaba!

Oricum,sa apara nobilii si vom vedea un clasament suferind deoarece va suferii modificari....succes!

Pe 10 vei vedea 1 nobil minim pe server.
 
Sus