Previziuni L7

DeletedUser7708

Va rog sa tineti cont ca lumea 7 are aceeasi viteza ca si lumea 3, deci cam peste 2 luni se pot discuta aceste topuri.
Sa apara nobili, sa se cunoasca lumea pe harta, sa se aseze taberele...acum acestea sunt discutii inutile.

Stai sa treaca protectia ca vin cu nobilu' acuma :cool: Oricum nu mai dureaza mult pana la nobil. Maxim o saptamana.
 

DeletedUser

m-am uitat si eu putin peste lumea 7.

am vazut cateva triburi faine. sunt sigur ca peste 2 - 3 luni o sa fie in top 10. unele sunt deja de acum.

ele sunt:
noobs
MoD
M.T
Narf!


alte triburi care imi plac sunt:
CL
A-T
**IM**
Sleep

si daca mai caut sigur mai gasesc cateva.

multa distractie si sunt curios sa vad daca am avut dreptate :)
 

DeletedUser

cu...

pe urmatoarea lumea promit ca ma bag si eu in proiectul vostru. m-am saturat sa fiu mare lider si sa ma cert pe forumul extern.

cu sapa imi sade mai bine :)
 

DeletedUser

cu...

pe urmatoarea lumea promit ca ma bag si eu in proiectul vostru. m-am saturat sa fiu mare lider si sa ma cert pe forumul extern.

cu sapa imi sade mai bine :)
mi-ar place sa fiu in trib cu tine maistre, doi cosasi sprijiniti... cine stie. istoria o sa ne dezvaluie si aceasta posibilitate.
 

DeletedUser

Noobs

MoD

T-com

Si avand in vedere faptul ca nu sunt e acelasi continent, cred ca fiecare trib va domina continentul pe care se afla
 

DeletedUser

....

mod-ul este intercalat peste burn si mda.asta e cu dus si intors:eek:ri vor cuceri sate mari si se vor umple de glorie.ori rezistenta pe care o vor intilni va fi serioasa si vor mai cadea cateva locuri in top.vom mai cadea cateva locuri in top.timpul va demonstra valoarea fiecarui trib.desi in fiecare trib se gasesc jucatori de o valoare incontestabila eu cred ca va domina (cel putin in NW) tribul a carui echiperi vor reusi sa se organizeze cel mai bine atit in aparare cat mai ales in atac.u jucator indiferent daca e f valoros si stie sa joace nu poate tine piept unor jucatori cu experienta relativ similara.urez spor tuturor jucatorilor si abia astept sa apara primele razboaie intre triburile care s-au anuntat pina acuma ca fiind formate din jucatori valorosi desi sunt unele triburi care prin pozitia lor nu par a avea oponenti prea seriosi.
 

DeletedUser5276

ai dreptate! MoD si noi ceilalti vom lua ferme pe majoritatea din MdA si academia lor! si aici cred ca MoD va iesii cu fruntea sus la urma
 

DeletedUser

:))

~ROT~ va lua multe sate din mda si burn.imp e sa nu capete prea multa putere.:))
 

DeletedUser

ai dreptate! MoD si noi ceilalti vom lua ferme pe majoritatea din MdA si academia lor! si aici cred ca MoD va iesii cu fruntea sus la urma

intai sa iti spun ca iti respect tribul, ca si pe altele ca noobs, MoD,Narf! si lista e lunga. dar la partea cu a deveni ferme, mai vedem noi. eu unu sigur nu o sa ajung ferma nimanui.:rolleyes:
 

DeletedUser

Ce dragut :) Fiecare face ferma pe fiecare...si asta cand abia au inceput atacurile :) Din care 70% sunt cu lancieri...:)

Succes la farmat tuturor!
 

DeletedUser706

Man , nu aveti 5 zile protectie ?
Acum ataca sate parasite !
Deci de ferme vorbiti de maine ..
Sau a fost protectia de 3 zile ?

PS:Ce fac soriceii ?
Vad ca lumea nu prea va baga in topuri ...
Las ca va apucati voi de ros ...
 

DeletedUser

....

atita timp cat am 50 de topoare si 40 de cav usoara si pina maine fac doar armata de atac cred ca speranta mea de a ai transforma in ferme pe cei din jurul meu e indreptatita.plus ca mai am un coleg care dispune de aceleasi trupe de atac.sunt curios cine va avea maine la 18,15 cate 200 din fiecare trupa de aparare si zid la 5 ca sa reziste.in nici un caz cei cu 200 de puncte.astept parerea expertilor care nu mai joaca dar au suficienta exp sa ma corecteze daca gresesc.


ps:nu ma bat cu pumnu in piept si nici nu vorbesc strimb dar nu cred ca e corect sa sfirmam ca metoda unui jucator e singura care e buna iar restu joaca la modul jalnic.fiecare are o idee tactica in functie de asezarea pe harta in functie de timpul alocat jocului etc.vom vedea in joc cine are dreptate.abia astept sa ai intilnes in joc pe acei jucatori cu experienta pe alte lumi si servere.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11381

buey nu va luati ma dupa asta, superfr asta e dus cu capu. cine t crede jmechere ca ai 40 d cai a?tu nu ai nici 30 de lanci in sat si mergi pe ascunzatoare maxima ca ai auzit ca da resurse.....
mama lu superfr, mama lu superfr, superfr minte oamenii !!!
acuma toti baga la greu lanci, topoare,si catapulte si berbeci pt aparare.... na ce ai facut FERMA ce esti !
 

DeletedUser

Jucător superfr
superfr
Puncte: 430
Rang: 157
Trib: MoD

La 430 nu cred ca ai nici grajd :D:rolleyes: ...de unde 40 de cavalerie usoara?:eek:
 
Sus