Previziuni L7

DeletedUser4838

Ca deobicei, pe extern oamenii arunca vorbe marete si cuvinte ascutite.

Ca sa fiu in ton cu discutiile... previziunile mele: Chiar daca vor fi oameni cu experienta de pe alte lumi, diferenta se va vedea la jucatorii oportunisti si la cei ce duc politici pacifiste. Cu greu se vor face remarcati jucatori agresivi, ci mai degraba cei care innobileaza intern intr-un trib mare cu multe aliante si multi prieteni. Nu cred ca vom vedea o ciocnire a titanilor ca pe L3, ci doar noroc la pozitionarea pe harta.

Daca prietenii de pe alte lumi s-au mutat pe L7, va fi greu sa inchege un trib fara altii din afara, si chiar cred ca le va fi greu sa se pune ei intre ei de acord.

Sper sa ma insel si sa vedem triburi puternice cu identitate care sa nu se loveasca tot timpul de diplomatie si care sa nu fuzioneze de la inceputul jocului.

Oricum, parerile sunt impartite si eu nu pot face decat sa-mi dau cu presupusul. Totul e relativ, dar daca nu e se relativizeaza in functie de context.
[/COLOR]
 

DeletedUser5276

nu cred ca sunt 5 triburi care sa nu aiba nici o alianta!:)) toate au harta albastru deschis si cate 2 sau 3 puncte rosiii
 

DeletedUser

deocamdata

noi avem doar dusmani.:D.deocamdata doar un singur trib dar ai cautam si pe restu.:p
 

DeletedUser5276

:)) da shooortyking ce zici ne punem si noi vreo 20 de aliati:))) ca nu vreau sa fiu ferma din prima hai ca debea astept data de 3
 

DeletedUser

Experienta, unitatea, activitatea si implicarea membrilor...
Familii, aliante, razboaie...dupa 3-4 saptamani de acum vor decide..!!

Acum..:)) Cine se pricepe la farmat!!!
 

DeletedUser7708

despre 7 cred ca vorbeste,mason fiind alCOOL(asa se scrie nenea, chiar daca am schimbat numele nu conteaza, spiritul ramane, »MaSoN e asa, la vrajeala, sa facem aliante mai multe :D ) sau cum le zice

Noi noi :D Am fost undercover pana acus, d-abia acum ne-am pus si noi internet prin satelit la podgoria lui bunicu'. Mai mult bem decat jucam, ca eram iara primii fara fuzionari :D Va rugam cereti-ne o alianta, daca nu raspundem in 2 ore inseamna ca suntem cazuti la datorie intre butoaie si deci puteti sa ne puneti la aliati. Daca raspundem, o punem de o fuziune da? Sa ne facem si noi maimuti, ca asa e la moda.
Pana la urma conteaza cati prieteni iti faci(copyright Magistrul), care ne da oferta de alianta are 10 kile de vin de la bunicu'. Am rezerve pe 4 ani pentru tot serverul deci nu se pune problema. Ce 10 kile, cat poti sa bei :D De fapt ce prieteni, ca putem sa facem si familie. Care are trib de fata sa imi zica, sa ne combinam triburile.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Noi noi :D Am fost undercover pana acus, d-abia acum ne-am pus si noi internet prin satelit la podgoria lui bunicu'. Mai mult bem decat jucam, ca eram iara primii fara fuzionari :D Va rugam cereti-ne o alianta, daca nu raspundem in 2 ore inseamna ca suntem cazuti la datorie intre butoaie si deci puteti sa ne puneti la aliati. Daca raspundem, o punem de o fuziune da? Sa ne facem si noi maimuti, ca asa e la moda.
Pana la urma conteaza cati prieteni iti faci(copyright Magistrul), care ne da oferta de alianta are 10 kile de vin de la bunicu'. Am rezerve pe 4 ani pentru tot serverul deci nu se pune problema. Ce 10 kile, cat poti sa bei :D De fapt ce prieteni, ca putem sa facem si familie. Care are trib de fata sa imi zica, sa ne combinam triburile.




Noi avem 100 de tratate diplomatice :cool: mai tare decat rvansa in L6 si avem si mai multe academii decat au si in speed-uri :cool:
 

DeletedUser7708

Cum spuneam, imi dai un mesaj in joc, daca nu raspund, inseamna ca sunt beat-mort si deci alianta s-a semnat. :rolleyes:
 

DeletedUser574

lol...de ce sa ne mai dea mesaj? sa ne treaca direct la aliati...
Face aliante cu toata harta ;)
 

DeletedUser3251

Va rog sa tineti cont ca lumea 7 are aceeasi viteza ca si lumea 3, deci cam peste 2 luni se pot discuta aceste topuri.
Sa apara nobili, sa se cunoasca lumea pe harta, sa se aseze taberele...acum acestea sunt discutii inutile.
 
Sus