Prezentare: CRASH FAMILY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

lauda de sine .. parca nu era atribuit filmuletul ala cu jocul asta .. uff
 

DeletedUser

pai da .. doar nu vrei sa ajungi suficient? e bine sa te critice lumea .. devii mai bun .. si tu ai nevoie :))
 

DeletedUser

camelia, omul a facut si el un clip destul de reusit, nu cred ca esti tu ala in masura sa il critici :p :))
 

DeletedUser

ah vedeto ..daca nu erai in el acum il injurai pe clepo :))
ce mai invarti?
 

DeletedUser

vedeto, eu chiar m-am speriat cand am auzit ca am ajuns in clipuri...oricum mi-era indiferent daca eram sau nu... de invartit, mai nimic... astept sa vina vara :))
 

DeletedUser

So close no matter how far
Couldnt be much more from the heart
Forever trusting who we are
And nothing else matters
 

DeletedUser

;) ai bagat si melodii in clip

vai .. si filmulete .. si videoclip cu sunet .. ochii mei n-a mai vazut asa ceva de cand lumea (clepo nu corecta.. bine nu cred ca sesizezi greseala dar in caz ca .. nu de alta da glumeam)
 

DeletedUser

nu corectez kami ... hai ca iar m-am apucat de vorbit pe aici ...si am zis ca ... vizionare placuta : cine stie sa aprecieze, o sa aprecieze ...cine nu ... sa se oftice ca nu este in stare ... bafta la spam

Sesiune inchisa
 

DeletedUser

nu corectez kami ... hai ca iar m-am apucat de vorbit pe aici ...si am zis ca ... vizionare placuta : cine stie sa aprecieze, o sa aprecieze ...cine nu ... sa se oftice ca nu este in stare ... bafta la spam

Sesiune inchisa



deci tu mergi pe o linie dreapta nu? daca nu ii place cuiva ce ai facut tu se oftica? ai trimis tu filmuletu criticilor si iti dau astia un oscar probabil
 

DeletedUser

Buna ziua,scuze pt absenta,dar sunt la Horezu cu un grup de prieteni de pe Triburile,dar nu avem timp de calculatoare :))

De luni seara revin :)

Dac veti continua cu spam-ul voi lua marti masuri,pana atunci ma acopera colegii,deci incercati sa va abtineti!
 

DeletedUser

Super clip!
Ai accesat multe filme si jocuri. O mica critica: Legolas si Boromir sunt prezentati la cate 2 jucatori fiecare.Dar asta nu ia din frumusetea clipului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus