Prezentare: CRASH FAMILY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ignoranta ta nu are limita stapanesteti emotiile nu iti fie ciuda ca tu nu esti capabil :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Strigator la cer sa faci asemenea comparatii. Nu te uiti cat de Editat de Moderator poti sa fii ? Auzi si tu, pui secvente minunate la o Editat de Moderator de trib, mai ales "aliatii". Editat de Moderator, inainte sa mai faci vreo gafa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38554

Bla bla bla

strigator la cer sa faci asemenea comparatii. Nu te uiti cat de editat de moderator poti sa fii ? Auzi si tu, pui secvente minunate la o editat de moderator de trib, mai ales "aliatii". editat de moderator, inainte sa mai faci vreo gafa.

vai de capu tau tu dc nu esti in stare sa faci ceva ca clepo sa iti spun eu dc clepo nusi foloseste capul doar pe post de umbrela pentru gat
 

DeletedUser

Incepand din acest minut orice mesaj de spam va fi sanctionat!
 

DeletedUser

clepo, eu zic sa faci un addendum la prezentarea familiei...

clepo în data de 03.06. la ora 15:55
Astazi 03-06-2011 Familia Crash a cerut pace tribului BURN si aliatilor sai .

A venit momentul sa trecem peste acest razboi si sa incepem reorganizarea tribului.
In urmatoarele zile anumiti jucatori vor fi concediati din diferite motive . Vor ramane doar acei jucatori care sunt activi sau merita sa ramana .
Verificarile se vor face periodice iar toti acei care nu se incadreaza in standardele impuse de conducere nu vor avea loc in trib.

Aceasta nou era pentru familia Crash incepe cu urmatoare reguli :

1. Este permis ca un jucator sa trimita sprijin doar membrilor tribului sau a aliatilor. Oricine va incalca aceasta regula va fi concediat fara drept de apel.

2. Un jucator care nu inobileaza minim 5 sate( barbare / interne / neutre / inamice ) pe luna va fi considerat inactiv si concediat.

3. Conducerea va face verificari periodice iar pe conturile care nu sunt organizate se vor trimite sfaturi . Daca aceste sfaturi vor fi ignorate iar conturile vor continua a fi dezordonate jucatorul vinovat va fi concediat.

4. Tribul [ally]Angels[/ally] : Familia Crash va inceta orice relatie diplomatica cu acest trib . In caz ca vom fi provocati vom declara razboi .
Nu o sa fiti obligati sa atacati , dar daca cineva doreste nu va fi impiedicat. Este interzisa sprijinirea membrilor tribului [ally]Angels[/ally].

5. Oricine are o nelamurire poate pune intrebari oricand conducerii prin mesaj privat si nu prin circulare.

Conducerea tribului Crash : [player]agentcrash[/player] + [player]Clepo[/player] + [player]Origini[/player]


Titlu Ai fost concediat din tribul Crash se joaca cu Focul modificarea numelui
Expediat 03.06.11 21:43:14
clepo te-a concediat din tribul Crash se joaca cu Focul
si restul vecinilor mei din 3-4 k-uri la sud...
dupa care urmatoarea conversatie:
titlu: imi pare rau
clepo în data de 03.06. la ora 21:42
dar numai putem continua impreuna...in razboiul asta am pierdut toti

bla1 în data de 03.06. la ora 21:45
bravo...

clepo în data de 03.06. la ora 21:46
crede-ma ca nu a fost usor sa fac ce am facut

bla1 în data de 03.06. la ora 21:48
cateva click-uri

clepo în data de 03.06. la ora 21:48
cum crezi....

bla1 în data de 03.06. la ora 21:50
nu cred... stiu... de-abia ma refacusem dupa 690 de atacuri...

clepo în data de 03.06. la ora 21:57
daca te primesc cei din burn nu am nimic impotriva

bla1 în data de 03.06. la ora 22:02
LOL... esti incredibil... crezi ca despre asta era vorba?

clepo în data de 03.06. la ora 22:04
stiu ca nu e ** despre asta

bla1 în data de 03.06. la ora 22:06
atunci intreaba-te ce ati negociat de fapt si unde o sa ajungeti?

bla1 în data de 03.06. la ora 22:10
am inteles, alianta, pna, dar nu dizolvi cateva triburi asa de doru lelii... da ma rog... e si asta... pacat e ca nu mai e echipa de acum 1-2 luni, ca atunci mai aveai ce face... acum ce facem... luam sate barbare si persoane care nu au nicio sansa? misto joc. eventual sunt cucerit...

bla1 în data de 03.06. la ora 22:10
cu 5 click-uri...

nu prea gasesc filmul potrivit pentru partea asta dar daca il gasesc o sa-mi permit sa fac continuarea... :)
 

DeletedUser18437

probabil ai suparat pe cineva cu atacurile tale :p sau ai spart nukurile si nobilii cuiva pe care nar fi trebuit.:p
 

DeletedUser

nicidecum... s-au pus la caldurica toti cu 2 k-uri mai jos si au facut alianta.... restul de 100 de jucatori din familia crash au fost concediati, iar sprijinul retras...
 

DeletedUser

bla1 se pare ca am facut o alegere buna cand te-am concediat ... este lipsit de bun simt sa pui discutiile private pe forum
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
clepo... sincer nu stiu cum a putut agent crash sa-ti lase cheile unui imperiu, imperiu in adevaratul sens al cuvantului
probabil pentru ca doar tu ai ramas activ pe acolo...


in fine. chiar mi-a parut rau cand am vazut atati jucatori pe care ia-i lasat sa se uite in spatele tau dupa ce v-au ridicat acolo unde sunteti
cu parere de rau, i-ti spun ca: Ai distrus o familie!
 

DeletedUser

Toti jucatori "Care ne-au ridicat" se afla in trib iar cei care nu se afla au plecat de bunavoie.

Ceea ce nu inteleg eu este cum e posibil sa ceri sprijin de la aliati si dintr-un trib de 180milioane sa nu se gaseasca 50 de ferme sprijin temporar, nu zic mai mult...

A porunci e mai greu decât a se supune. Căci cel ce porunceşte, poartă şi povara tuturor celor ce se supun, şi câteodată această sarcină îl zdrobeşte.
 

DeletedUser34566

Andrei,ai gresit exprimarea cred ca!:DJucatorii care au ridicat tribul sau familia au plecat...daca au ramas unele conturi nu inseamna ca sunt si aceeasi proprietari!:)
Acelasi lucru cred ca e valabil si pentru triburile adverse!:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus