Prezentare trib

Discuție în 'arhiva' creată de Lethal Touch, 8. Mar 2011.

Distribuie această pagină

1. Lethal Touch

Lethal Touch member

Prezentare trib

Aceasta tema este adresata in special conducatorilor care vor sa-si prezinte tribul, sa stie si vecini lor cu cine se bat pe harta.Sa scrie o mica istorie a tribului, pe ce lume a aparut pentru prima data, scopul si obiectivele pe lumea 24, diplomatia pe care o vor adopta, cateva cuvinte despre membrii tribului, cam tot ce tine de tribul pe care-l conduc.

Poate sunt conducatori care nu urmaresc forumul asa ca dati-i de veste sa vina aici cu prezentarea :D

As vrea sa pastram topicul cat mai curat, deci discutile si comentariile despre prezentari v-as ruga sa le purtati aici

2. Eh , hai sa incep eu ca si asa nu prea tin de orgoliu
    Dragon - suntem la prima tentativa in formatul asta , nu avem renume , speram sa mai existam pe harta dupa aparitia nobililor

3. Tribul ASII , suntem in razboi cu vecinii nostrii din NSR.Suntem un trib de prieteni,si cei din NSR din cauza ca le-am refuzat oferta sa fuzionam la ei ne-au declarat razboi.Frumos inceputul.

4. Numele tribului : Noi atacam noaptea
    Prescurtare : N.A.N.
    Descriere
    Mentalitatea tribului:
    http://www.youtube.com/watch?v=ZhL2-hWfE-k&feature=related
    Daca doresti invitatie...
    http://www.youtube.com/watch?v=b56eAUCTLok

CONDUCEREA :

... pai nu avem conducere - haos total , fiecare face ce vrea : ataca pe cine vrea , invita pe cine vrea ... democratie pura

Scopul prezentei pe aceasta lume : Membri BURN mi-au promis ca au sa ma scoata de pe toate lumile , iar eu cum sunt de acord cu ideologia de a crea locuri de munca am decis sa le dau de munca si pe L24 nu numai pe L20

5. Însuşiri
    Numele tribului: ASASINII
    Prescurtare: ASII
    Număr de membri: 72
    Punctajul celor mai buni 40 jucători: 20.527
    Punctaj total: 28.005
    Punctaj mediu: 388
    Loc: 94
    Inamici învinşi: 19.961 (79.)

Descriere
    Scopul final al acestei secte de ASII este conducerea lumii de către câțiva oameni roși de setea de putere, mascata de legea religiei și pietății. Metoda prin care aceasta nouă orânduire urma a fi înființată era nici mai mult nici mai putin decât asasinarea în masă a tuturor adversarilor săi.

Ce parere aveti ?

6. roguee

roguee member

sincer? 3 saptamani. maxim

7. Piter 90

Piter 90 member

~B~B~ cel mai dotat de pe 24 :cool::cool::cool: plin de fete care ne da chef de joaca :D:D:D

oricum aici nu vom sta mult sa jucam :p ne vom intalni pe 25 daca va fii speed 2 :D:D:D

8. Pitere gata tati, am gasit si emblema pentru trib :D

Bad Boys rules! :D

9. Numele tribului:~Armata damul~
    Membri:momentan 3
    Infiintat doar de aseara
    Conducerea:Este organizata pt viitor!!
    Va promit k sa vedeti tribul asta in top!!!

10. Lord Kyller

Lord Kyller member

Însuşiri
    Numele tribului: THE IMMORTALS.
    Prescurtare: ~IMMO~
    Număr de membri: 121
    Punctajul celor mai buni 40 jucători: 144.964
    Punctaj total: 287.033
    Punctaj mediu: 2.372
    Loc: 27
    Inamici învinşi: 609.607 (25.)
    Homepage: http://www.triburile.ro
    » Marchează pe hartă
    » Actele tribului (pagina externă)
    Membri

Suntem un trib dezvoltat mai ales k44..cautam jucatori activi cu experienta care stiu ce vor
    Nu am plagiat numele..noi nu suntem IMMO de pe 5 sau IMMO de pe 10 suntem IMMO de pe 24..si daca cineva are ceva impotriva sa imi zica pe privat:)
    Nu avem limita de membri..singura cerinta e sa fii jucator activ..minim 6 ore pe zi :)
    Bafta !

11. Scuze, dar mi se pare total 'immoral' sa folosesti numele asta, chiar daca specifici ca nu are legatura cu IMMO (L5 si L10) si iti voi explica si de ce printr-un exeplu :

Eu produc un nou bun, ce poarta numele de : "Coca-Cola" si pe undeva pe la ingrediente trec : "Nu folosim reteta originala, marca Coca-Cola". Este corect ?

12. Asa este.. :rolleyes:
    Din moment ce am spus ca poarta numele Coca-Cola, ma refeream ca este vorba despre un fake, nu despre Adria.
    A nu se confunda numele produsului (Coca-cola) cu aroma (cola).
    Ma rog, o dam in diverse.. eu mi-am expus parerea, cine vrea sa o inteleaga, o intelege.. cine vrea sa fie carcotas, o ia in ras. :p

13. adinamo

adinamo member

Luati si schimbati numele asa din respect pentru cei care au fost in tribul original

14. --emy--

--emy-- member

Însuşiri
    Numele tribului: Friends
    Prescurtare: ~Fr~

Număr de membri: 57
    Punctajul celor mai buni 40 jucători: 233.056
    Punctaj total: 265.072
    Punctaj mediu: 4.650
    Loc: 25
    Inamici învinşi: 904.837 (28.)
    » Marchează pe hartă
    » Actele tribului (pagina externă)
    Membri

Jomla astăzi la ora 08:07

tot noi nooby din -D.D- primim o noua oferta sa merjim in ~Fr~:))))dar acu nu stim cum facem ca de o parte se vor supara cei din clm ca nu am intrat la ei...si nu vrem sa isi sparga astia oale in cap ca dupa ne va fi prea usor:(DAR am gasit solutia cea mai buna,faceti voi o fuziune clm+~Fr~ si noi va capacim in grup:D

inca un lucru consultati-va si ne dati si noua un rasp unde sa mergem ca nu vrem sa va batetii intre voi;)

15. ANIARA

ANIARA member

N-are treabă Spam?.. el e cu spam-ul (ce descoperire!!). A zis cineva ca e purtatorul de cuvânt al tribului, sau ceva de genu' ? :D

16. [​IMG]

Ultima editare de un moderator: 7. Apr 2011
  17. =))))
    Da` cu mesaju asta ce e --emy-- ? :D

18. Nume Trib: Trib Privat
    Prescurtare: What?? (din lipsa de inspiratie)
    Numar de membri: 19 (Maxim 38 in functie de cat de beat esti cand vizionezi profilul)
    Teluri pe lumea 24: Sa avem impreuna 20.000 de puncte.

Revin in 5 minute ca imi cade netul
    .. dupa 5 minute...sau mai mult...

Cine doreste sa fie primit in trib trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte
    -Sa nu aiba relatii extraconjugale
    -Sa nu fie certat cu legea
    -Carnet de conducere categoria C,Ce

C.M-urile se depun pe adresa ... Str Sperantei, la parter (firma luminoasa pe care scrie "aprozar")

Ultima editare de un moderator: 18. Apr 2011
  19. Numele tribului: BIG WOLVES
    Prescurtare: ~BW~
    Număr de membri: 50
    Punctajul celor mai buni 40 jucători: 766.616
    Punctaj total: 856.867
    Punctaj mediu: 17.137
    Loc: 11

20. algernon

algernon member