Prima declaratie de dragoste

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser47427

Războiul dintre Broken Angel (dizolvat) şi Not Safe for Work s-a încheiat.

Si acum se sinucide Leul.
 

DeletedUser42770

Bai de ce e Leul inobilat mai ... nu va e chiar rusine sa va luati de omulet ???
Pe langa ca acum ameninta ca se sinucide ... astia din tribul meu nu au suflet ! Pe cuvant !!!
 

DeletedUser

Bai de ce e Leul inobilat mai ... nu va e chiar rusine sa va luati de omulet ???
Pe langa ca acum ameninta ca se sinucide ... astia din tribul meu nu au suflet ! Pe cuvant !!!

care bre? leu albastru ? isi face trib pe 51 ..incepe sa recruteze
 

DeletedUser13059

Vreau sa-ti vezi de treaba ta si nu-ti mai cauta atentie cu mine.

inca nu ai inteles ca tu faci ce zic eu , nu eu ce zici tu ... acesta este rolul tau pe acest joc , sa asculti de mine cand iti spun ceva fara sa comentezi aiurea pentru ca iti faci rau singur
 

DeletedUser47427

inca nu ai inteles ca tu faci ce zic eu , nu eu ce zici tu ... acesta este rolul tau pe acest joc , sa asculti de mine cand iti spun ceva fara sa comentezi aiurea pentru ca iti faci rau singur

Nici tu nu faci ce zice creierul!
 

DeletedUser13059

nu mai zic nimic ca iar se supara si incepe sa injure pe conferinta ... cu asa drag intru pe conferinta lor cand sunt voce si incep toti pe rand sa isi bage si sa scoata doar ca ei din cate am auzit nici in vizita la vre-o pestera nu au fost pana acuma , ce sa faci .. asa ii cand te crezi imortal
 

DeletedUser46530

Am ramas in urma cu DEX-ul, imi explica si mie ce un "imortal"?
 

DeletedUser13059

petre :))) ce sa iti fie explicat ? :))) eu ti-am zis ca daca stai mult pe langa ungur o sa ajungi sa vorbesti pe limba lui :D:D:D
 

DeletedUser44519

Daia e bine sa nu ai dusmani:)))
Legat de conferinta,pe orice conferinta pe care va fi sickoss ( alias I M M O R T A L) se va auzi organul genital o data la 2-3 cuvinte:D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Aici mai e razboi? Sau e doar spam?

Daca nu mai este conflict, in 24 de ore se inchide topicul! Multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus