Prima innobilare

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser15860

madav
Puncte: 3.736
Rang: 1
Inamici învinşi: 13.807 (5.)
Trib: Wall
» Scrie un mesaj

Sate Coordonate Puncte
1 st village owned 543|541 974
ForT KnoX e jucarie :)) 544|542 2.762

binisor...cel putin mai bine ca pe alte lumi:D..
 

DeletedUser7711

Poate ca da , poate ca nu .Daca a farmat totul pe langa el nu are rost sa mai astepte .


Fiecare are tactica sa de jucat , fie ea buna , fie ea proasta .;)
 

DeletedUser

Un jucator adevarat... trebuie sa aibe minim 4000p la satul lui principal... si apoi ea un "zis" urmatorul...
 

DeletedUser16062

mi se pare naspa zona lui oricum...are multe sate de barbari in jur...si micutze...e mai bine sa ai noobi care sa tzi le creasca mai repede
 

DeletedUser20143

oare?hai sa il lasam pe el fericit sa isi creasca satele . de fiecare data cand unu ia un sat pe o lume noua ceilalti...s-a grabit,a gresit... mie mi se pare invidie pura.
 

DeletedUser

Madav mi se parea ok... Dar dupa faza asta... Go away noob ! Daca aveam de luat un sat de peste 1.5k da, ma grabeam si eu ca stam ca e crescut la comanda, dar asa nu se merita ! :) Si eu imi farmez toata zona so what? :) Innobilezi la distanta... Pana la 8 ore distanta e acceptabil cand ai train ! :)
 

DeletedUser7272

Prima innobilare, prima picare a serverului pe lumea 11..sau a mai fost si nu stiu eu :-j
 

DeletedUser523

Deci:plume,lume soro lume:)aici este vorba despre prima innobilare;)nu uitati acest amanunt;)scopul unei prime innobilari de pe o lume este tocmai de fi primul care detine un nou sat:)nu are alt scop,nu demonstreaza daca esti jucator bun sau nu etc demonstreaza doar ca ai fost cel mai rapid dintre toti:Dexact cum a existat primul care si-a scos paldin si a realizat prima faramare asa trebuie sa existe un inceput la prima innobilare si foarte multi mor de ciuda ca nu au fost ei primii care sa realizeze unul dintre aceste lucruri si acum trebuie sa se straduiasca mai mult pentru a realiza lucruri deosebite;)intelegeti ce vreau sa spun:confused:Asa ca retineti doar ca dupa zid exista nobili deja...
WALL are deja bomba atomica:cool:
Lucrurile au devenit serioase:cool:
 

DeletedUser

Deci:plume,lume soro lume:)aici este vorba despre prima innobilare;)nu uitati acest amanunt;)scopul unei prime innobilari de pe o lume este tocmai de fi primul care detine un nou sat:)nu are alt scop,nu demonstreaza daca esti jucator bun sau nu etc demonstreaza doar ca ai fost cel mai rapid dintre toti:Dexact cum a existat primul care si-a scos paldin si a realizat prima faramare asa trebuie sa existe un inceput la prima innobilare si foarte multi mor de ciuda ca nu au fost ei primii care sa realizeze unul dintre aceste lucruri si acum trebuie sa se straduiasca mai mult pentru a realiza lucruri deosebite;)intelegeti ce vreau sa spun:confused:Asa ca retineti doar ca dupa zid exista nobili deja...
WALL are deja bomba atomica:cool:
Lucrurile au devenit serioase:cool:


mda, dupa aia mai conteaza si in ce fel reusesti innobilarea, scopul , punctele, armata , zona , etc. Nu e neaparat o performanta chestia cu ''prima innobilare'' . In cazul asta, nu vad decat o graba inutila, in scopul de a ajunge [ si asta cu greu ] - rang 1.

Doar uitati-va la rang :

Rang Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
1 madav Wall 3.762 2 1881
2 katanita DOOM 3.302 1 3302
3 ISeeNoobs Asylum 3.269 1 3269


Diferenta destul de mica a punctelor, avand in vedere 1 sat in plus. In fiecare lumea va exista maretul care atinge acest tel , vom vedea mai tarziu cu ce scop , si daca e bine gandit..
 

DeletedUser

am spus k katanita e unul dintre cei mai buni jucatori si no sa dezamageasca....am vorbit cu el si ia sat mare.......si apropo de prima inobilare.....a facuto degeaba o sa se chinuie sa creasca un sat de barbari in loc sa ia un sat "cu detoate" oricije poate sa ia un sat de barbari dart nu oricine poate sa ia un sat bun ;)
 

DeletedUser

acum altu ia urmat exemplul si a luat tot un sat mic .......vai lumea 11 e plina de noobi :eek:

__________________________________________________________
doommovielogo080705.jpg
 

DeletedUser16062

om vedea cat de mare va fi satul pe care il va lua katanita...dar in zona lui sunt sate mici...toate sub 2k puncte...
 

DeletedUser

Tactica jucatorilor elitisti :


Se farmeaza tot dupa care se sparg satele din jur cu multi berbeci ptr contruirea satului principal, apoi raman sate de 1000 de puncte astea fiind cele mai mari, apoi Zup pe ele :)) e bine ma tot asa !
 

DeletedUser2821

daaa asa e irc :)) .
In primul rand trebuie farmati doar uni si pe cei care ii vezi activi ii lasi in pace sa creasca satul si cand ai destul atac ii rupi si iei satul la fel de mare ca al tau ;) .
 

DeletedUser

Da cum am facut eu :D Cred ca domnul katanita va incerca sa imi ia satu :eek:
 
Sus