Prima innobilare

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser

am spus k katanita e unul dintre cei mai buni jucatori si no sa dezamageasca....am vorbit cu el si ia sat mare.......si apropo de prima inobilare.....a facuto degeaba o sa se chinuie sa creasca un sat de barbari in loc sa ia un sat "cu detoate" oricije poate sa ia un sat de barbari dart nu oricine poate sa ia un sat bun ;)



1.Poza când postezi , ca să-ți apară intri la 'Panoul de Control' , deacolo te descurc .
2.Noi când postăm , nu băgăm poza pe imageshack și o postăm în post :eek: , ci ea se realizează singură , fiind o 'semnătură' !

3.Ne-ai povestit de 'n' ori despre katanita , dar dacă postez câteva raporte , cred că scade în ultimele zile după rang 100.
4.Stai calm , are jucători pe măsură lângă el , deci mult nu va mișca

5.Momentan , dacă a prins o zonă bună e în top , dar vom vedea mai înco
lo .Tu chiar ești haios când spui că el este cel mai bun jucător !
Fi serios ...
Mai ai de lecturat privind jocul
 

DeletedUser

Chiar nu ma obosesc sa dau nicio explicatie nimanui..fiecare joaca cum stie si cum poate.Intotdeauna vor exista pareri Pro si Contra.Multumesc celor care m-au felicitat si pe ceilalti ii astept cu fapte de "vitejie"
p.s:asa sunt eu mai noob...ce sa fac :D
 

DeletedUser2821

La fel si conducatorul TimeShifter =)) !
Ne-am ocupat eu cu little bag putin de tribul doom :) .
Cam asa sunt ei niste trisori ;) .
 

DeletedUser

:eek: Vai cat de rau pot sa fiu dar promit ca nu mai pun tiket ca ai las fara membri: =))

katanita
rayzen1991
timeshifter


au fost inchisi pentru multicont: =)) =))


Si al 3-lea om care trebuia sa ia sat era katanita saracu de el=))
 

DeletedUser

Ma scuzati ca va deranjez si ca v-am dat sanctiuni dar decat sa faceti SPAM mai bine ati posta la subiect astfel nu as fi nevoit sa va dau sanctiuni care nu va convin nici voua.
 

DeletedUser8715

Mi se pare o tactica falimentara sa scoti curte fara ferma full la cel putin 24 si fara niste mine rezonabile.
Poate ca a fost ambitia lui sa fie primul care innobileaza pe l11.
Nu stiu daca vi-l aduceti aminte pe un anume maricosan de pe l7. A fost primul care a luat sat, apoi au mai urmat vreo 7. La 9 sate, deja a inceput sa scada, fiind foarte slab. Ma rog, fiecare cu tactica lui.
@IRC: Pe 13*13-le meu, am lasat 2 sa creasca, restul ii farmez. Nici unul dintre cei 2 nu au trecut de 1000 de puncte.
 

DeletedUser

ferma o am cel putin 24 si momentan e full...minele le am mai micute dar se gasesc inca destule resurse pe 13x13....mai imi mor si mie cateodata trupele ca se mai lovesc de pereti cu capul....si da sa zicem ca a fost o ambitie ca eu sa fac PRIMA INNOBILARE DE PE L11 (desi nu eu am avut prima curte nobila---helldrake daca nu ma insel a avut-o)
 

DeletedUser

misule, lasa-ne tati daca tot ai renuntat la L11.
referitor la primele innobilari, nu pot decat sa-i felicit.
chestia cu faptul ca e prematur sau nu acum sa iei inca un sat, e relativa.
eu zic ca e buna innobilarea prin faptul ca deja poti sa le specializezi, unul in aparare si unul in atac.
 

DeletedUser

ferma o am cel putin 24 si momentan e full...minele le am mai micute dar se gasesc inca destule resurse pe 13x13....mai imi mor si mie cateodata trupele ca se mai lovesc de pereti cu capul....si da sa zicem ca a fost o ambitie ca eu sa fac PRIMA INNOBILARE DE PE L11 (desi nu eu am avut prima curte nobila---helldrake daca nu ma insel a avut-o)

Esti un mare mincinos!:eek:

8d11406b92.png



Asta e satul lui katanita care a cucerit deja alt sat, are noroc ca nu am curtea:rolleyes:


Nu stiu sigur dar cred ca tu esti katanita
 

DeletedUser

scuzele mele atunci:D dar sa cuceresti un sat cand pe primul il ai ca in raportul de sus e rusine
 

DeletedUser

Puteti inchide topicul
S-a vazut ca prima innobilare nu este neaparat cea mai buna
 

DeletedUser14622

serios?

ai de unde stii tu?

daca nu ar fi aparut o problema la el ti-ar fi aratat ca poate te inseli!
 
Sus