Primul nobil

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26998

Hai gata stop it please. Am ras pana acum de ma doare burta si vreau sa ma opresc. Fiecare cu tactica lui sa zicem. Tu vei fi primul cu un nobil sau 3. Si vei inobila. Bravo, GG, Imba pro. :cool:
 

DeletedUser

Cand cei care joaca asa au 3000 puncte, eu sunt undeva pana peste 5000-6000. In plus un sat mic inseamna cladirea principala mica, ferma mica, cazarma mica, deci si trupele se vor face foarte greu. Asa ca pana vor ajunge ei sa aiba "o aparare frumoasa" eu am full nuke-u lejer si vreo 3 sate. :)

@Lord Alex: Nenea moderator esti cool. Dar nu mai baga oamenii in ceata. Nu sunt pachete, ci este un constant noble price. Diferenta este ca aici nu ai taleri si nici pachete, doar pretul constant pentru fiecare nobil. Totodata nu poti face decat cate 3 nobili pe sat, fara a putea face de ex 4 intr-un sat si 1 in alt sat (daca ai in ambele academia la 3 - asa merge la lumile cu pachete).

Si eu pot spune ca fac nobilimea la 4500-5000 de obicei , insa mai depinde si de situatia uneori :).
 

DeletedUser26998

Si eu pot spune ca fac nobilimea la 4500-5000 de obicei , insa mai depinde si de situatia uneori :).
Asta am zis si eu. Doar atunci cand ai "sat moca" e misto sa iei sau cand e unul aproape si tine ritmul punctelor cu tine. :D
 

DeletedUser4010

11 alexandru ~FK~ 2.761 2 1381

Lol. E aproape de mine. O sa am sat cu curte nobila . :D
 

DeletedUser

In loc sa-si pastreze nobilul pentru un sat de minim 1000 pts si-a risipit o gramada de materii pt un sat mititel
 

DeletedUser

Văleu ! =)) Câta mai n00bu...Cred că i-a făcut cineva nobil și i-a dat contul unui începător...Nu mai râdeți măi că are două sate :))
 

DeletedUser

Stați mă că ăla e sat bonus pe argilă :D...Dar tot n00b este...În loc să elimine concurența și să lase satul bonus să crească , el îl ia de acum :)))))
 

DeletedUser

Kimo nu e nimic rau in asta! daca omu vrea sa creasca satu care e problema? nu vrea sa atace pe nimeni in jur sau poate avea sat numai cu aparare si nu avea cum sa sparga unu mai mare.
Acum daca e ON mai mult tipm si farmeaza face satu mic de aparare si cu un trib bunicel in spate poate ajunge si el un jucator de top ! Nu e de ras noobilor voi nu erati ca el?
 

DeletedUser17308

re

asta nu e de ras cuka... e de plans.. daca a facut curtea asa repede iti spun eu ca nu sta mai bine ca mine sau ca tine la capitolul armata:)
 

DeletedUser

Asa e ! Dar daca vrea il iau la mine in trib si il indrum spre noobismu maxim=)) si kimo daca mai stai mult pe la noi prin trib cred ca te pierdem si pe tine :=))
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
cuka, ori razi de noi ori adormi concurenta :)

alxz.jpg
 

DeletedUser4920

Trist la 2,500 curte nobila e ok , dar sat bonus...e clar ce trupe are .

Pacat de nobili si de resursele si noptile nedormite, la un sat de 2,5 cu resursele pierdute pe taleri curte nobila si nobil imi duceam satu cu 1 k in plus sau la 3 k si ferma 26-27 full atac .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus