Primul nobil

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24302

Pe fiecare lume a fost cate un n00b care la inceput a luat un sat , si a devenit de rasu' serverului , asa ca nu e ceva nou:cool::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Vedeti ca sunt jucatori mari care prefera la inceput sa ia sate mici deoarece sau axat pe aparare
 

DeletedUser

Eu nu am zis ca e noob! si vezi ca daca ma enervezi te bag la cont clona:))
 

DeletedUser17308

re

crazy a facut o poza cu curtea nobila si sia lipito pe monitor.:))
 

DeletedUser4010

Crazy inca nu stie ce levele trebuie sa aiba la cladiri pentru curte nobila :)
 

DeletedUser

Acum am vazut si eu cele 2 sate =))))) . Am mai multe pcte fara el , fara curte nobila :)) si cu un singur sat , si multi altii au . Trist tare :)) . Dar e si asta o tactica . Cand noi o sa luam al 2 lea sat , peste o saptamana -2 , el o sa aiba deja ceva aparare .. Oricum ciudat :))
 

DeletedUser15145

da eu unul cred ca putea sa ia si vrun sat de 300 de puncte , astea mici arata naspa :|
 

DeletedUser

IMO - amateur ! (cu inca 10 ! )
Si care ati zis ma ca a stat nopti nedormite sa farmeze? Are mai putini inamici invinsi decat aveam eu la 150 pct. Michael intr-adevar mare noroc sa ai asa vecini !
 

DeletedUser

nustiu de ce da am impresia ca ori are mai multe conturi si isi trimite resurse ori nustiu ...

alexandru
Puncte: 2.836
Rang: 8
Inamici învinşi: 52 (9654.)
e maestru omu asta :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Macar taci noobule! Stii ce armata are sa comentezi?? poate a farmat omu doar sate de barbari cum fac eu! sau poate are mai multa aparare decat ai tu atac! asa ca taci si joaca nu vorbi de altu, ca poate iti fac o vizita


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Chiar merita o cearta subiectul asta ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu te mai ambala ...ca sigur nu farmezi tu numai sate de barbari ...si nu te-am facut noob ....imi vine sa rad cand imi amintesc cum te rugai de mine sa intru la tine in trib :)))acuma imi faci vizite ?...
hai sa nu facem offtopic ...oricum nu cred ca are armata prea mare ...putea sa ia macar un sat de 500-600 puncte ...dar nu 250 ...
cuka returns
Puncte: 2.429
Rang: 40
Inamici învinşi: 3.694 (304.)
chiar daca ataci numai satele de barbari nu ai ca el ....
Edit:
El face ce vrea si daca nu ti-ai dat seama iti spun acum faceam misto de tine!

Oricum tu esti praf pe langa el la joc si oricum vei fi la margine :)) in ce zona esti



ce te impacientezi atat nustiu ..si faceai misto de mine ?:)) te-ai rugat vreo 2 zile si de colegul meu de clasa :))..si stai calm nu ajung la margine..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

El face ce vrea si daca nu ti-ai dat seama iti spun acum faceam misto de tine!

Oricum tu esti praf pe langa el la joc si oricum vei fi la margine :)) in ce zona esti
 

DeletedUser

Macar taci noobule! Stii ce armata are sa comentezi?? poate a farmat omu doar sate de barbari cum fac eu! sau poate are mai multa aparare decat ai tu atac! asa ca taci si joaca nu vorbi de altu, ca poate iti fac o vizita




Chiar merita o cearta subiectul asta ?

Nu stiu exact cu cine ai vorbit dar eu fac pariu cu tine ca el ori are numai aparare ori e point whore. Si sa zicem ca a facut doar aparare...un astfel de jucator nu ajunge niciodata departe, e o regula a jocului.
Ma repet, mare noroc pe michael sa aiba asa vecini.
 

DeletedUser

El face ce vrea si daca nu ti-ai dat seama iti spun acum faceam misto de tine!

Oricum tu esti praf pe langa el la joc si oricum vei fi la margine :)) in ce zona esti

Calmeaza-te pustiulica . Nu-i mai lua apararea atat pentru ca si tu sti ca a facut o greseala dar diferenta este ca tu taci si nu zici .
Si de unde sti ca el e praf ? .. sunt unii care joaca pentru armata .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus