Primul nobil

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Nu stiu exact cu cine ai vorbit dar eu fac pariu cu tine ca el ori are numai aparare ori e point whore. Si sa zicem ca a facut doar aparare...un astfel de jucator nu ajunge niciodata departe, e o regula a jocului.
Ma repet, mare noroc pe michael sa aiba asa vecini.


Sa inteleg ca daca nu primiti scrisoare personal nu intelegeti cui ma adresez ? De la primul nobil s-a ajuns la polemica si atacuri. Vor veni si scrisorile imediat.
 

DeletedUser7708

Pe fiecare lume a fost cate un n00b care la inceput a luat un sat , si a devenit de rasu' serverului , asa ca nu e ceva nou:cool::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Greşit! Eu pe L7 am luat satul 2...de la un jucător din top40 ;)
Btw, liciouz, de când portocală? Ţi-ai luat cartelă la Oringi? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Greşit! Eu pe L7 am luat satul 2...de la un jucător din top40 ;)
Btw, liciouz, de când portocală? Ţi-ai luat cartelă la Oringi? :D

Nu tot vodafone :)) , pai nu aveam ce nume sa bagi , si joc si eu pe o lume calumea . :)
 

DeletedUser

Domne ce de certuri pe aici, i missed all the fun :(

@ puyutzu, inainte sa faci tu caterinca de cuka, ia amintesteti tu omule ca ai venit in trib, si ai vazut harta rosie, ce ne-ai rugat dupa cateva ore? Scoate-ti domne triburile de la dusmani ca e prea rosie harta.Ce ai facut prin urmare?Ai parasit tribul de frica.:rolleyes:
Chiar te-as ruga sa mergi pe burta ca e apa mica, si sa nu te mai dai tu zmeu aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

9 p0rtocala WT 2.954 1 2954
10 alexandru ~FK~ 2.937 2 1469

Penal :)))). Cu tot cu satele lui=))
 

DeletedUser

ce v-am rugat ?:))sa scoatem de la dusmani ?:)) vai te rog frumos sa-mi arati mesajul :))...eram incantat ca e rosie harta si am iesit pentru ca am intrat din greseala si din cate am aflat cuka e noob ...
 

DeletedUser

pai daca la punctaju ala a si facut curtea nobila (10 alexandru ~FK~ 2.937 2 1469) si a si cucerit parerea mea este ca in satu respectivare nare mare lucru, ma refer mine si cele mai importate trupe.

Poate avea cine stii dar nu bag mana in foc si nu prea cred.
 

DeletedUser

ce v-am rugat ?:))sa scoatem de la dusmani ?:)) vai te rog frumos sa-mi arati mesajul :))...eram incantat ca e rosie harta si am iesit pentru ca am intrat din greseala si din cate am aflat cuka e noob ...


Nu incerca sa te scoti bagandu-l pe cuka ca e noob, ca bla bla.Stii foarte bine ce ai scris in momentul cand ai intrat in trib.Daca era dupa mine te scoteam in secunda in care ai scris aberatiile acelea.
In legatura cu "noobismul" lui cuka, te rog du-te si canta la alta masa.
Te-as ruga sa nu mai raspunzi, am observat deja ce fel de jucator esti, nu e nevoie sa te faci de "rahat" mai mult. :)
 

DeletedUser

ce v-am rugat ?:))sa scoatem de la dusmani ?:)) vai te rog frumos sa-mi arati mesajul :))...eram incantat ca e rosie harta si am iesit pentru ca am intrat din greseala si din cate am aflat cuka e noob ...

Esti prost informat tinere:=)) eu is cel mai mare noob care a existat pe jocu asta! prietenii stiu de ce =))=))
 

DeletedUser

eu cred ca acest topic nu isi mai are rostul
am vazut cine a scos primul nobil
discutia a degenerat ... asa ca eu cred ca trebuie inchis ... parerea mea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus