Primul razboi mondial de pe L3

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Da stiu eu cateva exemple dar nu mai are rost sa iritam lumea cu toate astea;)
 

DeletedUser

nu vreau sa mai comentez la cele spuse mai sus pt ca asa cum am zis as irita lumea..oricum un trib micut care se descurca si care merita tot respectul
 

DeletedUser

xzbit2 ciocu mic k numai lauda e de tine...ai spamat tot forumul tribului tau pe L4 k sunteti cei mai tari de pe L3 k faceti praf LR si multe alte lucruri care mie lene sa mi le amintesc...sa va vedem de acum incolo
 

DeletedUser

ah ce uituc sunt am uitat sa va zic insane a rezistat atat fiindk niste tradatori de la noi din trib le plantau pe masa satele care vor fi atacate serios si cele pe care vor fi fake-uri:D.....deci inca odata ciocu mic
 

DeletedUser

Imi asum responsabilitatea de a spune ca sunteti praf nu toti majoritatea;) din LR asa ca ciocu mic
 

DeletedUser

si totusi ce legatura au probleme voastre cu acest topic ? niciuna ? deci CIOCU MIC
 

DeletedUser

OMG..ce faci,o sa ma cuceresti? zii pe ce sate dai sa le golesc=))

p.s trimite 5 nobili ca poate nu il iei din 4

mi-am dat cu parerea despre razboi. scrie undeva ca n-am voie?
scitii raman neutrii dar daca ai cohones FreeSoul te provoaca la 1 la 1. si daca voiai sa mai zici ceva,DA..voi sprijini TLB


bai dar ce tare in gura poti fi.
tu provoci pe toata lumea la una mik de 1-1.
Limbaj neadecvat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

ma gandeam eu ca trebuie sa-ti arati desteptaciunea si pe aici. ai spus marsh? ce limbaj ai,se vad traumele din copilarie.
 

DeletedUser523

:):D:):D:):):p:cool::rolleyes::eek: asta ca sa fiu si eu in trendul actual al topicului si pt. ca, chiar ma pufnit rasul si am vrut sa va arat si voua asta:p;):rolleyes::cool:
app. sper totusi ca va inchide un mod. in curand aceasta tema desi nu eu ar trebui sa spun asta dar avand in vedere ca problema expusa in deschidere si-a gasit rezolvarea si deja se creeaza teme noi cu substrat vechi, poate poate...
 

DeletedUser37

app. sper totusi ca va inchide un mod. in curand aceasta tema desi nu eu ar trebui sa spun asta dar avand in vedere ca problema expusa in deschidere si-a gasit rezolvarea si deja se creeaza teme noi cu substrat vechi, poate poate...

Cred ca e prima data de cand ma stiu cand sunt de acord cu tzepes:p.Tema ar trebui inchisa.:)

PS:Imi cer scuze celor pe care i-am jignit:),si accept scuzele celor care m-au jignit;)
I love happy endings
 

DeletedUser

Intrucat moderatorii prezenti sunt direct implicati in acest topic, voi inchide eu, in locul lor, pentru a nu fi acuzati de conflict de interese.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus